Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

iwusska
12. mar 2010

ale Majka by si zasluzila niekoho "normalneho" 😖 ...a Bubnovska ze by bola per potesenie bez nasledkov? 🙄 akosi nasilu ju tam chcu udrzat, nezda sa ti?

jalao
12. mar 2010

ano, trosku tu tam zbytocne drzia, ale podla mna to ona hra dost dobre, mne pripada tato Danica velmi prirodzena..v porovnani napr. s Marou...alebo aj Lucia byva taky oprsk afektovany, niekedy aj Nela...mam ich rada, ale nie su podla mna az tak prirodzene. Uz som nad tym rozmyslala, preco to tak vidim, ci to nie je negativnymi scenami...ale asi nie, lebo aj Laura byva neprijemna a tiez to hra velmi dobre. Hoci MM by ju nezniesol, vzdy mu poviem...pozri, vidis, aka som ja dobra zenicka?! 🙂

iwusska
12. mar 2010

jalao 😀
aj mne sa Bubnovska vidi...dobre to hra, len to bolo trosku od veci ta scena, ked jej Fabian oznamil, ze nebude mat deti....ani slza, zmohla sa len to, aky z neho vyzaruje pokoj 😝 ale samozrejme to nie je jej chyba 😀 a Maru by som hned vysackovala do Afriky, vobec sa mi tam nehodi 😝

jalao
12. mar 2010

aha, tak to som nevidela, bola som vecer s MM a dcerou na volejbale, tak sme videli asi od polky prveho dielu... 😎 Vcera vôbec neukazovali Zuzanu plus Gregor, ani Juricek plus Nora, ze?

iwusska
12. mar 2010

mas pravdu, vcera neboli...a ani Laura...ak dobre chapem, maly Jakubko je este stale u Davida???

jalao
12. mar 2010

no, naposledy, ked sa Laura opat vadila s...ako sa vola, martin?, ked sa sminkovala v kuchyni 😎 , tak povedala, ze odchadzam za Davidom a Jakubkom si vyvetrat hlavu, alebo tak nejak...Vidis, to tam mohli DODKA aj kludne mat tych 5 dni, kym je Simona v Londyne.. 😝

marcca
12. mar 2010

baby a tá taxa u toho právnika nebola trocha prehnaná?? 😕 😕 😝

iwusska
12. mar 2010

marcca ja som to tak pochopila, ze to je asi poplatok za odstupenie od zmluvy, vsade su nehorazne sumy, ked nieco predcasne ukoncis...ale mozno sa mylim

helenkasabinka
12. mar 2010

inak aj mne sa to zdalo byt prehnane s tou cenou,ze 2000€ ale zasa neviem kolko to stoji kedze chvalabohu som sa s tym nestretla 😉

marcca
12. mar 2010

iwusska, no možno máš pravdu...lebo za tú 1 návštevu by to bolo viac ako dosť 😝

inak sa to tam znova ide riadne zamotať...vraj majka s michalom 😕 😕 😝

nadhera
12. mar 2010

musi sa vsetko zamotat, ved ako to ma dalej pokracovat? dalsie diely a serie 🙂

depecko
12. mar 2010

majka s michalom???? tak to snáď nie.to už potom radšej s Marou 😀 Michal mi príde k Majke strašné decko.Majka je žena 😅 k nej nejakého staršieho,seriózneho...Michal by sa už mohol držať sukne čo má doma 😝

magimary
12. mar 2010

dnes sme boli na natáčaní OvRZ v našom nákupnom centre a bolo to tam veľmi dramatické... 😨 😅
michalovi sa stratil v nákupnom centre malý alex a keď to zistila jeho "Zuzana", tak tam strašne hystericky kričala, zrútila sa, vrhla sa tam na zuzanu kanócz a začalu ju biť, keďže michal sa tam s ňou totiž pozabudol v rozhovore a nedal pozor na alexa...
celé to bolo také... 😲 ...ukričané, ozajstné... 😅 všetci tam po sebe kričali, potom dobehol Sloboda a začal ich uzmierovať a zavolal kukláčov, ktorí tam tiež potom nabehli ako komando...

no, vzrúšo... ľudia tam ani nedýchali... 😅

gajafe
12. mar 2010

ja som to v obsahu čítala trochu ináč, že sa zarozprával Michal s Tomášom Svobodom, Luciu tam vôbec nespomínali. Ale tá štvorica by si to už konečne mohla vysvetliť, že Lucia chodí s Tomášom, aby aj tá jeho "Zuzana" nadobudla trošku väčší kľud a nežiarlila toľko. Neviem síce, či by jej to pomohlo, ale mohli by si to už ozrejmiť. Asi by to pomohlo aj Michalovi, ak by od Lucie počul, že chodí s Tomášom a že to nie je zase iba tak...

magimary
12. mar 2010

jé, a kde si to čítala v obsahu? kedy to majú vysielať...
no, lucia tam ani nič moc nehovorila (len sa snažila hamovať rozzúreného michala, ktorý tam vrieskal na sbs-károv) 😅 , vaic-menej tam len stála...

