Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

iwusska
2. jún 2010

baby a neviete kde je Mato? nejak ho tam nevidno na rozdiel od Nely a Roba 😕
a tu scenu s choditkom som akosi prepasla 😝 😀

marcca
2. jún 2010

veru maťo...čo je s ním? ...tiež nejaké nedomyslené...lebo si veru nepamätám, žeby mal niekde ísť 😕 😕 ...asi maturuje 😀 😀

iwusska
2. jún 2010

marcca vsak je to divne, jednoducho sa prestal objavovat 😕 ale vsak aj Nela maturovala a este aj v let s dance stihala vyhrat 😀 ako to ta baba vsetko zvlada???

helenkasabinka
2. jún 2010

keby len Mato ale vela ich tam chyba,napriklad aj Veronikin muz tam uz zrazu nie je 😕

depecko
2. jún 2010

mne napr.chýbajú chlapci z urgentu Štepka a ešte jeden ten mladý čo sa zaplietol ešte s Betkou 😎 veľa postáv potichu zmizlo..

helenkasabinka
2. jún 2010

depecko ozaj ved aj ten mlady z urgentu uz nie je 😕

marcca
2. jún 2010

a daniela s malým? 😕 😕

vieraj
2. jún 2010

inak vsetky matky krmia UM deti, podpora dojcenia nie je v seriali a vsetky tri /Mickovicova, Kamila, Laura/ bezia do prace. take emancipovane. a my sme doma na riti, teda az vecer, ked je vsetko porobene...

zelmirka1
2. jún 2010

vieraj dobry postreh, trosku sa mohli posnazit ze ? no veru karieristky 😉 😝

depecko
3. jún 2010

daniela odišla do maďarska za nejakým chlapom nie? či k svojej rodine..? tá mi teda nechýba...

marcca
3. jún 2010

depecko, čo si ja pamätám, tak išla do maďarska ale potom sa ešte vrátila do deja a balila kamilinho ex (maťovho bio otca)...a potom naraz zmizla...ale možno mi len niečo ušlo a znova je v maďarsku... 😕 😕

strelka11
3. jún 2010

@nadhera dik za tip,urcite si to pozriem 🙂

murinka
3. jún 2010

ta laura je taka protivna 😠 a rezak jaky nervak 😖

k.a.t.k.a.
3. jún 2010

prave som sa dozvedela akym sposobom odide Mastalir 😖

helenkasabinka
3. jún 2010

akym? 😕

tamka84
3. jún 2010

@k.a.t.k.a. prezraď aj nám 🙂 umieram od zvedavosti 😀

opíšte mi čo bolo dnes zaujímavé, nevidela som, manžel pozeral Pokoj v duši

k.a.t.k.a.
3. jún 2010

zomrie 😔 bude mat autonehodu alebo na motorke to uz presne neviem 😔

helenkasabinka
3. jún 2010

😔 😔

vieraj
3. jún 2010

no to som si nemyslela, ze zomrie.....

jalao
3. jún 2010

Muri, mne sa dnes zdal práveže veľmi protivný a čudne agresívny ten Štefan...kedysi taký kludas nad vecou a teraz akýsi ješitný a podráždený za všetko ☹ laura a Marek Majeský sa nám zapletajú, čo myslíte?? To Miška nerozchodí... 😝 😝

nadhera
4. jún 2010

stefan bol vazne protivny, dokonca ked doma vrieskal a laura mala maleho na rukach, sekunda zo zaberu - maly sa zlakol. 😠

ano,iskri to tam medzi laurou a marekom.

monkula
4. jún 2010

Aké prekvapenie ,že ho nechajú zomrieť... 😝

strelka11
4. jún 2010

takze gregor zomrie? 😕 😕 😕 takze to bude jeho uplny koniec,uz sa nebude moc vratit spat,tak to bude podobne ako pri fialke,ktora vlastne tiez zomrela v seriali,no co uz 😒

helenkasabinka
4. jún 2010

a zuza bude dalej hrat? 😕

veru ten stefan bol vcera hnusny a laura to s nim nema lahke 😅

zelmirka1
4. jún 2010

dajte par vetami co bolo, nemohla som pozerat, diky 😉

iwusska
4. jún 2010

boze oni kazdeho dobreho herca nechaju zomriet 😠 ☹ mohli by nechat nejake zadne dvierka pre pripadny navrat, nie?
uz zomreli Kamiliny rodicia, Betka, Sona a teraz aj Gregor 🙄

monkula
4. jún 2010

@iwusska tak ale návrat môžu spraviť aj tak, ako v amerických soap operách, povedia, že je to utajené dvojča.. 😀 😀 😀

iwusska
4. jún 2010

@monkula to fakt???? 😀

monkula
4. jún 2010

@iwusska veď neviem ,či si pozerala seriál Savannah, tam v prvej časti zomrel jeden chlapík, a o tri časti neskôr sa na konci objavil ten istý, a vraví tej snúbenici, ahoj.. nie, ja nie som .... ja som jeho dvojča... 😀
A v Priateľoch keď chystali návrat Joeyho na televíznu obrazovku ,urobili z neho jeho zlé dvojča, že som doktor remoretto ,Drake Remoretto, zlé dvojča 😀 😀 😀