Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
2. nov 2010

ale kalaman ako ju stale pekne vola... ze MISKA 😀 😀 😀 😀 misisko by som ju volala 😀

eaka
2. nov 2010

to sú mi čo za dôvody!!!

pipka
2. nov 2010

mys...alebo krysa be jej mal povedat 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
2. nov 2010

najlepsi je ked jej povie ale Miška prosim ta 😀 😀 😀

danka.k
2. nov 2010

nepotykate si??? 😀 😀 😀 viktor viktor 😀

danka.k
2. nov 2010

a teraz uz juricek nema taky strih. ci to sa len mne zda?

eaka
2. nov 2010

inak ja nechápem, čo tam tá Nela minule tak vrieskala po Mažárovi... a ešte mu vyčíta, že prenajal ten byt a Juríčkovci sa nemali kam vrátiť!...no to som fakt nechápala... to im ho mal 6mes držať?? a Kalman je podľa mňa horší ako Miška 😉 Mal by si hovoriť Kalmanisko svinisko?? 😀 Ale to "Ale, Miška, prosím Ťa", tak to bolo podarené... výstižné

eaka
2. nov 2010

Laura, ako dlho nemala sex? teraz si to sklamaná určo rozdá so Števom!

pipka
2. nov 2010

ja teba ako kona ty mna ako konak 😀 😀 😀 😀

danka.k
2. nov 2010

@eaka Laura nepozna uz slovo sex 😀 😀 😀 😀

a hamburger sa inak vtiera 😀

eaka
2. nov 2010

juuuuj, už to vyzeralo tak nádejne!!!

eaka
2. nov 2010

no baby, ďakujem za spríjemnenie ďalšej frašky! dobrú noc!

pipka
2. nov 2010

sak naposledy pred tyzdnom v parku opreta o strom 😀

pipka
2. nov 2010

no tak zase vo stvrtok...dobruuuuuuuuu 😎

bmmz
2. nov 2010

och nela.. ja mam deti po krk .. hehe ja uz to nekomentujem

danka.k
2. nov 2010

no mohla by byt aj nela uz konecne tehotna 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
2. nov 2010

@bmmz odkial máš že budú odhalení hamburger a kalmanka? kde sa to dá nájsť? lebo to čo viem vyčítať zo stránky čo tu dali baby link tak tam je posledný diel písaný o čom bude 11.ho novembra viac nie

mikailla
2. nov 2010

@danka.k si zabila 😀 😀 😀 tak este taka pesnicka nehrala,som zvedava kedy k tomu pride 😀

depecko
3. nov 2010

ahojte,tak včera som nepozerala,čítam tu tri strany dozadu,ale veľa neviem. 😀 Teda pozliepala som si.Napíše mi niektorá čo také "významné" sa stalo,čo mi ušlo? 😀 😉 Ďakujem!!

bmmz
3. nov 2010

mirip... stale na tej istej stranke to citam http://www.markiza.sk/pressweb/program-markiza ... len tam pridavaju anotacie na tyzdne

danka.k
3. nov 2010

@depecko nic take sa nestalo... vsetko po starom, vsetko total domotane, stale kazdy s kazdym 😀 😀

eaka
3. nov 2010

baby a českú ordináciu nesledujete? tá na nete neseká? k tej by som tiež vedela napísať romány pripomienok 😉

pipka
3. nov 2010

eaka nemame novu, tak nesledujeme 😅 😒

@depecko nic mimoriadne, Mazar sa dohodol s robovou mamou, ze ju bude ucit robit s internetom unho v kancli a samozrejme furt im tam dakto vosiel a klebety sa siria rychlo, tak sa donieslo aj palenikovej, no ta si ich zavolala na koberec do kaviarne 😀 (lebo sak tam sa riesi vsetko 😀 😀 😀 ) a vysvetlila im, ze aby na nu brali ohlad 😅 😀 😀
mlady medik Lubosko masiroval Kamile krk, na jej vyslovenu prosbu a tam im zas vtrhol Juricek 😀 a ten ziarlivy psychopat...teraz ma meno nenapadne...co sotil Juricka a rozbil mu hlavu, sa mu v nakupnom centre ospravedlnil, ze to bolo nechtiac 😉
a ta pacientka, co podala staznost na medikov, ked sa zuza vymenila s katarinou, tu staznost stiahla, tak medikov nevyhodia ale ostavaju v nemocnici 😅
inak medzi nami...kludne ich mohli vyhodit, mne by tam ani nechybali 😅 😀
a Miša kalmanova najprv nakupila vybavicku a potom zacala spekulovat, ze jej vadi, ze bude priberat a bla bla bla...a rozmysla o potrate...

myslim, ze som napisala vsetko 😎 😀

vieraj
3. nov 2010

nemam docitane, mozno ste to pisali: juricek bol vykoseny, mal taky zostrih vlasov, a dalsi zaber normalny, to kedy natacaju? a ta tapa kalmanka najprv sa tesi, potom aby nepribrala 25kg tak dieta nechce.....no to ju akoze nenapadlo samu od seba, az ked jej povedal slavik, ze je chuda?????????akoze matka dvoch deti...a ten lubosko vyzera ako z minuleho storocia. to uz aky plajboj je z neho, ja by som sa na neho ani nekukla, ved je desny, a kamila sa ide zblaznit. ja to uz nebude kukat, ved su trapni, a scenar, ze : Dusan Tarageľ

bora8
3. nov 2010

baby, chcela som pustiť včerajšiu epizódu mame na nete a nechce mi to, ako na to? poradíte mi?

eaka
3. nov 2010

aha...ja som to napísala zle...preto som sa aj divila odpovedi...som dala otáznik "tá na nete neseká?", ale mal byť buď výkričník alebo bodka... akože Vám to oznamujem, že neseká, lebo ju pozerám tiež na nete...tiež nemám novu...

marcca
3. nov 2010

@vieraj 😀 😀 s tým ľuboškom to bolo trefné 😀 😝 fakt ako z minulého storočia a ešte ten výraz tváre k tomu 😝
a kamile už načisto hrabe..ktovie či z nej raz bude zas stará dobrá kamila 😕 😕 hádam sa dievča preberie 😝

marcca
3. nov 2010

@bora8 s tým ti asi nič neporadíme, tam to buď neskutočne seká alebo pre istotu nejde vôbec 😝 ja veru nemám nervy nato, aby som kukala ordináciu na nete 😝 😝 mali by s tým niečo robiť 😠

eaka
3. nov 2010

ale už to nejaký čas fungovalo a dalo sa to pozerať aj na nete, ale zase sa to posr.. asi im to nikto nepozeral v TV, tak museli kvalitu na nete zase znížiť, aby sme sa vrátili k TV a ich miliónu reklám...

danka.k
3. nov 2010

@eaka a na nove je ordinacia tiez taka trapna ako na svk??