Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

gajafe
26. mar 2010

mne sa najviac páči, keď sa Kamila rozčuľuje, ale s niekým háda a malú má na rukách a tá chúďa len klipká očami od strachu, že čo sa deje. Taká istá scénka bola minule Laura s malým na rukách a hučali s Burgerom po sebe. Ja to nechápem, veď tie detičky to musí stresovať, že si to neuvedomuje Čobejka a rodič toho dieťatka, ktoré je akože Laurine. 😨

murinka
26. mar 2010

a co je ten juricek chory? 😅 nesledujem kazdu cast 😅

zuzanakarolinka
26. mar 2010

jaj veru, to teda bude

Nora aspoň robila srandu, ale teraz trápna Haydu, ach a v kope s Vlkovou, ty vole...sila

petikd
26. mar 2010

Ahojte baby,prepáčte že som vám tu vpadla,ale trošku som si prečítala vašu tému.Ja tiež moc nemusím Karin Hajdu a hlavne ked hrá takú harpiu 😒 No a ja dúfam,že riaditel tam ostane.Ide mi už na nervy ako sa Lucia s Gregorom stále okukávajú,už je to dlho a nebavi ma to.Naopak,ked sa dala dokopy s Tomášom,tak som bola rada,konečne nejaký vzťah,trocha romantiky 😉

iskakiska
26. mar 2010

gajafe - úplne s Tebou súhlasím. Tie detičky sa musia báť, keď tak tam zjapu 😒

vieraj
27. mar 2010

fuj, stale len ta trapna maturita. ved pisomka este nie je skoro nic a oslavuju tristvrte hodinu len sprostu maturitu. no a chuderka mala Cobejova, musi byt ohucana, mati stale iba ziape..... 😠

justina
27. mar 2010

Mne sa nepáči ani Kalman. Taký pozér, strašne neúprimný. No možno je len on zlý herec, alebo je zlý scenár, ja neviem 🙂
Kalmanová je trochu "prehraná", AŽ takto by sa žiadna harpia nesprávala.
Ináč, páčil sa mi ten príspevok, že v tomto seriáli sestričky nerobia nič iné len klebetia, spia s doktormi...maximálne sa hrabú v papieroch alebo nosia tácky s odbermi. Žiadne polohovanie, prebaľovanie, hnisavé rany, ... no ideálna práca, ktorú zvládneš aj s dlhými nechtami 🙂)
Tomáš je dobrý chlap pre život. Ale keď chémia nefunguje...žeby naozaj platilo, že ženy priťahujú skôr zlí chlapci? 🙂)

veronika13
27. mar 2010

Vy si ich ale podávate... 😎

v mnohom musím súhlasiť, Michala a Lucie je tam už príliš, mne by sa páčilo, keby sa so Svobodom vzali a Lucii sa podarilo otehotnieť.
Kalman mi je celkom sympatický nevadí mi tam, trochu oživenie... Hajdu z iných serialov nepoznám, pozerám len tento, takže ani tá mi nevadí.
je mi ľúto, že Nory a Juríčka sa chcú zbaviť, veď tí sú tam jedny z najlepších

podľa mňa nie je problém v scenári, ale v tom, že to dali na dve časti, trvá to dlho a tak to človeka postupne začína nudiť... ale stále to rada pozeram

sasiki
27. mar 2010

ani ja proti Hajdu nič nemám, nepoznám ju osobne 😅 , ale mrchu hrá teda perfektne 🙂

mirka414
27. mar 2010

justina chemia funguje 😀 teda aspon u mna mne sa strasne paci ta jeho iskricka,ale je pravda ze je naozaj az prehnane dobry aj stou pozickou a zo vsetkym..v skutocnom zivote mam tiez radsej drsnakov teda aspon predtym ako som spoznala mojho a usadila sa,teraz skor ta domaca papuckova pohoda 😉

gajafe
27. mar 2010

mirka414 veď Martin Trnavský aj viackrát o tejto postave Tomáša hovoril, že z neho urobili takého "Batmana", že je stále úžasný, všetko zvláda, všetci ho majú radi - čo sa až k postave riaditeľa nemocnice veľmi nehodí. Mne tam osobne bude veľmi chýbať a od jesene budem pozerať TV Prima, kde má mať hlavnú úlohu v nejakom seriáli. Aspoň že je občas v divadle...

