Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jankamamka
6. okt 2010

To co uz bolo vcera akoze? 😀 😀 😀 Vsetci stoja pred budovou ktora ma vybuchnut 😀 to akoze ich by to netrafilo???To mohli kludne ostat vovnutri 😀
A este ten navrat Jurickovcov z Kanady pod most????Tak to som nechapala,ako sa vratili len na blink s dvomi detmi a ubytovanie si vopred nezabezpecili.Trosku trapne nie? 😖
A ta Marta,ze konecne sme mohli zacat zit ,ako rodina 😀 😀 😀 😀 ,no byt na Palenikovej mieste tak s nou vyrazim dvere.Ona jej nabura vztah s Mazarom,ze zrazu maju spolu syna a ja sa mam teraz z toho pokakat?
Kde bola 18 rokov? 😝 asi v krcme 😀 😀 😀 Ja by som asi tiez bola z toho v r*t*.No uvidime co daju zajtra 😀

pipka
6. okt 2010

a najlepsie bolo ako si postavili stanok s napojmi pred vchodom 😀 😀 😀 😀 😀
zacinam to brat ako tie komedialne sitkomy 😀 😀 😀 😀 uz len ten nahraty smiech nech k tomu pustia a je to dokonale 😝 😅

maartinkaa
7. okt 2010

@pipka presne sitkom!!!!! teraz si to spravne pomenovala a ja som nevedela na to prist, ze co mi ten serial pripomina 😀 😀 😀
a to motanie sa jurickovcov tiez nechapem, ved dnes su aj hoteli do riti, co z nas robia blbcov 😠 ono to vyzeralo, ze prisli do pariza akurat na silvestra 😀 😀 😀 😀

jankamamka
7. okt 2010

😀 😀 😀 presne do pariza v Pezinku 😉

pipka
7. okt 2010

no presne...sak naco by inteligentne riesili situaciu a ubytovali sa niekde...spravit z nich dementov a z divakov tiez...o to im asi ide 😅 😀 😀 😝
som zvedava ako z toho dnes vykorculuju 😕 😝

vieraj
7. okt 2010

fuj, fuj, grc cela ordinacia. co tam vlastne bolo normalne v utorok? asi len pekny uces mazarovej dcery. inak fuuuuj 😲 😝

diddi
7. okt 2010

jezis....a o com by to potom bolo,keby islo vsetko "po masle"?....btw.sitcom je uplne,ale uplne nieco ine 😉

lussy23
7. okt 2010

Ahojte. V utoro ksa mi páčil ten druhý diel, bol zaujímavý. Takže ten byt, kde boli tí štyria chlapi nie je Viktorov, ale Nory a Stanka. A Nora a Stanko nie sú skutoční rodičia tej malej,v šak?

mirip
7. okt 2010

@lussy23 zle si pamatáš, ten byt patrí Viktorovi a ked Nore umreli rodičia a ostala sama s malou sestrou to je tá malá čo býva s nimi tak Viktor im byt dal do prenájmu kým si niečo nájdu

lussy23
7. okt 2010

@mirip - aha, to som ešt enepostrehla. Predtým som kukala len kúsok druhej časti, keď skončil Panelák.

pipka
7. okt 2010

a ta majka tam co riesi? nejako som nepostrehla...bola som kojit 😅

mikailla
7. okt 2010

No mne sa tak rata ta Zuza ( casnicka u Hircha) ta tak bohovsky hra trubku, ako naozajstna pipka 😀 😀 😀

zelmirka1
7. okt 2010

no ja neviem ale Majka ide za studentikom medikom, tyka si s nim a prosi ho aby jej vysvetlil kredity na VS 😝 😀
Slavik doteraz normalny sympos pusta divnu hudbu, Kamila je uplne mimo a sprava sa ako pomätena furia, uz nedokaze ani normalne reagovat....zda sa to len mne alebo tie scenare pise niekto kto nevie ake boli postavy predtym a celkove si mysli ze divaci su na hlavu padnuti? 😝 ....kedysi som nevynechala ani jeden diel ale teraz uz zacinam pozerat len obcas.

helenkasabinka
7. okt 2010

paci sa mi od burgerovej ze neokydava a radsej si dava pozor na jazyk za zubami 😀 😀 😀 😀 ta Kalmanka je svina pekna ale dobre jej Burgerova dala s tym pomerom s burgerom 😀

mirip
7. okt 2010

doktor slávik dnes nemal chybu s tou vážnou hudbou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcca
7. okt 2010

