Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
18. feb 2011

no vcera to Zuzana nejak rozbehla 😀 😀

bmmz
18. feb 2011

no ta nova sestricka vobec nevie hrat asi preto ze nie je herecka 😎
a ked chodi len jedna cast mna to vobec nebavi 😝

pipka
18. feb 2011

no ta miss sa ani mne nepaci...ja nechapem, ze tam obsadia takehoto cloveka... 😠 🙄 to s kym sa vychrapala, ze tam hra 😅 😝

Janko Kroner aj mne chyba, a vobec...nejako sa to tam meni ja stale dufam, ze este to naberie obratky a zvrtne sa to k lepsiemu, minimalne stale cakam, kedy sa uz Lucia konecne zalubi do niekoho normalneho, co nebude zenaty ani sibnuty 😀 ...lebo ten matus sa mi taaaak nepaci 😝 a co ta Nela na nom vidi...tiez nechapem 😅

uz som len vcera cakala, co povie rezak tej Podzamskej, ked povedala, ze pojde bud ona alebo Lucia...mohol povedat, ze ona 😀 😝 😀 nech by sa Belovic aj na hlavu postavil a usami odrazal 😅

danka.k
18. feb 2011

@pipka nevies co nela na nom vidi??? no predsa jeho mastne vlasy 😀 😀 😀

pipka
18. feb 2011

@danka.k jaaaaaaaaaaaj vlastne ja som zabudlaaaaaaaaaaaa...a slnecne okuliare aj v hmle naprestene na vlasoch 😝 😀 😀 😀 😀

danka.k
18. feb 2011

@pipka 😀 😀 😀 😀 ved to vsetky zeny pritahuje 😀 😀 😀 ja idem aj mojmu muzovi povedat nech si necha dlhsie vlasy a neumyva si ich 😀 😀

helenkasabinka
19. feb 2011

@pipka mozno mu tie okuliare drzia tu mastnu hrivu pokope 😝 😀

helenkasabinka
19. feb 2011

inak v poslednej dobe mi zacina moc vadit Nela je taka divna,mlada kofa robi zo seba velku dospelu herecku,ktora si mysli,ze nad nu neni 😅 😅 😅

shupolienka
22. feb 2011

by som chcela vediet, z coho zije ta Zuzana Vlkova. Sak furt je doma, nic nerobi. To vyzije z vdovskeho? 😕

lenocka23
22. feb 2011

@shupolienka no ved ma este rodicovsky, nie?? 😀 😀 myslim ze este cerpa dedicstvo po Vlkovi..

pipka
22. feb 2011

ved si nasla Juraja...ten ju bude rad zivit teraz 😀 😀 😀

inak neviem ci sa mi to len zda, ale jak Sykora prestal hrat v seriali, tak hned vyuzili jeho byt a nastahovali tam Lauru s Kalmanom 😕 😅 ..len mieeerne pomenili interier 😝 😀

metlonka
22. feb 2011

@pipka v minulej casti dakovala Laura Studenkovej, ze jej dohodila byt po Sykorovi...zrejme si to prepasla 😀
Sykora vraj hladal niekoho na dlhodoby prenajom...
inak dnes to bolo celkom zaujimave...ale ten Cinkota mi zacina dost vadit...a dalo sa to pozerat, lebo tam nebola Nela s tym typkom...

danka.k
23. feb 2011

@shupolienka mna vcera napadlo ze kde je cely den ten jej maly syn ked ona nema problem hockedy do 15 minut byt v kaviarni 😀 ci vecer, rano alebo na obed

evina313
23. feb 2011

ved spominala, ze maly je v skolke. a vecer - neviem 🙂

pipka
23. feb 2011

@metlonka jaaaj tak to je mozne 😅 odbieham k detom a potom mi taketo zivotne dolezite veci uchadzaju 😝 😀 😀

kukulka21
23. feb 2011

Ako sa vam paci ten novy doktor boze nenapadne mi to meno...ano Kraus..