zelmirka1
27. mar 2010

suhlasim s veronikou ze zbytocne to natiahli na dve casti za sebou, stacila jedna ako to bolo predtym, radsej menej ale viac sa toho deje, viac vzrusa no nie ?
mne sa riaditel tiez velmi paci, skoda ho, ale je fakt ze nemel moc co hrat...teraz sa asi sustredia na Kalmana

sasiki
27. mar 2010

aj mne sa riaditeľova postava páči, mne by 2 časti po sebe nevadili, keby mali dej....ale ako oddychovka k internetu to stačí 😅

zelmirka1
27. mar 2010

sasiki 😀 😀 beriem aj ja pri tom stiham MK

sasiki
27. mar 2010

😀

depecko
29. mar 2010

tak toto nič moc.A v predošlých sériách neprišli na to,že Lucia nebude môcť mať dieťa? veď preto sa rozišla s Michalom-nie?.Presne-zelmirka1-aj mne ide Miša Čobejka na nervy,stále len s dieťaťom,mala som ju rada... proste celá Ordinácia ide dole vodou 😠 😠

helenkasabinka
30. mar 2010

no dnes su ake akcne casti 😕 😀

zelmirka1
30. mar 2010

no teda dnes aki su akcni....az kuklaci hladali maleho Alexa a ta akcia na cintorine... 😉 len ci by to tak bolo aj v skutocnosti neviem.
ozaj ako to dopadlo s tym ze na Kramara spadlo lesenie, ved on tu firmu zazaloval a kvoli tomu nemal ten majitel firmy pomoct s eurofondami...to ostalo do stratena ?

helenkasabinka
30. mar 2010

zelmirka to si asi dobre nepremysleli 😅

helenkasabinka
30. mar 2010

inak som sa aj ja smiala nad tymi kuklacmi s pistolami 😀 aj na WC jak strasili s pistolami aj s laserom mali pistole 😀

helenkasabinka
30. mar 2010

no dufam,ze ta zrazena Nina nezomrie 😕 😅

zelmirka1
30. mar 2010

veru na tom WC s pistolami to prehnali ale muz mi tu hovori ze mozno by prisli kuklaci ked islo o unos, ja pochybujem.

helenkasabinka
30. mar 2010

zelmirka no neviem neviem,mozno keby sme mali nejakeho poslanca v rodine 😀

murinka
30. mar 2010

halooooo 😨 co je jurickovi?ako je chory? 😕

zelmirka1
30. mar 2010

vadi mi ze vzdy nieco nove nakusnu...a potom to nedokoncia a zrazu su ine temy, nove udalosti....nezda sa vam ? a to pozeram pravidelne

maca793
30. mar 2010

mňa to prestáva nejak baviť stále o tom istom dnes našťastie nie uvidíme dokedy

gajafe
30. mar 2010

😝 v najnovšom Šarme som čítala, že odchádza postupne a od jesene sa neobjaví Maštalír, Trnavský, Norisová, Kostelný a aj Polnišová sa vyjadrila, že jej odchod je definitívny. Keď sa redaktor na to pýtal hovorkyne TV Markíza, tak povedala, že prví traja neodchádzajú a pritom o svojom odchode hovoril sám Martin Trnavský na jednom stretnutí. Nechápem, načo potrebujú klamať ešte aj o tomto ☹
Od septembra ak to ešte pôjde, tak to bude asi seriál pre starších a "pokročilých"?, pretože vlastne odídu dva mladé páry, Lucia zostane bez oboch nádejných partnerov... Koho začnú tlačiť do popredia? Z tých mladších žien urobili takmer zo všetkých hysterky - Laura, Kamila, nestála Lucia... a zo starších klebetnice... Už sa teším 😝

helenkasabinka
30. mar 2010

kto je Norisova a Trnavsky? 😕 Trnavsky je riaditel? a Norisova? 😅

zelmirka1
30. mar 2010

no len aby to este niekto pozeral lebo ked si clovek zvykne na ludi a potom vsetci zomru alebo odidu.. 😒