Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lusinda2000
8. máj 2009

kočky včera sa mi nedalo pozerať ordináciu,čo mi ušlo?čo bolo nové?

sasiki
8. máj 2009

ahojte, no mne sa dalo pozerať len jedným očkom ☹ Čo povedala Naďa Hlohovskej???????
A to idu teraz akože prerieďovať personál - to prišli na to, že majú veľa postáv???

jona74
8. máj 2009

No cauko je tu niekto 😝 Pokecame?

jona74
8. máj 2009

no skoda mozno nabuduce alebo zeby sa dnes ete niekto pridal 😵 Som unesena s malej Tanicky Cobejovej zachvatil ma opat ten pocit znovu si zopakovat tehotenstvo a vsetko okolo toho boze tie novonarodene deticky su fakt neskutocne boze ved ten moj maly bol pred rokom a nieco taky isty 🙂

anickaajanko
8. máj 2009

jona presne
ked som videla to babo
a este dievcatko

dufam ze druhe budeme mat dievcatko

jona74
8. máj 2009

Aj my by sme chceli este dievcatko ak sa podari.

jona74
8. máj 2009

boze akosi som klikla skor Ozaj doktor Stefan je v skutocnosti fakt sympos mna az tak neocaril ale je sympaticky.Bola tam aj Sinkorova je tiez velmi mila a pekna.Uplne to vnimam inak ked mam moznost vidiet ich na ostro. 😀 Boze ale ta mala Tana a Miska je taka spravna hrda mamina 😵 taka ako asi my vsetky no nemam pravdu?kocky kde ste ? ☹ Ja som zabudla ved je predlzeny vikend tak je tu pusto skoda 😢

lucaska
8. máj 2009

ahojte, jona 74, ako bolo na natacani?????? nooo aj mna ocaruju male dievcatka........... 😝

jona74
8. máj 2009

😀Bolo fajn mala ako som pisala sladka a Miska pracuje robili sme peknu scenu kde sa Adamko zoznami s nevlastnou sestrickou Sonickou.Boli zlaty obaja ved to uvidite.Je tam super atmoska 😀 A Ady to otcovstvo preziva ako naozaj 😀 😀 :-Inak vseliake zapletky sa chystaju ale to uvidite 😵 Asi by vas to velmi nebavilo keby som vam vsetko prezradila a priznam sa ze ani toho tentokrat vela neviem 😀 😀 😀 fakt dufam ze sa nehnevate 😉

veronika13
8. máj 2009

tie zápletky môžeš trochu načrtnúť, však kto nechce vedieť, nech nečíta 😀

miska001
8. máj 2009

jona74 daj niečo ...tak ako pisala veronika13 kto nechce nech nečííííta.... 😝 😝 😝

lucaska
8. máj 2009

jona daj nejake pikosky....................................... 😝

jona74
8. máj 2009

prepacte mala som pracu.No co take by som hodila do placu 🙂 ta Stefanova byvala tam budu nieco riesit kvoli synovi.Peter aj s Martinom budu mat novy job-uvidite 😉 To uz hovorim dost daleko od vtedy co budu chodit upratovat panelaky.Vraj bude novy rido nemocnice a pojde po Lucii. 😀 Ale teraz fakt neviem a ako to bude s Laurou a Stefanom lebo s nimi sa vobec nestretavam.To sa asi vsetko udeje este do prazdnin a potom je mesiac pauza. 😵

majcik
8. máj 2009

Jona - dik za novinky.
Ako dlho dopredu sa asi nataca?
Takze este do konca juna mame, hej? A na jesen bude zase pokracovat Ordinacia, nevies? Dufam, ze ju tak skoro nezrusia, lebo budem plakat ☹

jona74
8. máj 2009

neboj urcite ju nezrusia ma to sledovanost.natacame asi tak mesiac dopredu to co sme robili v stredu a dnes bude asi v 31.-33 casti podla toho ako to zostrihaju.No a to co sa bude natacat koncom juna a v auguste budu nove casti teda asi nova seria od septembra 🙂 Je to zaujimave.Este mi neda vratit sa k tej Miske Cobejovej nema ziadne vyhody okrem toho ze tam ma mladu pani pri malej ked toci ale inak vsetko aj satnu presne tak ako som mala ja ked bol maly malicky 😵 je to uplne normalna mamina 😵

majcik
8. máj 2009

Jona - super ... Miska mi bola vzdy sympaticka, proste taka normalna, mila zienka, ziadna herecka s manierami. Tak na mna posobila aj v Ordinacii, aj v Lets Dance, ci inde ... takze asi taka aj je, vsak?

jona74
8. máj 2009

Je vies ono ludska zavist nema hranic aj mna sa ludia vzy pytaju kolko za to dostaneme ale popri tom kazdu by to potesilo vidiet svojho drobca v telke.Neviem ci si registrovala ked pisali o Miske ze chce spenazit fotky malej po porode a da si za ne zaplatit.Ja sa pytam a preco nie?Ludia tu su castokrat velmi farizejsky.Tiez som sa dlho ucila ponad to sa povzniest dnes to beriem lepsie a priznam sa ze aj to ze som nasla trosku odvahu priznat ze Tomasko hra Adama tu na nete mi trvalo dlho.Kolko krat som mala chut napisat ale bolo mi to take akoby som sa schvalila a potom to prislo akosi spontanne a napisala som. 😝 A zatial nebanujem ste tu SUPER PARTIA 😵

diddi
8. máj 2009

jona cau....s ktorym reziserom si tocila teraz?....Marta,Stano,Martin?

jona74
8. máj 2009

preco poznas to tam?so stankom 😉

diddi
8. máj 2009

Trosku

jona74
8. máj 2009

zahadna nic viac nepovies? 😵 neprezradis?

diddi
8. máj 2009

preco zahadna 🙂 ...ved tu fungujem v tejto diskusii

diddi
8. máj 2009

len ich poznam

jona74
8. máj 2009

nemyslela som nic konkretne proste ma to v tej chvili napadlo.neako som ta tu nezaregistrovala lebo ja som tu len kratko 😉

majcik
9. máj 2009

Jona - tak to ma ani nenapadlo Ti zavidiet ... ako urcite je to pre Vas super, nemyslim po financnej stranke, to ani nemam sajnu, ako su taketo veci ohodnotene, ale proste to, ze spoznas vela zaujimavych ludi, nove zazitky a skusenosti.... dufam, ze si to uzivate 🙂

lucaska
9. máj 2009

jona-hlavne ze si to uzivate............na ostatnych , ktory zavidia sa vykasli.........kazdy by bol pysny keby mu dieta hra v nejakom seriali takze si spravila dobre ze si sa pochvalila, neni na tom nic zle ani divne......aj ja mam mirku cobejovu strasne rada 😉 😉 😉 😉

helenkasabinka
10. máj 2009

AHOJTEEEE
konecne mam cas opat sa k vam hlasit

Jona super ze si nam trosku co to prezradila 😵
a je to urcite super mat synceka ako serialovu hviezdicku-uprimne ti drzkam palceky nech sa vam aj nadalej dari 😉

netmona
10. máj 2009

jaj,,ani neviem ako to pokračuje v ordinácii,,kto s kým a tak 🙂

jona74
11. máj 2009

ahojte zasa akosi nestiham halo je tu niekto?

majka221
11. máj 2009

jona74-ahoj ja som tu nova tiez patrim k vam mohli by sme pokecat? 🙂