Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

diddi
31. mar 2009

dokelu,koniec som nevidela ......biela cau....a co tam ten Lukas trepal?....teda,co pokazili?

hiha
1. apr 2009

Ahojte maniacky,ja tiez k vam patrim.A som uz teraz na 100% presvedcena,ze Laura bude mat ditko stym dr.s pohotovosti 😉

monika131
1. apr 2009

Hiha, tak to isté si myslím aj ja. Určite budú spolu niečo mať a ja si myslím, že ten Laurin bývalý namyslený somár od toho doktora z pohotovosti ešte aj dostane poriadnu nakladačku. A veru by si zaslúžil 😝

akejka
1. apr 2009

veru baby, na Laure bude zachvíľu vidno, že je tehotná, tak musia jej rýchlo zohnať nejakého potencionálneho (potentného 😝 ) tatinka...vyzerá to na toho dr. z pohotovosti

bambusko
1. apr 2009

alebo zisti, ze je tehu s rastom 😒

akejka
1. apr 2009

tu je info o Čobejovej:

Herečka Michaela Čobejová je žiarivým príkladom toho, že bábätko kopkajúce si v brušku je najkrajším ženským doplnkom , ktorý asi nikdy nevyjde z módy.

Začiatkom apríla by mala predstaviteľka obľúbenej sestričky Kamily priviesť na svet svoju druhú dcérku Táničku. Manželovi Ivanovi teda pribudne členka do babinca Čobejovcov. Miške tehotenstvo pristane a nepochybne jej pridáva na dobrej nálade.

Vraj ste premýšľali o pôrode pred kamerami... A napokon ste sa preň rozhodli?
No, keď je naša Kamilka tehotná, musí aj porodiť. Bude to však predčasný pôrod, aby sa vysielanie krylo so skutočným pôrodom.

akejka
1. apr 2009

takže Miška pordí pred kamerami - jej pôrod v Ordinácii bude skutočný. Už sa teším 😉

akejka
1. apr 2009

bambusko alebo sa vyspí s Michalom. Teraz majú k sebe zase blízko...

hiha
1. apr 2009

Mne je straaaaaasne nesympaticky,ten zachranar Karol 😝

jasumat
1. apr 2009

Ja som zase čítala, že scény o pôrode už má natočené, a vyjadrila sa, že to bolo poriadne namáhavé- tak neviem 😒

sasiki
1. apr 2009

hiha, aj mne je Karol nesympatický, lebo je až dotieravý...
bambusko, aj ja som písala, že čo keď s tým otrasným Rasťom ☹
No, veď uvidíme.

hiha
1. apr 2009

Ady to zahral na 1,vyborny herec a zo zaciatku mi bola riaditelka strasne nesympaticka,ale teraz zase uplny opak,je tiez vyborna.

biela
1. apr 2009

ahoj diddy,
tak lukáš hovoril, že keďže to nebola služobná cesta "firma nekryje poistku, ani pracovný úraz a že urobil obrovské škody" to je totálna blbosť už ako to povedal to nedáva zmysel. však ak urobil aj obrovské škody, na to majú zákonnú poistku a všetky škody na zdraví a na majetku kryje v plnom rozsahu bez ohľadu na to, či bol na aute služobne alebo nie... hovoril tam aj čosi o pracovnom úraze, tak to si ako šikovný podnikateľ určite "urobí" tak, že služobne bol... tak neviem, čo z toho robia také haló.

sasiki
1. apr 2009

no aby to bolo napínavé, a aby sa z Adyho neodlepila nálepka smoliara 😅

biela
1. apr 2009

ja ho mám hrozne rada Adyho Hajdu, je to strašne sympatický zjav. 🙂

ankam
1. apr 2009

akejka zisti nieco viac od Pecha 😀

majcik
1. apr 2009

Pokial viem, tak Miskin "akoze" porod sa v Ordinacii natocil dopredu, dokonca aj nejake sceny akoze po porode, to Miska stihla este natocit ako tehotna ... a teraz uz netoci ... lebo moze kazdu chvilu naozaj porodit 🙂

hiha
2. apr 2009

Jeminecku,to co zase je,nie serial,ale tragedia 😖 😨

ankam
2. apr 2009

maria sveta ved to uz je trapne.......

lucaska
2. apr 2009

boooze , same tragedie.......... 😒

ankam
2. apr 2009

to uz nieje serial,ale triler 😀

sasiki
2. apr 2009

asi tak 😒

majcik
2. apr 2009

Ten Ady Hajdu to super hra 🙂

ankam
2. apr 2009

ty koki ja som az teraz prisla na to ze dnes ide ordinacia..........uz asi vela toho nepozriem 😠

majcik
2. apr 2009

Ale este isla iba jedna tretina, tak pozeraj

ankam
2. apr 2009

a co take zatial bolo?lebo ja sa dnes k telke nedostanem.obe su plne obsadene 😀 😠

bzuco
2. apr 2009

no to dieťa p. lakiovej( tak sa volá? čo má tú chorú dcérku...)...na to, že sa narodilo v 34tt, a 3 kilá...no riadne dieťa 😅

majcik
2. apr 2009

Peter stale lezi v nemocnici, zotavuje sa po havari. Natalia ide do Prahy. Filip bol s Vladom na pive, chcel sa dozvediet, preco sa tak rychlo od nich odstahoval

bzuco
2. apr 2009

nie Lakiová...to je iná...no neviem si spomenúť 😝 na meno tejto