Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mimikyky
24. apr 2009

diddi, keď jej drahý hovoril, že by to mala povedať mame, povedala mu, že nie, že už je plnoletá 😉


inak sranda, v kauflande boli v Rači, a na polícii u nás v PK

leva
24. apr 2009

mimi,tak to bol kaufland,vies ze som premyslala kde to nakupuju,kedze sa vsetko odohrava tu u nas v PK.

lusinda2000
24. apr 2009

čaute kočky,tak vy ste mali možnosť ich vidieť u vás,ale vám je hej!!! 😉 😉 😉

jona74
25. apr 2009

cauko zavislacky takze Kamilka je v tychto castiach este stale tehotna to sa tocilo este koncom februara ale viete co ma zaujalo to fakt na Slovensku existuju zariadenia kde mozete ist po porode aj s babetkom?No ja neveeeriiim 😨 😨 Teda ja som o takom niecom fakt nepocula liecenie OK ale s miminom.
Inak super scenar 😀 neako sa im to velmi nedari s tymi tehotnymi.

leva
25. apr 2009

lusinda,hej,zhodou okolnosti je vsetko natacane tu u nas v Pezinku az na par detailov,okolo kaviarnicky chodim bezne,no vo vnutri som este nebola.Do parku uz teraz ked sa oteplilo chodievame s detmi casto,tam sa toho vela tocilo,no nezastihla som ich tam,ale raz bol zaber oproti skole nasej dcery,vtedy som bola na druhej strane,no vobec ma nenapadlo ze to mozu tocit ordinaciu,skor som myslela na relaciu 112stku.Jona74 mozme len snivat o takom dacom tu na Slovensku 😝

jona74
25. apr 2009

leva, kamila isla asi do zahranicia 😀

leva
25. apr 2009

najskor 😀

dada1212
25. apr 2009

mimikyky Tebe sa to zdá zvláštne, ked tam žiješ, ale nám ostatným nie, čo to tam nepoznáme :D

ukmima
25. apr 2009

ahojte, dnes som sa docitla, ze Kamila zacina tocit uz aj malou Tanickou(vlastna dcera) od 30.04..,ale ma este bolesti po cisarskom, tak ze to bude narocne, mame sa naco tesit...ale mozno bude ina, ked bude hrat s vlastnou dcerkou

leva
25. apr 2009

Oni sli do kauflandu asi preto tocit ze tam to maju krasne ulozene,tovar a podobne a je to tam aj velke,lebo aj mi tu mame hypermarkety ako tesco,hypernova alebo lidl,no je to biednejsie 😀 😀 a reklama je reklama 😉

maca793
25. apr 2009

a pozerali ste dnes strechu ma markíze? tam Kamila nevypadala zrovna najlepšie po fyzickej stránke. spodok ju dosť bolel a ona chce ísť točiť. peniaze sú peniaze 😉

maca793
25. apr 2009

po cisárskom to nie je sranda, viem to z vlastnej skúsenosti. mesiac som nemohla robiť nič namáhavé, bála som sa chodiť aj na WC.

dada1212
25. apr 2009

leva Tak u nás práve kaufland vyzerá najbiednejšie, samá špina, rozhádzaný tovar, málo miesta. Naopak lidl a hypernova sú celkom obstojné.
😀
V každom meste je to asi inak.

maca793
25. apr 2009

ja neviem posúdiť, ktoré hypermakkety sú suprové. mne sa páči Tesco. je dosť veľké

jona74
25. apr 2009

ja som sice rodila normalne s epi takze neviem to porovnat s cisarskym :ale musim sa Kamily zastat nie je to len o peniazoch zmluvy,zavazky ono urcite jej pojdu v ustrety s produkciou sa da dohodnut vsetko je v ramci moznosti
nepisala by som o tom keby som nemala skusenost vysli v ustrety aj nam ked mal maly horucky zo zubkov.
Aj ona je len clovek nepojde cez mrtvoly aj ked herecka je fakt profesionalka.
😵

majcik
25. apr 2009

Jona - suhlasim s Tebou ... nevieme, ako ma postavenu zmluvu, takze tazko povedat ... aaaale, vsak zisti, Ty mozes 😀

jona74
25. apr 2009

majcik, sklamem vas tak do toho az tak nevidim,ale ako poznam Misku neurobi nic co by nevyhovovalo malej .Na babetko sa velmi tesila a citala som clanky v novinach o jej tehotenstve a aj o tom ako chce zarobit na fotkach malej je to vsetko skreslene proste z bulvarom sa tazko bojuje.A priznajme si ktorej mamine by to nelichotilo mat fotky drobca v novinach. 😵 Ludia su zavistlivy vsetko preratavaju na peniaze poznam to ved ked uz mam doma tu hviezdu 😀 Verte mi je to prijemne ked maleho ludia spoznavaju ale uz som sa stretla aj s negativ.
ale sme normalna rodina s malym betarom bola to skor nahoda ze nas oslovili 😅

majcik
25. apr 2009

Tak novy cas, bleskovky a podobne srandy trepu, az to nie je pekne ...

Myslela som to zo srandy, jasna vec ... ale tiez pokladam Misku za velmi fajn osobu a rozumnu.

leva
25. apr 2009

dada,mozno je to tym,ze ho nedavno otvorili,tak uvidime za rocik,dva,zatial klobuk dole 😀 😀

jona74
25. apr 2009

leva a dada1212,asi je to fakt ine v kazdom lidli aj tu v Ba je to rozne do niektoreho by som nevkrocila tiez je tam spina a pod. a v inom prvy opak ale je to asi so vsetkymi obchodmi.Zalezi na tom aky ludia tam robia.

helenkasabinka
26. apr 2009

ahojte vidim ze kecate a kecate dost

normalka ze nestiham 😅 prave som sa super naobedovala a malinka pojde hajinkat tak zasa moc nepopisem 😒

helenkasabinka
26. apr 2009

a co nas caka v utorok v ordinacii-kto da info? 😀

lusinda2000
26. apr 2009

helenkasabinka-nechaj sa prekvapiť🙂

jona74
26. apr 2009

No ze vraj Laura so Stefanom si daju konecne pusu ale z toho asi este neotehotnie 😀 A Nelin otec zisti ze Nela je v Turecku tak pojde za nou.Ozaj len tak v skratke 😅

biela
26. apr 2009

ahojte baby,

mňa len napadlo, bolo to už dávnejšie... u nás existuje také niečo ako "laktárium"? som myslela, že ak maminka nemá MM, tak ide bábätko na umelé mlieko.

majcik
26. apr 2009

Jasne, ze museli Nelu niekam odpratat, vsak aby mohla ist do Moskvy na Euroviziu, no nie? 😀

jona74
26. apr 2009

No vidis to ma nenapadlo.Ozaj baby tak zasea nastupujeme na scenu 6.a 8.5 zasa tocime takze prinesiem mozno novinky 😀

sasiki
26. apr 2009

huraaaaaa, bude pusaaaaa...........

majcik
26. apr 2009

Ktovie, ci bude Laura so Stefanom aj tehotna ... ale asi to k tomu speje, hej?

jona74
26. apr 2009

asi hej ved ma byt uz ta pusa 😀 😀 😀