depecko
23. feb 2011

kukulka21-nepáči, 😠 vymýšlajú nové postavy.načo? hlavne že vypoklonkovali Janka Krónera, ☹

pipka
23. feb 2011

no mne az tak nevadi...ovela viac sa mi nepacia tí medici 😝 🙄 🙄
a ono..aj tak tam kazdy Čech vydrzi len par dielov a pojde prec...tak je to jedno 😀 😀 😀 zalubi sa donho Lucia a tym si podpise ortiel odchodu z ordinacie 😅 😝

metlonka
23. feb 2011

@pipka 😀 😀 si ma pobavila...ze zivotne dolezite veci 😀
@kukulka21 ani mne sa nepaci....je to taky "suteren" 😀 neviem ci to tak dobre hra...alebo je naozaj taky egoista (vlastne ako vacsina doktorov) 😝

vieraj
24. feb 2011

podla mna medicka Kata a Kraus budu spolu tutu mutu 😎

bzuco
25. feb 2011

no ten luboš včera aký trápny, ked čumel na Veru ako na zjavenie...to bolo 😝 😝 😝 😝 😝

a v tej škôlke ako sa všetci rad radom do skriniek pchali schovať 😅 😅 😅 😅 ...celí sa tam mali strčiť
cinkota mi tam ide na nervy....burger s kalmanom na urgente - no comment 😔 😔 😔 😔
opitá kalmanka- 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a šiškovej hysterická scéna - trapošina......včera tam bolo tých trapných scénok nejako moc 😝 😝 😝

metlonka
25. feb 2011

@bzuco mas pravdu...ale aspon sa bolo na com zasmiat 😀 najviac som sa smiala na tych pstrosoch v skrinkach 😀 😀 Cinkota a Zuzana su hrozne trapni v tych milostnych scenkach...vobec mi k sebe nepasuju 😖
ale nepochopila som tu "pirsingovu" ako minulu cast tajila ze ma dieta...pred Zuzou a Robom...a nespomenul to ani jeho tatko a Studna...a zrazu to len tak vyblafla...bolo to cele take nedomyslene...mohli to trosku viac teda zdramatizovat, ked to uz tak dlho tajila... 😝

marcovka
25. feb 2011

@bzuco ani mne ta včerajšia čast nesadla 😝 😢 trapne fakt ....presne,presne Cinkota + Zuza su smiešny 😀 😀 😀 a tááák sme sa tešili....kedy začne.. 😕

pipka
25. feb 2011

no presne vcera dost trapnych scen 😅 som miestami nevedela, ci sa smiat, ci plakat 😅 😅 😝 😝
a v tych jasliach...no comment 🙄
tak ako vsetci v jednej kaviarni...tak ich deti vsetky v jednych jasliach 😝 😀 😀 😀
to bude ordinacia v ruzovej zahrade junior...pokracovanie serialu 😀 😀 😀

@metlonka no zdramatizovali to, ked povedala, ze ma dieta rocne..ale sprava sa jak trojrocne 😅 😀 😀 😀 no to bolo tiez dost trapne 😀

moja ma dva roky a niekedy poda hlasku jak 40 rocna 😅 😀

vieraj
25. feb 2011

trapne a este raz trapne. jedna skolka, jedna kaviaren, jedna nemocnica. smiesne..sak to mesto je riadny zapadakov...skoda casu stravenym pri ordinacii.

vieraj
25. feb 2011

jááááj a jeden feťácky klub...............

metlonka
25. feb 2011

@pipka inak dost mi vadi ze chodi len jedna cast...nejako som si zvykla ze chodili dve casti naraz, teraz mam pocit ze sa tam nic nestihne udiat 😀

pipka
25. feb 2011

@metlonka no veru...a este ked odbehnem...a hned mi pol dielu ujde 😅 a potom neviem, ze kalmanovci su u Sykoru 😝 😀 😀

ale teraz v tomto dieli som to tusim aj dvakrat postrehla, ked to povedali 😀 😀 😀
som dala detom makoveho odvaru, nech mam na ordinaciu kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid 😀 😀 😀

kukulka21
2. mar 2011

no co je baby nejako ste zabudli pisat alebo ta ordinacia stoji naozaj za figu? 😝 ..inac to fakt ked je ten jeden diel tak to je o nicom ako to tu uz niekto pisal...

pipka
2. mar 2011

kukulka, vcera som pozerala , ale len uchytkom, lebo sme mali navstevu...ale co sa mi pacilo, jak kalmanka stretla Lauru pred jaslami a zhrnula jej "DEJ predchadzajuceho zivota" 😀 😀 😀 len akosi zabudla dodat, ze aj ona v tom hrala hlavnu ulohu s jej ex 😅 😀 😀 😀 😝 😠

ale co stale viac a viac nemusim, je ten pripleštený Lubosko 😅 🙄 🙄 ten keby si aspon vlasy ostrihal, sak len vysoke celo a plesinu tou škutou vpredu maskuje 😝 😝 😝 🙄 bleee