Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sasiki
19. máj 2009

ja myslim, že sa prizná.......ale ja by som v takom vzťahu žiť nemohla..............myslím v tak ,,poznačenom" 😔

kotenko
19. máj 2009

podla mna nie, teda nemala by to robit. a mala by trvat na rozvode, aj ked opak bude pravdou

kotenko
19. máj 2009

Štefanov deň s Dodkom nedopadne dobre. Simona vyčíta Štefanovi otcovské zlyhanie. Tomáš pochopí, že za fúziou nemocnice sa skrýva špinavá hra. Fabián vyhodí Jancovú z bytu. Alžbeta a Dávid začnú pracovať na dieťati, hoci Alžbetu ešte stále ťažia výčitky svedomia za neveru s Karolom. Slávik sa zotavuje pomaly, Edite robí spoločnosť Mirek.

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-498252-fuzia...

nikde nikto 🙂

mirela
19. máj 2009

mne sa nepaci, ze z Lucie robia velmi osudovu zenu, az taka uzasna nie je 😝. Na zaciatku serialu bola uplne nevyrovnana, osobnost dost negativne vykreslena, ale chapem, dospela. Daniele o co ide? Martin celkom dobre zasiahol, mal pravdu. Na Fabiana sa to nejako vali 😕, Gregor bol spravodlivy. Som zvedava ako dopadnu personalne zmeny 😝

dada1212
19. máj 2009

Dnešná čast mi prišla nejaká "nudná" ☹

ukmima
20. máj 2009

ahojte...dnes som sa docitala, ze Alzbetka bude tehotna...len nevie s kym... 😉

sasiki
20. máj 2009

som si myslela, že ostane tehotná 😒

lenkove
20. máj 2009

ahojte baby
mna to vcera akosi nebavilo.. 😔 aj mne chyba Kamila.. ale to s Nelkou bolo zlate, mal by sa presunut serial viac na nu a myslite, ze s Martinom budu aj dalej len bratranci? 🙂

sasiki
20. máj 2009

teraz je v teleráne Andy.

lusinda2000
20. máj 2009

čaute kočky,koniec som včera nevidela,ale bolo to fakt také"bez deja". kamilka s maličkou mi teda chýbajú,ona je taká hlavná postava pre mňa v seriáli. neviem ako dopadne alžbetka,zamotalo sa to,čo ak to bude dieťa toho doktorka? hm, som veľmi zvedavá,ako to dopadne,všetky tam budú mať detičky, no super. dúfam,že sa to nezaženie až tak,že nebude mať kto hrať a bude koniec seriálu...veľká škoda by to bola.

jasumat
20. máj 2009

Včera sa mi zdalo, že Monike Hilmerovej už museli dať širšiu blúzku, lebo už má trochu bruško🙂)

diddi
20. máj 2009

minula cast bola lepsia,vsak? 🙂

helenkasabinka
20. máj 2009

ja som si zasa nevsimla Laurine brusko-vzdy sa mi zda ze ho nema este alebo zle pozeram? 😅

helenkasabinka
20. máj 2009

lusinda ja si myslim ze babo bude doktorove 😅

lenkove
20. máj 2009

len aby Alzbetka nesla na potrat.. ked vlastne ona sama nie je tehula.. 😝

lenkove
20. máj 2009

no ako herecka co ju hra?

wild.horses
20. máj 2009

dufam, ze o buduca cast bude lepsia 😉

emily333
20. máj 2009

mne sa pacila ta facka co dal fabian 😀 ale v zenach nema stastie najprv slapku potom spitacku no horsiu asi uz nemoze mat 😀

diddi
20. máj 2009

a s tou slapkou to vlastne ako skoncilo?

lusinda2000
20. máj 2009

tak už teraz sa teším na štvrtok🙂

kotenko
20. máj 2009

no ja by som sa potesila, keby babo o ktore sa budu snazit betka a david bude nakoniec Karolove. 😝 joooj, ina telenovela

leva
20. máj 2009

Aj mna by to potesilo.

ukmima
21. máj 2009

DOBRE RANKO, V DNESNYCH NOVINACH JE, ZE DALSIU POCHOVAJU jANCOVU...Po brutalnej bitke je v kome...a nepreberie sa...stala sa 10tou, co pochovala ordinacia...

lusinda2000
21. máj 2009

ukmima,10-tou? a koho ešte?veď sa mi ani nezdá,že toľko ich bolo.

katy2
21. máj 2009

ahojte 🙂
takze jancova konci....
lusinda, co si len ja pamatam, tak tam uz zomrelo dost ludi.....
rodicia kamily, nelina mama, fiala, mazarova manzelka, fabianova, rasto, co s nim fialova bola tehotna, ta pacientka, co mala rakovinu a manzel zil s jej sestrou, a este nejake pacientky... a mozno este niekto z tych hlavnejsich postav, len mi nenapadne..... ☹

ukmima
21. máj 2009

nepamtam si ani ja vsetkych..ale dost ich pomrelo...

emily333
21. máj 2009

boze tam by som nechcela hrat ta sa skoro umiera 😀

majussa3
21. máj 2009

no este aj ten editkin napadnik len nespomeniem ako sa volal

martinaema
21. máj 2009

cyrilok 😉 😀

helenkasabinka
21. máj 2009

tak s Jancovou bude koniec? vau..... 😕