Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jalao
7. okt 2009

dobre ranko, fanynky ordinacie! 🙂 🙂 Vcera boli pomerne akcne diely, co poviete?? Zuzana opat nesklamala... 🙄 🙄

sasiki
7. okt 2009

aj riaditeľku už ukázali 😕 😕 😕 🙂 , isto nás tu špehujú 😀 😀 😀
no a áno, Zuzana nesklamala - inak hrá to super 🙂

jalao
7. okt 2009

sasi, ved ak chcu od nas nejake namety a podnety, nech to rovno povedia, nie?? 😀 😀 😀
No a myslim, ze ten vztah Michal+Zuz. smeruje ku zaniku 😒 😒 , viackrat tam vyjadril on nespokojnost a ani sa akosi nevedia normalne porozpravat... ☹ ☹ A vcera tam ten cesky reditel ani nehral? Sem-tam som este odbiehala, tak presne neviem. 😉

mimikyky
7. okt 2009

u nás zase v sobotu natáčali, baby sa dokonca pofotili aj s "juríčkom" viď album 😀
a tentokrát som aj kávičku im varila, a vypytoval sa ma jeden zo štábu na pár vecí,
či neprekáža že sú dva diely po sebe,,, že im tam ako ľuďom od fachu dosť nesadol Labuda,,,
že sa tam o chvíľu objaví dcéra Karin Hajdu (v paneláku hrala Kordiakovu dcéru) a že s ňou je veľmi veľa materiálu natočeného, a bude jej tam na obraze vraj až moc, tak sa boja,že to nebude divákov zaujímať, že oni majú radšej dej okolo Michala a lucie 😉 a tí dvaja sa u nás v predchádzajúcich záberoch vozili na motorke, takže... 😀

jalao
7. okt 2009

mimi, no to je super!!! Nieze by som zavidela, ale..... 😉 😉 😉 😉
No teda, ze mala Haydu....tu som videla v dvoch reklamach, vizas ma reklamnu, ale uvideme, aky bude prejav, ci nie prilis afektu...Panelak nepozeram, cia dcerka to bude, ty brdo?? 😅 😅 😅 A to som rada, ze Juricek sa spamata a znovu sa dostane do deja, potesila si ma!!! Diky. 😉 😉

helenkasabinka
7. okt 2009

ahojte kocky

juj ha mimikyky tak videla som fotky v tvojom albume-tisko zavidim v dobrom 😉

Zuzana je uz hrozna ako sa sprava,priserna,idem vas precitat co ste popisali 😉

mimikyky
7. okt 2009

jalao, tak to mi nepovedal, čie decko bude 😀

a juríček je zlatý,síce jedna ciga za druhou,ale je krajší ako v TV 😀 a milý 🙂
a bude svedkom,ako auto zrazí cyklistu.....kokso,natočil to ten kaskadér na prvý šup 😵 nemalo to chybu 😉

petusaaa
7. okt 2009

mimi, ake zakulisne infosky 😀 a zavidim ti tie natacania 🙂 ich pozdravuj odomna 😀 😀 😝

jalao
7. okt 2009

mimi, to si ma prekvapila s tym hulenim....to mi k nemu nejak nesedi 😉 😉

mimikyky
7. okt 2009

no, budem pozdravovať 😀

veru,aj moje kočky boli v šoku, že fúúj, zase fajčí ďaľšiu 😀

helenkasabinka
7. okt 2009

tak to som ani ja netusila ze Juricek taky fajciar ale natacanie by som si aj ja rada pozrela 😉

mimikyky
7. okt 2009

heli,keby som vedela kedy zase prídu,tak Ti poviem, že dojdi na kafčo 😀

vieraj
7. okt 2009

mimikyky, a kde byvas? kde sa to nataca? juuuj, take podpisy by som hned brala.. 🙂

mimikyky
7. okt 2009

vierka, v Pezinku 😉

jalao
7. okt 2009

mimi aj ja som sa to chcela spytat....takze ozaj, ja nedojdem, mam to kapanek od ruky.. 😀 😀 😀 😀

mimikyky
7. okt 2009

jalao 😀 😀 😀

marcca
7. okt 2009

mimikyky, super infošky 😉 a pekné foto 😉

tak mne príde tá dcéra karin haydu dosť pretláčaná a teda v tom paneláku sa veľmi neukázala...šak ani nerozprávala radšej...no mamina ju asi dosť tlačí, ale tak dalo sa čakať... 😝

včerajšia časť dosť nuda, zuzana sa pekne ukázala s tým gaučom 😀 😝 , ten vzťah by už mohli pomaly aj ukončiť...veď sa obaja len trápia 😉

leva
7. okt 2009

No ta mala Haydu je potvorka,manzel mi vravel ze jeho kamarat mal moznost vidiet jej chovanie,vraj sa hrozne ocapuje,je drza,vsetko chcem,daj mi,ziadne prosim si.Ticha je mozno len pred kamerou,ale tam kricala,nic jej nebolo po chuti,no proste je vidiet ze vychova na bode mrazu 😝

sasiki
7. okt 2009

super mimikyky, len sem píš aj ďalej 😉 😀

register
8. okt 2009

Ahojte. V utorok som nepozerala, tak by som chcela vedieť, prečo sestrička Nora ostala minulý týždeň na konci v šoku a potrebovala si surne vziať doolenku? Ďakujem

jalao
8. okt 2009

REgi, mas pravdu...uplne som na tuto scenu zabudla, neviete, preco? 😉 😉

marcca
8. okt 2009

nebrala si dovolenku kvôli juríčkovi? 😉

dnešná časť nuda, nuda, nuda....keby nebolo petra a konkurzu na opatrovateľku, tak pritom aj zaspím 🙄 🙄 🙄

silvia123
8. okt 2009

Už konečne povyťahovali niektoré zabudnuté osoby, asi vás počuli 😀

helenkasabinka
9. okt 2009

no veru vcerajsia cast dost o nicom a ma zarazila ta scenka Suchy a ta tmava sestricka 😕 😕 😕 😕 😕

sasiki
9. okt 2009

ja som včera moc nepozerala, deti mi ochoreli a horúčkujú ☹ čo bolo??? okrem nudy teda 😅

minkak
9. okt 2009

no veru ta Mara sa nejako z nicoho nic -moc vrhla na Sucheho 😅

nadhera
9. okt 2009

tak ste si vcera ordinovali pri telke a ja som ordinovala na chirurgii s malym 😒 ale vsetko nastastie ok, precitam aspon co nove 😀

nadhera
9. okt 2009

spominalo sa tu,ze juricek pomaly ale isto odchadza z ordinacie? a aj z profesionalov /nepozeram/. chysta sa do ameriky. trosku si pospikovat. skoda,dobry herec. 😉

sasiki
9. okt 2009

nadhera
a čo sa stalo???

helenkasabinka
9. okt 2009

to neviem ze Juricek odchadza prec z ordinacie,no skoda lebo on mi tam celkom pasoval,bol tam fajn 😉
som zvedava ako sa to dalej vyvinie s Michalom a so Zuzanou 🙄

a vazne som bola zarazena aj s tou Laurou ked volali burgerovi ze Laura porodila 🙄 ved pisali ze Laura bude akoze rodit v jednej casti a ze bude mat dost komplikovany porod.....atd a oni zrazu takyto skok-ze uz ma babo 🙄 no co uz 😉

a ktovie ci Burger a jeho byvala zena sa zasa akoze nedaju dokopy,ved v poslednej dobe su stale viac a viac spolu 😉 ktovie ako to poriesia kedze Laura odkedy je maminkou nebude hrat v seriali 😉