Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

majcik
10. sep 2009

Ktovie, preco Alzbetku takto odstavili ... ja som ju mala rada. Uz to avizovali, ze to takto skonci, ale nemuselo. Nechapem, preco tolko ludi zomrelo uz v ordinacii. Uz to bolo v tejto teme vymenovane niekde, ze kolko osob uz pochovali.
Myslim, ze Ivana Fuxova /tak sa tusim vola/ nie je tehotna naozaj.

adrolka
10. sep 2009

mňa to tiež zobralo, bulilaaa soooom. škooooda ☹

mirka414
10. sep 2009

dakujem vobec neviem,ci si to mam pozriet zajtra v archive,ked to bolo take hrozne ☹

morenka
10. sep 2009

ani ja neviem preco...dufalal´som ze aspon babo prezije...no smola...bolo to silne....

annika
10. sep 2009

Ahojte! Už sa nepamätám, Alžbetkin manžel vedel o sanitárovi? že to môže byť aj jeho aj sanitárov dieťa???

simka9122008
10. sep 2009

Ja som myslela práve opak že bábo prežije, ale že aj ona odišla no to ma celkom odstavilo

morenka
10. sep 2009

annika mne sa zda ze ona mu to nepovedala ale niesom si ista....asi nevedel ze to nieje jeho....

simka9122008
10. sep 2009

oprava bábo neprežije, už ani písať neviem z toho šoku

morenka
10. sep 2009

simka pochopila som🙂)

annika
10. sep 2009

😉 Morenka, aj mne sa zdá, že len chcela to povedať vtedy, ale neprezredila...alebo..ja už neviem, vtedy skončili so seriálom, mali tú prestávku letnú... ale možno...uvidíme budúci týždeň...

morenka
10. sep 2009

no ved annika aj mna to zmiatlo lebo bola dlho prestavka a som celkom bola mimo ale mam taky pocit ze nevedel....myslim ze by sa tak netesil keby vedel ze to nieje jeho...

simka9122008
10. sep 2009

baby už je to teraz jedno, nežije ani Alžbetka ani bábo 😢 ☹

morenka
10. sep 2009

no dufam ze bude neskor nieco velmi pozitivne aby sa to vyrovnalo....a viete co ma este znervoznovalo? ta gregorova sestra ozrata krava...páána fest som mala na nu nervy.....

myslite ze sa da gregor znova dokopy s luciou?

simka9122008
10. sep 2009

Ja som sa na nej z chuti nasmiala, no boli to brutálne zmeny, najprv smiech, potom plač, no proste galimatiáš

annika
10. sep 2009

Simka, je to len film!!! Neber to tak vážne!
Je to tragický scenár, je to mooooc tragický scenár... ☹

morenka
10. sep 2009

presne...o co jej vlastne islo? co sa tak zmenila....????

lyzenka
10. sep 2009

aj som si poplakala...fňuk....tiež išiel môj drobec cisárskym, o mesiac skôr....tak sa ma to tak dotklo... 😢

morenka
10. sep 2009

tyzenka tak to ti verim.....

morenka
10. sep 2009

pardon lyzenka.....sorry ze som ti skomolila meno🙂

annika
10. sep 2009

Lyzenka, ale máš krásneho synčeka doma a to je najdôležitejšie!!!! 😉 😉 😉
Musíme sa naučiť tešiť sa z toho, čo už máme!!! Toto som niekde čítala v knihe...a veru je to velikááá pravda§§!!§

morenka
10. sep 2009

annika mas pravdu....je to pravda ale clovek si to niekedy neuvedomi az ked sa nieco deje ale niekomu znamemu tak si clovek uvedomi ze ake je to stastie vrtkave....

akejka
10. sep 2009

morenka, keď dali tú reklamu, myslela som, že po nej dajú záverečné titulky...ako to zvyknú robiť...to by som v utorok s plačom začínala pozerať ďalšiu časť 😢

lyzenka, aj mňa sa to dotklo kvôli mojim 2 sekciám. Síce boli obe po termíne, ale urgent - pri 2. pôrode mu rupla maternica a išlo mi o život...lekári mi povedali, že keby som sa vybrala do pôrodnice o plo hodinu neslôr, roztrhá ma v aute a zomriem 😢

bambusko
10. sep 2009

ako citam, som rada, ze som sa po utorkovej seanse rozhodla uz to nepozerat... serial sa mi uz nepaci, su tam same somariny a labuda absolutne sa mi tam nehodi, hra ako v divadle. inak ho mam rada. robia z toho miestami komediu a miestami horor 😖

akejka
10. sep 2009

jáááj, koľko chýb som narobila...som rozrušená...muž mi nadáva, nech také seriály nepozerám...keď dej tak prežívam...

morenka
10. sep 2009

akejka aj aj som myslela a to by ma asi urvalo...

sasiki
10. sep 2009

mne sa dnes teda nepáčilo......veď reálny život nie je takýto horor 🙄 Alžbetku mohli odstaviť inak - mohla sa ,,akože" s manželom presťahovať alebo čo a Terezu mali odvliecť skôr......vymyslela by som to inak...áno, zápletka musí byť, ale čo je veľa, to je veľa 😒

marcca
10. sep 2009

no veru zle sa to pozeralo ☹ ak ju už tak chceli odstaviť, mohla byť radšej namieste mŕtva ako takto to celé natiahnuť 😖 a tie prestrihy s tou svadbou z toho spravili tiež svoje 😔

ozaj neviete čo bude s Laurou? aj o nej sa písalo, že má odísť...len nech preboha nespravia ešte niečo podobné 😝 😔

majcik
10. sep 2009

Marcca - neviem, preco to takto vybicovali do takej tragedie ... ja som si tiez myslela, ze zomrie pri autonehode na miesto cinu.

Ja som ordinaciu pozerala kvoli relaxu, aby som si oddychla, no dnes to oddychove vobec nebolo .. ☹

marcca
10. sep 2009

morenka, michal s luciou vyzerali celkom "nádejne" 🙂 ale zas ani riaditeľ v trenkách nebol na zahodenie 😉

marcca
10. sep 2009

majcik, pravdu máš...s tou svadbou to bola doslova tragédia...toto od nich nebolo pekné 😔