@zelmirka1 to si vystihla...a čo to spravili z kamily..no des 😝 😝

@lussy23 ťa to baví sledovať, keď nevieš kto je kto? 😕 ...osobne si to neviem dosť dobre predstaviť... 😝

pipka
7. okt 2010

@mikailla no dovol...ze pipka 😀 😀 😀 😀 😀

janinah
7. okt 2010

ten malý Stanko je skutočné Polnišovej dieťa?

mikailla
7. okt 2010

@pipka jeeeeeeeeeeeeee prepaaaaaaaaaac 😀 😀 😀 😉 😉 😉
@janinah nie nie to nie je jej syncek, to je malicky herec 😀

pipka
8. okt 2010

@mikailla je ti odpustene 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
8. okt 2010

@marcca - Už sa pomaly učím. 🙂 Len si stále mýlim primára Kalmana zo Štefanom a Lauru s Kamilou 🙂 Mňa tá Ordínáciu úplne chytila až teraz, v septembri. predtým sme to prepínali, keď Panelák skončil, ale to som sledovala jedným uchom dnu a druhým von 🙂 🙂 Ešte by ma zaujímalo, ako to myslela Lucia, ke´d hovorila O Michalovi a o svadbe? 😕

bzuco
8. okt 2010

@lussy23
michal bol luciina stará láska, a hoci sa rozišli, stále boli do seba zaľúbení...no on sa po rozchode s ňou dal dokopy so zuzanou, lebo vysvitlo, že alex je jeho syn. no nezosobášili sa a žili spolu ako druh a družka
zuzana veľmi žiarlila, lebo michal stále chodil za luciou a vyhľadával ju kde sa dalo...ona dokonca od neho na istý čas aj odišla do zahraničia spolu s malým a vôbec sa mu neozývala, nemohol sa jej dovolať, no nič...

a vlastne po tej havárii na motorke - išiel spolu s luciou - ked sa mu zdravotný stav zhoršil, požiadal zuzanu v nemocnici o ruku. tak sa vzali a lucia spolu s kalmanom(ak sa nemýlim) - im boli za svedkov....tak preto vravela, že sa zmierila už aj s tou svadbou

jankamamka
8. okt 2010

@lussy23 Lucia to myslela tak,ze uz sa pomaly zacala zmierovat so svadbou Michala a zuzany,lebo oni sa este pred jeho smrtou vzali.Myslela to tak,ze so vsetkym by sa zmierila,len hlavne keby zil.
Inak riadna krava,furt sa mu natiskala.Ja na Zuzaninom mieste jej krk vykrutim 😀 😀 😀 Neznasam take zenske,ktore chlapa odkopnu a potom ,ked si najde iny vztah zacnu doliezat.
Burgerova nemala chybu,ked Mise splechla s kludom anglicana,ze ma pomer so Stefanom.ALe inak riadna traposka,to naco isla kydat na Lauru a Zuzanu Burgerovej?To som nechapala.Co chce ist ona na cestu podnikania?

alllexa
8. okt 2010

@jankamamka - presne, nemusim take baby, co nedaju pokoj zadanemu chlapovi. Ah ho lubila, nemala sa zdekovat do zahranicia. I ked on sa tiez dost mal okolo nej. A uz vobec nechapem, co vidi na tom Matusovi, to je uplne trapne, ze dava okato najavo svoj zaujem.

pipka
8. okt 2010

no ved teraz odide Lucia do Tibetu a som zvedava, co bude ak sa vrati 😅 ci si to medzicasom v skutocnosti v tom New Yorku nerozmysli a nezostane tam 😀
a z ordinacie nam odidu vsetky stalice a ostanu tam len trapní medici a PÁLENÍKOVÁ s MAŽÁROM 😀 😀 😀 😝

mikailla
8. okt 2010

@jankamamka ja tiez nechapem, na co isla na ne kydat, ona sa chcela tym asi pomstit za to ze sa stali tie dve kamaratkami,ze ich ocierni. No ale muim povedat ze je dobre ze tam je taka hus ako kalmanka,ved v beznom zivotee su take na kazdom kroku 😖 😖 v ordinacii len jedna hehe (no zavse Klara este)

mikailla
8. okt 2010

@pipka Tak ti dvaja uz nemaju chyby.... 😒 dakedy sa mi pacili,ze aky harmonicky pekny par v ich veku stotoznovali a teraz to tam pokakali tou Martou 🙄 🙄 🙄

pipka
9. okt 2010

@mikailla ale neboj, ona to tam Palenikova este vezme pod palec, a Marta sa bude pratat kade lahsie 😅 😀

mikailla
12. okt 2010

"Preco je moje dieta v tvojom kufry ???" 😀 😀 😀 ja som vedela,ze to bude hned lepsie ked pride Polnisova naspat 😀

murinka
12. okt 2010

tota jancova je taaaka protivna ze az 😖 😠 😠