Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

tasha8
6. mar 2009

sranda ako sa ta kariera Jurovi rozbieha 🙂 na strednej este netusil co bude az bude a napokon je z neho takyto actor 😎

smejko1
6. mar 2009

fiha tak oni aj v sukromi spolu chodia ?? tak to by ho zuzka mohla naucit aj trosku hrat, lebo je hrozny podla mna 😉

mne sa velmi paci sona valentova- konecne herecka ktorej verim ze je sestricka a milujem jej hlas.......... cele dectvo som pocuvala na platni kral drozdia brada ktoru tiez nahovorila 😉

bubba
6. mar 2009

aj podla mna je hrozny ja to hovorim uz davno ze ench zacne futbalova sezona a nech ide kade lashie 😅 no co ked je fesak ale nebudem predsa kukat na tie jeho koktanice 😝 😀

smejko1
6. mar 2009

presne keby sa len potichu usmieval....... stacilo by 😝

ankam
6. mar 2009

takze sa aj uprimne bozkavaju ?😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
6. mar 2009

čaute....ja som včera ordinošku nevidela,tak som si to pozrela dnes v archíve,takže moje zhodnotenie: 😀
1. videla som bobráááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 huráááááááááá 😀
2. mám dojem,že scanáristi chcú z michala,malého vlka a vlčice spraviť šťastnú rodinku...ale nejako mi to už ani nevadí...
3.kde sa podela tá karieristka Lucia,už sa nechá vydržiavať od bohatého futbalistu? 😝 😅
4.vy ste ich už videli bozkávať sa???? 😅 ja nie,no možno mi to len ušlo 😀
5.mokrý je neskutočne suchý (aj ked je suchý) 😀 😀 😀 😀
6. to hladkanie kamilinkho bruška aj mne liezlo na nervy 😝 😀

majcik
6. mar 2009

Zienky, nemozte si to tak pripustat a prezivat ... ja pozeram Ordinaciu takisto od uplneho zaciatku a beriem to ako fajn formu relaxu a neriesim to do takych podrobnosti, ani sa nerozculujem 🙂

mirrinka
6. mar 2009

majcik,ja keby som si nevybúrila prebytočnú energiu pri ordinácii (teda aspoň slovne),tak neviem kde inde 😀 asi by som zbila manžela 😀 😀 😀

bambusko
7. mar 2009

a mozno to ten pecho len tak hra, ze je akoze nevyrecny futbalista 🙂

ankam
7. mar 2009

bambusko vies ze aj mna to napadlo?ze to len hraaa.ved je herec,tak neverim zeby bol nevyrecny 😀

akejka
10. mar 2009

ankam: ja som zistila, že Zuzana Kanócz a Juraj Loj spolu chodia z článku v časopise v lete. A odvtedy som ich aj začala vídavať v našom dome. Sú pekný párik, pristane im to. Samozrejme sú úplne iní, ako ich postavy v ordinácii. On nie je taký nevýrečný a hanblivý - to mu len predpisuje scenár k jeho role Pecha 😉

martina46
10. mar 2009

a ona aka je? 🙂

ankam
10. mar 2009

presne tak som si to myslela akejka 😉

bubba
10. mar 2009

takze z pecha urobili debila co ma futbalisticke iq 😅 😀 😀

akejka
10. mar 2009

A Zuzana je v pohode, stále sa usmieva, zdraví ma ako prvá...strašne sa jej páči moje mimi - Lucinka.

helenkasabinka
10. mar 2009

ahojte tak dnes je ordinacia juchu chu sa tesim aspon tam sa trosku odreagujem a uvolnim 😀

helenkasabinka
10. mar 2009

akejka a ty poznas zuzanu?

sasiki
10. mar 2009

aj ja sa teším 😀

ankam
10. mar 2009

aj ja sa tesim
akejka a pozdrav oboch od zavislacok z MK 😀 😀 😀 😀

mikalove
10. mar 2009

aj ja sa teším 😀 😀

ankam
10. mar 2009

vsetko vysmiate na ordinaciu 😀

mirrinka
10. mar 2009

aj jááááááááááááá 😀 😀 😀

ankam
10. mar 2009

no konecne si tu 😀

mirrinka
10. mar 2009

ja viem,že som ti chýbala.....dnes tu budem oxidovať celýýýýý večer....a budem pozorne sledovať,aby som zazrela bobra 😀

bubba
10. mar 2009

vy ste hrozne uz od rana vas tu sledujem ako sa rozplyvate 😀 😀 😀 zavislacky 😝 😝

eva7780
10. mar 2009

pridávam sa k tešiacim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ankam
10. mar 2009

mirri ja ked sa sustredim na bobra-tak nemam nic z deja 😀
a mozno som ho uz aj videla len som nevedela ze je to ONO 😀

mirrinka
10. mar 2009

no,tak asi to sústredenie sa na bobra necháme na bubbu 😀 ja som zvedavá ako dopadne michal s vlkovou a malým vlčiatkom,či sa z nich stane šťastná rodinka....

akejka
10. mar 2009

helenkasabinka: ahoj poznám Zuzanu - z videnia. Zdravíme sa, občas prehodíme slovo, chodí k nám do bytovky často s priateľom. Jej priateľ býva pod nami.

ankam
10. mar 2009

akejka tak co?pozdravis?