no, ten moment, čo dnes natáčali, im moc na vzájomnú konfrontáciu nepomôže, skôr naopak... 😝 😉

marcca
12. mar 2010

no majka a michal 😕 ...ani mne to nejde spolu dokopy, ale bude to zrejme len nejaký jednonočný úlet 😉 ...ale aj tak už nevedia koho by s kým spárili... 😝

gajafe
12. mar 2010

magimary, vysielať sa to má 30.3., muž je novinár, tak dostávajú také anotácie asi kvôli TV programu do časopisov. Podľa toho obsahu som pochopila, že tam boli asi Svoboda s Luciou a stretli Michala s Alexom, Zuzana tam asi potom len dobehla... Je v tejto našej OvRZ viac momentov, pri ktorých mi spadne sánka . napr. keď Veronika bez problémov povie Rezákovi, že Nina je HIV poz. a potom sa o tom kľudne bavia. Nikoho neštve, že je to pre oboch cudzia osoba. To môže byť naozaj iba v seriáli...

Práve som sa čudovala, že to točia v tak krátkom predstihu - 18 dní?

magimary
12. mar 2010

dík za info... lebo na natáčaní som bola aj s chlapcami a tí mali eminentný záujem pozrieť si to aj TV, len som ani len netušila s akým predstihom to natáčajú a nevedela som im povedať, kedy to bude (inak ordináciu nepozerávajú, ale toto by chceli 😅 )...

zuzana tam bola s michalom a alexom, ale ona išla nakupovať (hore po schodoch), čiže v čase stretnutia s druhým párom tam nebola, prišla až potom s krikom (po druhých schodoch), že kde je aleeeex 😅

je tam viec vecí od veci...ale zase...je to len seriál... 😉

jalao
12. mar 2010

to fakt, že Majka teraz zase s Michalom? On už asi fakt nevie, čo so sebou...ale asi to nebude perspektívny vzťah.
Jedna mamina nám tu písavala, ako natáčajú scény v Pezinku, ale už si nespomínam jej meno...to bolo super, ako nám vedela avizovať, kto sa s kým stretol v parku 😀 😀 😀

magimary
12. mar 2010

ja ich zase teraz často stretávam v meste a v tom našom NC (Plus)...
a písavala, myslím, mimikiky, ona je tiež pezinčanka 😉

jalao
12. mar 2010

Magi, asi ano...ale dlhšie nám už nič nové neprezradila 🙂
A ty si odkial...z akého mesta? 😉

magimary
12. mar 2010

no, z miesta natáčania 😅 , z pezinka... 🙂

a, keď chcete, ešte Vám napíšem minulé natáčanie, čo som zatiaľ v TV ešte nevidela (ale zase nepozerám úplne pozorne a maxipravidelne, takže to už kľudne mohlo byť)-to zase doktor z pohotovosti (mená? nepamätám si!), čo má dodka, vbieha u nás na ulici do lekárne a komunikuje tam s lekárničkou, kupuje nejaké lieky a ponáhľa sa po ulici.. 😉

a, včera bola scéna, ktorú som tiež videla počas natáčania (keď ten pacient išiel do butiku na stretnutie s manželkou, pričom ho sprevádzal ďuro mokrý)...

jalao
12. mar 2010

ano magi, to bolo včera akurát 😎 😎 😎
Štefanovi asi Dodko ochorel, kým je Simona v tom Londýne...ktovie.. 🙂

magimary
12. mar 2010

vážne??? 😅 😲 😀
tak ja potom netuším, ako pozerám... 😅

jalao
12. mar 2010

Magi, váš Tomáško má dnes narodky, že? 🙂 Tak veľa zdravia a lásky mu prajem!!! 😉 😉 😉

mexx
13. mar 2010

Mna by zaujimalo, ze keby sa moje dieta stratilo v nakupnom centre, ci by tiez zavolali kuklacov... 😅 😀

marcca
13. mar 2010

magimary jj 😉 ...len nám píš pikošky, tešíme sa 😎

mimikyky
13. mar 2010

tak vám chýbajú pikošky odo mňa? 😀 😀 😀
u nás pred domom už neboli veru dlho...veď tu "býva" len polniška🙂)
natáčajú veru v našom nákupnom centre v poslednej dobe veľmi často, alebo na námestí, tam boli v pondelok 😉 ale deckám sa nechcelo ísť sa so mnou kuknúť a vyšpehovať čo sa nové deje 🙂
a včera natáčali aj na vlakovej stanici - veľké rošambo, sanitka, Króner zasahoval,a dorazili aj poliši...tak mi referoval syn 😉

ja sa len smejem, lebo niektoré miesta veľmi dobre poznám: napr. Vajda vycházal s "dcérou" akože z domu, a pritom to bola reštika 😀 alebo vychádzajú akože z baru a je to detský benetton 😀 ...a podobne...

mexx - pochybujem 😉
mne keď chceli pred lekárňou ukradnúť dcéru z kočíka pred 11rokmi, a mala som aj značku auta a podrobný popis toho chlapa, tak ma poicajti poslali do teplých krajín!!!!!!!

vieraj
13. mar 2010

mimikyky, fakt? to je strasne. boze, kam to spejeme?

murinka
16. mar 2010

ta veronika je ale riadna vtierka 🙄 sprava sa ako dajaka cheva 😀 dufam ze slavik ma rozum ked ho uz ona nema 😝