Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
9. feb 2012

@lucyka1 jaaj no uz som sa zlakla, ze by som sa predavkovala 😅 😀 😀 😀

esteze ja pozeram len ordinaciu..mne teda odpada problem co kedy a ako budem pozerat 😝 😀

lucyka1
9. feb 2012

@pipka noo, ved ked nebola ordinacia, tak som si zacala sultana a teraz je problem... 😠

lucyka1
9. feb 2012

som zvedava koho odtial vyhodia ked tam prislo tolko novych hercov... 😉

pipka
9. feb 2012

no len aby nam Mažar nezomrel 😒 ale tak hadam to by Palenikovej neurobili...vdova 😝 😀

mirka414
9. feb 2012

dievcata ako casto chodi ordinacia?ktore dni?

pipka
9. feb 2012

@mirka414 utorok, streda a stvrtok 😉 aspon tento tyzden to tak bolo...ak nam zas nezmenia program...ako maju na markize uzasny zvyk v poslednej dobe 😅 😝

mirka414
9. feb 2012

@pipka dakujem nikde som to nemohla najst. 😵

strelka11
10. feb 2012

@dadka1010 tak som spokojna ako to nakoniec dali 🙂 Ordinácia akože o 20:15 ale skôr začina skoro až o pol deviatej a ked prepnem na DOMA tak mi začína Druhý dych,no dúfam,že to nebudú meniť 😵 😵 😵

strelka11
10. feb 2012

mamičky čo hovoríte na toho nového doktora na urgente??? no moc v dobrom svetle sa zatial neukazal, zatial mi je totalne nesympatický 😠 😖 😒 🙄 😝

lenocka23
10. feb 2012

no mne to doteraz pripada ze sa nove postavy predbiehaju, ktora je arogantnejsia... 😒 😒 🙂

silvia123
10. feb 2012

Mne ten nový doktor pripadá ako dvojník Maštalíra, v ukážkach keď som ho videla prvý krát som sa aj pomýlila. Ale akože ten prepad bol tak slovensky neschopne natočený....no vôbec sa mi to nepáčilo...asi prestanem pozerať aj ordináciu, už je to také silené...

pipka
24. feb 2012

veru no zamerikanizovali to riadne 🙄 uz nevedia kde by aku akcnu scenu vopchali 😝
este v tej prvej casi tejto serie som to nejak predychala, hoci pritiahnute za vlasy to bolo..ale teda to jak vcera Pauhofova akoze "konala"namiesto lekara..to mi uz bolo ozaj ze nerealne 😝 😝 😝 a najma u nas 🙄

a ten novy Dr na urgente aj mne na prvy kuk pripadal jak Mastalir 😅 😅 😀 tiez som najprv pozerala, ze ci akoze vstal z mrtvych 😅 😝
a ten Korda na pediatrii 😀 😀 😀 no pobavim sa vzdy 😝 😀

len som nepochopila, preco na tu kremaciu natalie dosiel Burger...odkial o tom vedel 😕 😅 a kde bol ten akoze Nataliin frajer, ten umelec 😕 😝 🙄

maja22
24. feb 2012

Zdá sa mi to, alebo v Ordinácii používajú občas lyrické motívy zo soundtracku Remember me:

https://www.youtube.com/watch?v=v9UUW6g2X1Q

? Páči sa mi a už viackrát sa mi zdalo, že použili niečo veľmi podobné.

mikailla
26. feb 2012

@pipka podla mna tam Burger dosiel koli tomu,ze jemu zomrela v sluzbe a nikto iny o tom nevedel 😕 aj ked kolegovia z nemocky vedeli ale nejako casto tam nedomyslaju situacie.

