Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

katka1981
5. mar 2009

Asi asi vlkova aj s vlkom dokopy 😀

sasiki
5. mar 2009

ahojte, tiež sledujem ordináciu, ale mala som dlllhú ,,odmlku" a nejako mi ušlo - Nelu znásilnili? 😕 😕 😕 kde?kedy?

zelmirka1
5. mar 2009

baby mne tam nesedi ten Stepka na lekara na pohotovosti...proste mi pripada ze by nemohol robit lekara v ziadnom pripade...
inak ja pozeram od zaciatku a mam ordinaciu rada...ked si vezmem co vsetko bezi niekedy v TV a boli casy kedy bola in Manuela Jednoducho Maria...tak takyto nas serial je celkom fajn. Aj ked nemusi byt kazdy diel super.

mirela
5. mar 2009

Nelu znasilnili este v druhej serii, ked robila v modelingu, nejaky velky klient agentury pre ktoreho robila kampan. Mne je jej luto, ale zaroven mi lezie na nervy, kazdy sa jej snazi pomôct, Mato by pre nu urobil aj nemozne a furt ho vyhadzuje, odmieta pomoc a stale pinda ze ju ma kazdy na haku 😒, fakt je zrela na psychiatriu ☹

bubba
5. mar 2009

mirela ale to je typicke pre tych co to najviac potrebuju ze vsetko bojkotuju,zapieraju,klamu a robia zo seba hrdinov ze nikoho a nic nepotrebuju

mirela
5. mar 2009

bubba - hej, viem ze je to tak, len ma to "vytaca", lebo kazdy sa trapi ako jej pomôct a ona je na nich protivna 😢

bambusko
5. mar 2009

veru bubba, a nakoniec spachaju samovrazdu a zrazu sa vsetci naramne obvinuju a cuduju 😔

habibi78
6. mar 2009

mna dnes vytočila Natália....koza, takú by som jej šupla..... 😀
a tiež mi vadilo ako si Kamila nonstop hladkala to brucho... 😠

sasiki
6. mar 2009

aj mňa vytočila Natália.....s tým.......,,som zvedavá, ako to vysvetlíte otcovi"......... 😠 😠 😠

ankam
6. mar 2009

ale koniec sa mi pacil 😉

mercy
6. mar 2009

Zeli, co sa tyka toho Stepku,asi si ešte nevidela ake trosky niekedy robia lekárov na záchranke 😀 Niektorym by si na prvy pohlad nedala ani pat korun.Noci bez spanku,litre kavy a kopy cigariet robia svoje.Je to strašne ťažká práca

mirela
6. mar 2009

este k Nele - to ze nema mamu, za to nikto nemôze ☹, nie je pripad ze by na nu vsetci kaslali, aj otec si ju chcel zobrat k sebe, ale respektoval jej rozhodnutie, ze zostane vo vile ... vsetci sa snazili, len ona je dost oprskla, takze hladat vinu u vsetkych je asi trochu z cesty ... ze jej otec ma novy vztah sa da chapat, je este mlady, to ze je jeho nova zena taka truba, to uz je druha vec, ale aj keby bola ok, tak by bola Nela vzdy ukrivdena 😝, ale dobre to hra 😉

mirela
6. mar 2009

tym prispevkom som chcela povedat, ze nikomu sa to z ruk nevymklo, len Nela nezvladla smrt matky ☹

akejka
6. mar 2009

habibi: aj ja som hovorila mužovi, že čo si Kamila vkuse hladká brucho ? Čo si chce vyvolať predčasné kontrakcie ? všade, kde ju vidím, len sa masíruje. Asi nevie, že to sa v tehu nemá...

bubba
6. mar 2009

ja si myslim ze nele zacalo sibat vteedy ked sa odstahovala babka a koli tomu sa tam prestahoval peter s kamilou a vtedy to vsetko zacalo..oni v cudzom,ona bez sukromia,mato ju furt otravoval,potom otravovala jeho jej pritomnost..uplne chapem jej depky neviem ako by sme sa citili v jej kozi ja by som sa asi rychlo vydala za prveho co pride pod ruku aby som mohla odtial vypadnut....proste total chaos a panika,myslim si osobne ze chyba nastala vtedy ked odisla stara prec za svojim zivotom lebo uz toho tam mala dost 😉

akejka
6. mar 2009

inak futbalista Pecho (teda herec Juraj Loj) je môj sused, býva podo mnou. Stretávam ho u nás denne aj s jeho partnerkou - Zuzkou Kanócz. (hrá jeho partnerku aj v Ordinácii - Luciu). vždy mi pomôžu s kočárom po schodoch a Zuzana Kanócz ma pozdraví ako prvá. Sú veľmi zlatí, nie sú to žiadni namyslenci... 😉

bubba
6. mar 2009

a este stara chytila zachvat ze je to petrova vina 😅 😅 halooo posledna zeny v jej zivote ktora sa o nu starala ju opusti a potom to hadze na tych ktori sa museli vzdat svojho sukromia a ist sa starat o neter 😅 😅 v kazdej inej rodine by to tak dopadlo a nemusel by tam figurovat ani ten deges peter 😀

bubba
6. mar 2009

akejka ved oni si takto robia"zakaznikom"podla mna sa verejne takto sprava vacsina prominentov,hercov,hviezdiciek,spevakov(pokial im to uz neudrelo na.....)

biela
6. mar 2009

mne sa najviac páčila scéna, keď išla jancová do výťahu a tam ten jej mužik. a ona"čo ma prenasleduješ?" no jasné, v reálnom živote by sa asi sotva vozil hore dole vo výťahu kým by ju nestretol... 😀
ozaj, a nejako sa mi stále darí prepočuť jejj krstné meno, ona je Kvetka? či ako? 🙄

ankam
6. mar 2009

akejka a ti dvaja spolu chodia?

lekno
6. mar 2009

ankam, áno chodia spolu aj v súkromí 😉

bubba
6. mar 2009

anka sak jasneeeeeeeee co nesledujes???sak aj tu sme hovorili 😀 😀 eeej si ty nepozorna 😀

mikalove
6. mar 2009

kto s kým??

lekno
6. mar 2009

Pecho s Luciou-Loj s Kanócz 😀

mikalove
6. mar 2009

ááno??som netušil...on je pekny -ona nepekná 😀

lekno
6. mar 2009

Tak ty si netušil?? 😝 😀

ankam
6. mar 2009

bubba som myslela ze v sukromi 😀
je to pravda???som o tom ani netusila......... 😅 vy to odkial viete?

bubba
6. mar 2009

sak z bleskoviek 😀 😀 uz davno..a nahodou kanocz sa mi paci 😀 je to asi vecou vkusu..i ked je moc chuda ale urcite lepsie vyzera ako pani riaditelka.. 😀

mikalove
6. mar 2009

náhodou mne sa riaditelka páči výzorom