Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jalao
10. nov 2009

Nikto nekukal??????? 😝 😝 😝 😝

vanja
10. nov 2009

nie

miska002
10. nov 2009

nie............ 😝

jalao
10. nov 2009

vanja!!!! 😠

vanja
10. nov 2009

jalao?????? :- 😎 😎
som tu inkognito 😎 😎

frisbee
10. nov 2009

😎 😎 😎 😎

jalao
10. nov 2009

Fris!!!!nono!! 😀 😀

frisbee
10. nov 2009

Ružový panter 😎

jalao
10. nov 2009

a nedáš pokoja! toto je seriozna téma.... 😝 😝 😝 Tu sa dejú veci!! Heš... 😀 😀

bambi09
10. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy ste čísla,heš domov 😀 😀 😀

jalao
10. nov 2009

ano, heš.... 😀 😀 😀

bambi09
10. nov 2009

Juli,odpoveď nie!! 😀 😀 😀

sasiki
11. nov 2009

kukala som jeden a pol časti, potom som prepla na Dr. Housa 😀

weja
11. nov 2009

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-511983-popla...
vyzerá to, že vo štvrtok to bude celkom akčné... 😕

marcca
11. nov 2009

včera zasa nuda 😝 😝 ...čakala som, či sa niečo vysvetlí v kauze michal-zuza-lucia...no zas nás budú mesiac napínať 😀 😀 ... vo štvrtok sa to hádam rozbehne 😉

jalao
11. nov 2009

weja..diky za sumar 😉 😉 , vyzera to nahodou zaujimavo..dufam, ze si to pozriem a nikto ma vecer nevyrusi..

nadhera
11. nov 2009

na landlovu choleru som zvedava - to teda bude poplach v nemocnici ! a este byvala riaditelka si sedi v zupanku v riaditelni, hm...

alusha
11. nov 2009

baby a co vravite na dalsiu hysterku po Kamile je to Laura 😀

jalao
11. nov 2009

baby a nosi si aj Laura svoje dieta na natacanie, ako Kamila? 😉 😉
Inak, aj mne sa kedysi takato situacia stala, ale to bola mala vacsie decko, co sa stale vrtelo ako ryba, syn ju mal na chvilu postrazit, vsetko bolo ok, ani neplakala, nic sa nestalo...ale lepilo mi teda ☹ ☹ Hentake decinko, co ma 3-4 tyzdne sa ledva hne a nie, ze sa zkotula z prebalovacieho pultika...ktory je naviac anatomicky tvarovany ako valovcek... 😒 😒 😒 Nuz, ale zapletka bola na svete!

nataly
11. nov 2009

baby, ja som druhu cast zacala pozerat troskunneskor. malého Jakubka zhodil Dodko, alebo spadol sám??

weja
11. nov 2009

inak s tou hysterickou Laurou ma dostali 😝 neprehnali to tak trochu? veď je detská lekárka a také prkotiny sa pýtala aj Páleníkovej, keď ich bola pozrieť, že som nechápala... 😖

Nataly, no podľa všetkého spadol sám...

jalao
11. nov 2009

nataly, oni to tusim az tak presne neukazali, ale akoze spadol z prebal. pultika, kym ona odbehla a maly Dodko ho mal strazit.... A predtym aka idylka, aj sucasna zena aj byvala zena usmiate pri stole jedna na druhu pri kavicke...so svojimi detmi... No neviem, ci to takto bezne funguje...ak ano, opravte ma 😒 😒 Ja mam vsak celkom inu skusenost... 🙄

sasiki
11. nov 2009

no jalao, myslím, že v reále to funguje vo veeeľmi malom percente ,,zmiešaných" rodín, tiež máme inú skúsenosť a v mojom okolí podobne.
Podľa mňa to s Laurinou hystériou preháňajú......aj keď hormóny sú hormóny🙂
ale ona tuším natáča s iným dieťaťom....či si berie so sebou aj to svoje, to neviem....

weja
11. nov 2009

niekde som čítala, že o jej dcérku sa stará Bekr, keď natáča a potom si to zasa vymenia, ale so sebou na natáčanie ju neberie... to v seriáli nie je jej vlastné dieťa, veď ona má dievčatko a v seriáli syna, čo by zatiaľ až tak nevadilo, ale neskôr by to už bol problém... 🙂

depecko
11. nov 2009

Monika Hilmerová tam nemá svoje dieťa,vraj nechcela,v skutočnosti má dievčatko a v seriály chlapčeka.Včera som nevidela a teda vidím že som o veľa neprišla 🙂

depecko
11. nov 2009

weja 🙂 narovnako

weja
11. nov 2009

depecko 😉

diddi
11. nov 2009

je uplne nerealne, aby pediatricka a navyse nemocnicna takto hystercila... prehnane a vyfabulovane od stola

ankam
11. nov 2009

baby a ta Jancova akoze co???

sasiki
11. nov 2009

no a keď bude takto hysteričiť aj naďalej, Burger sa na ňu vy......