K tomu novemu dr. na urgente, rozpraval v telerane,ze jeho postava je taka len teraz, ze sa zamiluje a laska ho zmeni,predpokladam ze s Pauhofovou

pipka
27. feb 2012

@mikailla ano ano asi 😉

hej aj ja som pozerala to telerano, tak som uz len zvedava, ked bude taky zalubeny ako sa zmeni 😎 dufam, ze zas neosprostie a nebude nejake haluze robit 😝 😀 😅

eaka
7. mar 2012

čau kočky, nemala ordinácia chodiť utorok, stredu A štvrtok? už to zase zmenili? ...

ela2710
7. mar 2012

@eaka ahoj, mala - zasa to zmenili? 😕

kukulka21
7. mar 2012

Ahojte baby konecne po dlhom case som sa sem dostala a som nahnevana ze ordinaciu zase fukly o 21.15 a ide az o pol ake to bolo fajn ked chodila o 20.15 🙂

strelka11
8. mar 2012

aj ja som naštvana,že ordináciu posunuli kvoli Farme na 21.15 😠 😠 😠 a este k tomu sa mi prekrýva s Druhým dychom na DOma 😠 😖

elise
8. mar 2012

mne to už pripadá že to nie je o pôrodnictve gynekologii ale o urgente a intrikách☹

pipka
8. mar 2012

no ako je na markize v poslednej dobe dobrym zvykom urcite cas vysielania ordinacie este aspon 3x presunu 😠 🙄 ked si divak konecne zvykne na vysielaci cas...sup a poprehadzuju cely program 😠 😠 😠

kua, kvoli debilnej reality sou, co mozu aj poobede davat alebo o polnoci...sak kto chce, ten si na to pocka 😝 😝 😠 🙄
som strasne zvedava, co vyspekuluju tak za mesiac 🙄

krpcek
13. mar 2012

ahojte, neviete, kde by som si mohla pozret v archive ordinaciu? na markize, chcu odmna registraciu za poplatok.,

eaka
13. mar 2012

@krpcek si si istá, že je to registrácia za poplatok? registrovať sa síce treba, ale je možné ostať iba registrovaná a nekupovať si žiadne predplatné... ako regist. môžeš pozerať len ich vlastnú tvorbu, s poplatkom aj iné seriály, čo vysielajú.. aspoň tak to bolo, keď som sa registrovala ja..

krpcek
13. mar 2012

@eaka no v podmienkach bol nejaky poplatok 6€ a ich vlastna tvorba sa mi ani nezobrazila. Tak asi neviem kde to mam hlaDat

krpcek
13. mar 2012

@eaka uz som to nasla. ked uz to kazdu chvilu menia. mohli by dat aj rychlejsi prehravac!

eaka
13. mar 2012

@krpcek to majú asi len tí, čo platia..

eaka
14. mar 2012

inak to čo tam rozvíjajú za debatu o tých potratoch... Kalman je mi prvýkrát sympatický a tá havranová mrcha opäť viac nesympatická, nemala som ju rada od začiatku, ako začala "vo všetkej nevinnosti" pokukovať po ženatom mužovi...no prečo na Kalmana všetci pozerajú ako na blázna, že nie je ochotný vykonávať interupcie???

eaka
14. mar 2012

bože a to chúďatko malé Soničku tam nechajú plačkať...

pipka
14. mar 2012

@eaka asi preto ze v gynekologickej praxi je interupcia bezny rutinny zakrok a ak je zena presvedcena, ze ho chce podstupit, lekar nema pravo jej v tom branit. Aspon kym su u nas take zakony ako su, ze su interupcie do urciteho tyzdna tehotenstva povolene 😉

a Sonicky bolo veru aj mne luto 😅 ako keby som mojich videla 😅 😀

a este ked som akurat citala v Eurotelevizii rozhovor s Cobejovou ako sa fasa bavila na tom, ked sa mala rozplakala naozaj, ze aka je dobra herecka 😝 🙄 no mater na pohladanie 😒 🙄 😀

eaka
14. mar 2012

@pipka ako ja tu nechcem spustiť debatu o potratoch, na to sú tu iné témy.. ale snáď aj u nás existuje výhrada svedomia, ja som kedysi uvažovala o štúdiu medicíny, práve som chcela sa zamerať na gyn-pôrodníctvo, ale mojim snom bolo deti rodiť, nebola by som ochotná ich zabíjať v lone matky, nech si o tom myslí kto chce čo chce.. ženy síce toto právo majú, ale snáď aj lekári majú právo to odmietnuť, nie? no mňa hlavne desí ten Laurin prístup, lebo na Kalmana kuká ako keby padol z marsu... (aj keď on tak fakt niekedy vyzerá... 🙂 )