Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lucaska
26. máj 2009

eva dakujem.........................ano malinka je zlatucka.............

eva7780
26. máj 2009

lucaska 🙂
Betka čo mala operované? jej betka je vari tehu?

lucaska
26. máj 2009

ja si myslim ze to nas fesak riaditel zachrani 😉 😉 😉 😉 😉

eva7780
26. máj 2009

joj tak ona nebude s mužíkom? 😕 či ako tomu mám rozumieť

anarida
26. máj 2009

No tá Daniela 😠 baba Beatka je v tom 😅

majcik
26. máj 2009

Betka bude asi tehu a teraz ju trapia vycitky svedomia, ze ci to nie je s Karolom ...

lucaska
26. máj 2009

betka asi nebude vedet s kym je tehu 😝

blumchen
26. máj 2009

majcik, ano, dakujem! S Mikulcikom chodi 🙂! Videla som ich spolu na letisku ked sa vracali z Moskvy.

majcik
26. máj 2009

Nie je zac ... myslis po Eurovizii?

emily333
26. máj 2009

oni tam maju epidemiu na tehotenstvo? 😀 😀

sasiki
26. máj 2009

ja neviem, ale myslíte, že betka sexovala s komplexmužom, keď mali krízu.? 😕

majcik
26. máj 2009

Emily - mozno sa to tam siri vzduchom 😀 😀 😀

Sasiki - ja som z toho mala pocit, ze Betka by este len chcela mat dieta, preto isla na gyndu a teraz sa dozvedela, ze uz asi je tehotna, tak je z toho mimo, lebo mozno s Davidom nebolo tutuli-mutuli, ale s Karolom ano ... ci si to zle vysvetlujem?

helenkasabinka
26. máj 2009

ja si myslim ze to mimino bude doktorove a ze Betka pojde na potrat 😅

majcik
26. máj 2009

Uvidime ..

janinah
26. máj 2009

dievčatá,čo sa stalo Jancovej? či ako sa tá riaditeľka volá

veronika13
26. máj 2009

dostala výprask 😝

janinah
26. máj 2009

od koho?

veronika13
26. máj 2009

neviem, dnešný diel si pozriem až zajtra zo záznamu

majcik
26. máj 2009

Myslim, ze zatial sa nepovedalo, ako sa to Jancovej stalo .. teda nezachytila som nic take

biela
26. máj 2009

ahojte,

tak jancovú podľa mňa zbil juriga 😠 nezniesol fakt, že ho vyhodili z nemocnice, najprv sa vyvŕšil na szidi tobias. náhodne sa šiel prejsť do krčmy a tam narazil na jancovú. 😀 no uvidíme ako to bude, ale je to dosť pravdepodobné, nie?

jona, malý tomáško - adamko je fešák, keď hral v ordinácii bol to najlepší herec tam - a najkrajší! 😉
a kedy sa tam zase objaví?

baby, ja keď som videla to kamiline dieťa v klokanke... 😒 hrozné, ako tam viselo, také maličké... 😕

lucaska
26. máj 2009

neukazali kto ju napadol, ved hadam sa dockame.........

kotenko
26. máj 2009

noo, velmi zaujimava cast a este zaujimavejsi koniec. vaaaau... tak alzbetka sa pochlapila. podla mna to bude Davidove dieta, ved bola neverna iba v minulej casti... ale bohvie kedy ma ovulku. ale priala by som si, aby to bolo Karolove dietatko...

sasiki
27. máj 2009

hej, ta klokanka bola zaujimava - teda, niekoľkotýždňové mimi v nej 😀

majcik
27. máj 2009

Sasiki - ta klokanka je naozaj zaujimava, vsimli ste si jej riesenie na chrbte Misky? Teraz to mozno este tak neciti, ale ked babo bude tazsie, tak jeho vaha nebude len na pleciach, ale prenasa sa na bedra. Nedavno som podobnu videla u kamosky, ta mi to vysvetlovala, tak preto som teraz taka mudra 🙂

Podla mna su druhy klokaniek, kde mozu ist aj uplne malinke deticky.

helenkasabinka
27. máj 2009

kotenko ano alzbetka sice podviedla Davida len v nedavnej casti ale ktovie kolko dni akoze u nich odvtedy ubehlo 😕 😕 😉 tak mozno to bude aj Karolove-alebo zeby este Jurickove???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to by uz bola vazna zapletka 😀

veronika13
27. máj 2009

to čo mala Kamila bola asi manduca

s tým Jurigom by to bolo pravdepodobné a aj dobré, aspoň by ho zavreli hnusáka 😝

helenkasabinka
27. máj 2009

veroni veru aspon by ho zabasli 😉

kotenko
28. máj 2009

ahojte, tak ako, pripravene? ja som dnes aj zabudla, ze je ôeste len stvrtok.. ja mam dnes cely den piatok, nepytajte sa ma preco 😀

kotenko
28. máj 2009

kurnik, ja to kaslem....
Ideme si von sadnut, kamarati nas pozvali na veceru... tak zas zo zaznamu 😀