Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

minkak
11. dec 2008

no co sa deje 😕 😕 😕
dnes sa neordinuje 😕
sa mi to dnes ratalo-ked prisla daniela s ivanom...a tam peter..... 😅
a tiez ako matko oznamil svadbu svojej mamy a nela svadbu svojho otca 😕 -ten sa teda poponahlal....

mirrinka
11. dec 2008

hej? nelin otec bude mať svadbu? to som teda nepostrehla 😅 aj ked je pravda,že som to pozerala len tak,jedným okom 😀

catjob22
11. dec 2008

Kocky, a nezda sa vAM, ze Ivanovi malo byt podozrive uz to, ked ho Daniela brala PRAVE do toho bytu? Ved tam kedysi chodieval za Kamilou, nie? 😒

leva
11. dec 2008

Ahoj ja som aj tu,aj na tomto frcim 😀 mna zasa dojala ta Vlkova,nechapem co cakala,ze ju Michal zobere naspet,ja ju neznasam.

monkula
11. dec 2008

catjob, sme sa dááávno nevideli 😀
Ale že?

kamilecka
11. dec 2008

Ahojte

ako sa vyriesila situacia s Luciou a futbalistom?

leva
11. dec 2008

catjob,pozeral tak divne,asi cakal ze mu povie ze je v podnajme,no ked sa vynoril peter,mal aj jeden aj druhy dost.

leva
11. dec 2008

podla mna to spravil naschval tej jeho trulo co ho strazi stale,ten manazer.

mirrinka
11. dec 2008

leva,aj ja si to myslím....

leva
11. dec 2008

no,je to taky trapoš 😀

kamilecka
11. dec 2008

A riesili to este Lucia a ten futbalista?

leva
11. dec 2008

neviem,tusim nie,tiez som dnes pozerala jednym okom 😀

asitka
11. dec 2008

no dnes tá vlková....keby sa dalo...tak ju vyzmizikujem.....tak najskôr taká chudera, ktorá si zo zištných dôvodov zobrala dôchodcu....a teraz pani podnikateľka.....už fakt, kto toto vymýšla....každý s každým...aspoň keby kohosi nového tam dalki...ale fakt...každý s každým

minkak
11. dec 2008

ale ste sa rozbehli... 😅
nie uz to potom neriesili a tiez si myslim,ze v tom moze mat prsty manazer 😉

minkak
11. dec 2008

asitka ale faaakt 😀
no mame beverly 😀 😀 😀

ale bola trapna ta vlkova faaaakt 😅

kamilecka
11. dec 2008

Aj ja si myslim ze v tom bude ten manazer,videl ze si rozumeju tak ich chcel takto rozostvat a chranit si svoje prachy,ale dufam,ze spadne na hubu a sa prezradi

minkak
11. dec 2008

kamilecka noooo tak to by bolo a mohla by sa potom este lucia s nim dat aj dokopy 🙂

leva
11. dec 2008

Inak pekny to herec ten futbalista,videla som ho tusim aj v reklame 🙂

minkak
11. dec 2008

hej,hej fesacisko 😵
ved ked minule robili spolu "ten rozhovor"tak to vyzeralo,ze by sa to mohlo niekam posunut.... 😵

leva
11. dec 2008

no isiel po nej,no teraz neviem,ale podla mna sa to vysvetli a ten manazer bude ex manazer 😀 ak to ovsem bol on,co si ja myslim ze ano.

danuska24
11. dec 2008

tiez si myslim ze manazer

leva
11. dec 2008

Baby preco niesu stavkove kancelarie pre nase serialy 😀 😀

majcik
11. dec 2008

Mne sa paci tiez ten herec - futbalista, vyzera tak mladistvo a sportovo.
Pacia sa mi take nahrdelniky na chlapoch, ako ma on ... darovala by som ho aj manzelovi, ale on ma znamienko na krku na tom mieste, tak nemoze nosit ... dokelu, mohol by si ho dat konecne vybrat 😠 😀

minkak
11. dec 2008

leva 😀 😀 😀 no preco 😕 😀 😀 😀

leva
11. dec 2008

No ze vieme skoro vsetko do predu a na 90%mame pravdu co sa ako bude diat dalej,boli by sme v baliku 😀 😀

minkak
11. dec 2008

no ved prave 😀 😀 😀
nic by z toho nemali 😀

leva
11. dec 2008

Ale my ano 😀

bubba
11. dec 2008

a zasa si vsetko odsere lucia!!!! 😝 😝 kto pisal scenar???? 😅 a vlkova dobra sucinka.....na jednej strane sa vyhraza a na druhej podlizuje...brrrr 😠 chudak stary vlk je na nu asi pysny 😉

petka_s
12. dec 2008

baby,ten herec futbalista,to je iba herec,alebo fakt futbalista??
ak ste to uz niekde vyssie rozoberali,tak sorry,ale necitam vela do zadu
neda sa za vami stihat :D ked som tu nie dlhsie..
aleasi herec,lebo co su reklamy na vub,tak sa mi zda ze je to ten isty,hmm?

biela
12. dec 2008

petka, áno, je v tej reklame na vúb... 😀
je to fakt pekný chlap. 😝
tá vlková sa ani nevedela sama podpísať, pamätáte na ten výstup keď jej vlk povedal, že ju opúšťa, aký hysterický záchvať spustila, že čo ona bude sama, ona nič nevie... a teraz aká menežérka...