Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
13. dec 2010

@depecko no presne , tiez si neviem predstavit ako by si taka "mrcha" chcela vziat zivot, podla mna by sa z poslednych sil aj keby co bolo stale snazila muzovi pripadne aj inym ublizit, ci vydierat...ale samovrazda? 😕 😅 😝
no ved uvidime... 😲

a suhlasim s nazorom, ze medici by mali radsej odist, ti tam nejako nezapadli 😝 🙄 mozno keby vybrali ine ksichty, ale ten Lubosko...hroza 😀
mi tam pripadaju taki nasilu vtesnani, ze sa do toho serialu ani nehodia 😒
ako tam sedeli v ordinacii a akoze zurovali...no trapas 🙄 😝

bmmz
13. dec 2010

fakt baby ta zuza v restike s petrom je super ... medici nech idu do skoly nejako miesaju dej ... ale inac kto je tam normalne fungujuca rodina ... jurickovcov nepocitam bo su na krku dobrodincom 😀 😀 😀 😀

jalao
14. dec 2010

Vcera som v uputavke zazrela tu novu sestricku a ako ju predstavovali Kamile a ostatnym, ale ktoresi dieta mi prave voslo do obrazu , tak som ju ledva postrehla 😝 😝 . Kym som zakricala - Ujdi! a Ticho chvilku!..tak bolo po uputavke...no, takto to u nas doma chodi 😎 😎 A Miska sa tlkla so Stankou 😀 😀

depecko
15. dec 2010

ahojte,tak ako včera?žiadna diskusia???????? 😉 nevidela som včera

danka.k
15. dec 2010

ja som vcera videla len kusok aj to som len ukazala muzovi aky je kalman krasny 😀 😀 😀 tak sa ma opytal ako sa vola reku Marek a moj muz na to ze ak budeme mat chlapca tak ze mu dame meno Marek 😀 😀 a posla som spat 😀 😀 😀

marcca
15. dec 2010

mňa včera akurát dorazila násilná propagácia sponzorov seriálu 😕 😕 popradskú kávu tam pretŕčajú od začiatku, to sa ani nepozastavujem, ale s tým autom, čo beží pred každým začiatkom a zrazu ho má aj nina a nemôžu sa naň vynadívať 😝 no a podrobné študovanie letáku z lidla u juríčkovcov som už teda vôbec nepochopila 😝 😀 😀

marcca
15. dec 2010

@danka.k inak blahoželám k tehu, možno teda aj k malému marečkovi 😉

inak mne sa kalman nejak sprotivil a aký drsňák z neho zrazu 😕 riadne vyšmaril tú kalmanku z dverí 😀 😀

danka.k
15. dec 2010

@marcca dakujem... a ee mne sa marek moc nelubi.. o meno bude este boj 😀 😀 😀

no mne sa kalman starasne paci.. drsnak nedrsnak 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. dec 2010

@danka.k gratulujem k babatku a drzim palce, nech je vsetko v poriadku 😵

no ja som sa tiez bavila na tych sponzoroch,,, jeden cas tam takto nenasilne mala palenikova na stole Nutrilon 😀 😀 😀 asi si susene do kavicky davala 😀
a teraz ten Lidl, vacsiu nakupnu tasku snad V Lidli uz ani nemaju 😅 a kava a auto uz ani nehovorim 😝 😀 😅

danka.k
15. dec 2010

@pipka dakujem 😉 😉 😉

a tie reklamy su tam trapne maximalne... keby to nerobili aspon tak okato ako to robia

pipka
15. dec 2010

mne sa zacina lubit Kuzma...ten by sa snad nechal kvoli decku aj babou zviest 😅 😀 😀

a Nela jak dala kopacky Robovi, no to som sa tiez bavila 😝 😀 uz len cakam, ked sa teraz vrati Lucia, ako to ta zobere...chuda 😅 😒

danka.k
15. dec 2010

@pipka ta sa uz ma teraz dakedy vratit vsak??? myslim ze ta si donesie nejakeho chlopa odtial 😀

pipka
15. dec 2010

@danka.k ano vraj teraz vo stvrtok by mala dojst 😉 no to by bolo najlepsie, nejakeho fesaka, co ho tam frajerka odkopla, aby dve smutne duse sa potom hned dali dokopy 😀 😀 tej by som tiez uz konecne priala nejakeho normalneho chlapa, co by si konecne rodinu zalozila a ako jedina v seriali stastne zila 😅 😀 😀

lebo ved tam uz normalnej rodiny ani nieto 😝 😒

danka.k
15. dec 2010

@pipka no presne..ziadna normalna rodina tam nie je... mohla by to teda aspon lucia zmenit

monline
15. dec 2010

@pipka ten bývalý riaditeľ nemocnice Sloboda či ako sa volal, bol feši a normálny..ale odmietla ho, to bola škoda..

pipka
15. dec 2010

@monline hmmm veru, ale co uz ked mal v Prahe lepsiu ponuku a potrebovali sa ho v seriali zbavit 😀
tak asi nikto nikdy nebude mat fungujuci dlhotrvajuci vztah 😅 😝

danka.k
16. dec 2010

@pipka mali by sme tam ist my hrat.. my by sme isto mali 😀 😀 😀

pipka
16. dec 2010

@danka.k idem asi napisat scenaristom, ci nas neangazuju 😀 ze pozdvihneme uroven aj sledovanost serialu 😅 😀

danka.k
16. dec 2010

@pipka 😀 😀 😀

baby a citali ste dnes Novy cas???? aj oni nas tu citaju 😀 😀 😀 dnes tam rozpisali ako okate robia reklamy autu, kave a lidlu

marcca
16. dec 2010

danka to fakt?? 😀 ...to nás asi potom naozaj čítajú 😀 😀

pipka
16. dec 2010

ja necitam novy cas 😅 ...ale sak niet divu, to uz by si aj slepy vsimol 😅 akurat ze ak su naozaj sponzorom, tak im Novy cas moze akurat tak fukat 😝 ...a este viac im zdvihnu sledovanost 😅 😀

danka.k
16. dec 2010

@marcca hej hej mi to prislo az smiesne 😀 😀

murinka
16. dec 2010

juuuj,neda sa kalman dokopy s tou novou sestrickou? 😕

danka.k
16. dec 2010

@murinka nesmie.. on ma povolene dat sa dokopy uz len so mnou 😀 😀 😀 😀

murinka
16. dec 2010

@danka.k 😀 😀 😀

murinka
16. dec 2010

dneska pre zmenu reklama na billu 😝

helenkasabinka
16. dec 2010

nemohla sa dat radsej zuzana dokopy s kalmanom??? 😕 😕

danka.k
16. dec 2010

@murinka som si to presne vsimla ze aka reklama dalsia 😀 😀 😀

@helenkasabinka nieeeeeeeee ten je moj 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
16. dec 2010

@danka.k 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahaaaa tak potom nic 😀 😀 😀 😉 😉

helenkasabinka
16. dec 2010

no a je tam cinkota 🙄 😝