Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

asitka
25. sep 2008

sstefi...evidentne si do neho 😀

kwatka
25. sep 2008

aj to CATGIRL, čo bude moderovať Maštalír môže byť zaujímave, že?! 😝 😝 😝

kwatka
25. sep 2008

asitka a kto do neho nie je ?

kwatka
25. sep 2008

veď je to riadny fešačisko

kwatka
25. sep 2008

troška mi pripomína môjho manžela aj on je taky fešačisko, aspoň pre mňa

asitka
25. sep 2008

kwatka....ja do neho nie som... 😀 ale hlas má teda neskutočný 😀 počúvala by ho aj celý deň...

kwatka
25. sep 2008

no ano, hlas ma sexi, ale nielen hlas 🙂

sstefi
25. sep 2008

nieee, je fešak ale nejak to so mnou nič nerobí. ja na take moc niesom, že fešak v telke,tak sa idem roztopiť. nejak ani na živo ma to extra nechyta, nieto ešte cez telku. to mi len prišlo vtipné, napísať to tak. 😅 🙂

asitka
25. sep 2008

kwatka 😀 aj ty si silno do neho 😀 ak to takto pôjde ďalej...asi aj ja budem 😀

sstefi
25. sep 2008

noo, to fakt. teraz som si uvedomila, že ma fakt taky erotishn prijemny hlas 😅 😀

kwatka
25. sep 2008

ano som do neho tak isto ako do Brada Pitta, Toma Cruisa, Antonia Banderasa,... a tak ďalej, prečo by som si nemohla pozrieť v telke pekného chlapa? Keď tam ich tak pekne obleču, naličia, osvetlia, že vyzerajú tak božsky.

bambusko
25. sep 2008

kwatka,, daj fotku 😀 manzelovu. ani ja nie som do neho a v tejto serii sa mi zda dajaky strhany

kwatka
25. sep 2008

to určite, aby ste mi ho závideli!!!

kwatka
25. sep 2008

bambusko, pozerám, že maš 3 detičky, gratulujem, určite si šťastná mamička. My s manželom mame naplanované snažilkovanie na január budúceho roku, normálne sa teším, ale aj trochu bojím, aby bolo všetko OK

bambusko
25. sep 2008

vsak ked budeme zavidiet sstefi, tak mozeme aj tebe 😀

asitka
25. sep 2008

kwatka...maštalíra...či manžela??? 😀 aj ja mám pekného... 😀 od maštalíra krajšieho 😀 aj od čerta 😀

veronika13
25. sep 2008

mne príde hrozne unudený a ten jeho pohľad s polozavretými očami a ovisnutou hubou neznášam 😀

kwatka
25. sep 2008

myslela som manžela, pre mňa je môj manželík krajší ako aj 5 Maštalírovia, ale keď ide Ordinácia, tak musím hrať, že ako uau, aky je ten dr.Gregor fešák, aby si mangel nemyslel, že sa nekuknem na ineho chlapa, potom by bol namysleny a sebavedomy

asitka
25. sep 2008

v prvých častiach bol neznámy...snaživý...ale teraz....??? asi tak....ale hlas má dobrýýýýýýýýýýýýýýý 😀

kwatka
25. sep 2008

veronika13 tie jeho pery, keby boli troška plnšie, boli by viac sexi

sstefi
25. sep 2008

baby, šak vas hodia do temy "cez klučovu dierku" či ako sa to volalo! 😕 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronika13
25. sep 2008

pery ma dáko netrhajú, celkovo. No keď sa usmeje, je to lepšie

kwatka
25. sep 2008

Ale chcela by som ho stretnúť naživo, tak len porovnať, ako vyzerá v skutočnosti, či by sa daktorá za nim otočila, keby ho nepoznala z telky

kwatka
25. sep 2008

Neviete ako sa vola to divadelné predstavenie, kde hra so Zuzou Fialovou, tam by mal hrať aj nahy, myslím 😨

sstefi
25. sep 2008

Tak sa na mňa prilepila

- niežeby som to vedela, len som mrkla v googli 😝 😀

sstefi
25. sep 2008

aože tak sa vola to predstavenie, kwatka 😉

kwatka
25. sep 2008

videl to prredstavenie niekto?

sstefi
25. sep 2008

asi nie, ked tu o tom ešte nie je tema 😅 😀 😀

bambusko
25. sep 2008

to by sa volalo "videli ste naheho mastalira?" 😀

sstefi
25. sep 2008

😀 😀 😀