Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

monika_123
14. feb 2011

@helenkasabinka presne,suhlasim ide to dolu vodou. Ja ju pozeram od zaciatku ale teraz to uz je take o nicom ale aj tak to stale pozeram, asi zvyk....

vilki
15. feb 2011

už sa tešííííím na dnešnú ordináciu, ....končne... 🙂

marcovka
15. feb 2011

@vilki konečne fakt 😀 😀 😀 @monika123 ja si to nemyslím 😠 😝

monika_123
15. feb 2011

@marcovka nemusí si kazdy mysliet to co ja 😉 😀 ja si to myslim,ale aj tak to budem pozerat 😀

helenkasabinka
15. feb 2011

@monika_123 presne tak aj ja stale pozeram ale aj budem lebo ma to aj tak bavi ale tie uplne prve casti bolo uplne o inom ,boli velmi dobre ,teraz to je skor ako telenovela a nie ordinacia ☹

pipka
15. feb 2011

no moze nas jedine tesit, ze oproti seherezade je to stale vymakany serial 😅 😀 😀 😉

lussy23
15. feb 2011

ahojte, tiež s ateším na dnnešnú Ordináciu 🙂

kukulka21
15. feb 2011

Ahojte tesim sa moc konecne sa bude dat na co pozerat ale som nastvana ze iba jeden diel koli tej blbej seherezade 😠

kukulka21
15. feb 2011

@pipka tak to mas pravdu.. 😀

marcca
15. feb 2011

tak čo dnes večer - ordinácia či dr.ludsky v podaní bývalého gregora?? 😉 😉 akosi sa to všetko kryje, šeherezáda ma desí, ale hádam raz skončí 😝 ...k ordinácii...nový doktor vyzerá v pohode, lucia opeknela, ten jej exfrajer (vypadlo mi meno) oškaredel, síce nikdy nebol pekný, ale dnes sa naňho nedalo kukať...matúš sa volá 😀 teraz ma osvietilo...inak nič moc...

bebaka
15. feb 2011

No neviem, ja som pozerala dr.ludský a bol SUPER.Ale nevidela som ordináciu.Takže sa rozhodnem nabudúce.Sama som zvedavá...

metlonka
16. feb 2011

inak nezda sa vam ze to zrazu vsetko nejako zrychlili? tie posledne casti natahovali ako sa dalo a nic sa tam podstatne neudialo a zrazu v tejto novej casti sa toho udialo ako za poslednych sest casti 😀
mne ten novy doktor nejako nereze 😖 ...a ta nova sestricka ma hlas ako chlap...je otrasna herecka, nevie to vobec hrat...najlepsia je Hajdu 😀 😀 😀 vobec ju nemam rada ale perfektne hra tu pipenku 😀

kukulka21
16. feb 2011

no aj ja som prepinala dr.ludsky a ordinacia a zdalo sa mi to celkom fajn myslim ten ludsky skoda ze to davaju akurat v rovnaky cas...a ta seherezada brr.. ☹

pipka
16. feb 2011

@metlonka presne aj ja som mala ten pocit, ze zrazu aky spad to nabralo...v jednej casti ako minule v 5 sa udialo 😅 😀 😀 ale sak lepsie, nez to natahovat ako gumu v gatach 😝
a ten fabian to co tam zas pinda, ten by uz tiez do dochodku mal ist 😅 😝

ja som na ludskeho prepla az po ordinacii, takze len poslednu polhodku som videla, ale asi kuknem na nete, bo jojka ma kvalitnejsi archiv ako markiza, tam sa ordinacia neda kukat 🙄

mmonika
16. feb 2011

@pipka toho Ludskeho prave opakuju na jojke ... a neviem ,ci sa mi to zda ,ale pripada mi cely serial ako slovensky doktor Haus 😀 😀 😀 😀 ale inak dobry .. .

metlonka
16. feb 2011

@pipka no aspon to nabralo rychle obratky...dufam ze to bude tak pokracovat aj dalej 🙂
@mmonika dik za info, nastartovala som telku...vyzera to celkom fajn ...len niekedy mi dlhsie trva kym si zvyknem na novu rolu tych hercov, na ktorych som zvyknuta z Ordinacie a z Panelaku 😀

mmonika
16. feb 2011

@metlonka ja mam presne ten isty problem .. napr ta Mickovicova bola podla mna v Panelaku suprova ,ale v Ordinaci bleeeeeee 😝

metlonka
16. feb 2011

@mmonika no presne...a tento Ludsky tu hra fotra takej velkej babe 😀 tiez taky nezvyk

mmonika
16. feb 2011

@metlonka no ta baba je jeho dcera .. som si najprv myslela ze s nou spava . 😀 😀 😀 😀 😀 ale toho arogantneho doktora hra dobre . . 😉

metlonka
16. feb 2011

@mmonika no presne...aj ja som si myslela ze to je jeho frajerka 😀 😀
zrejme si nastudoval postavu Dr, Hausa...a dari sa mu 😉

metlonka
16. feb 2011

skoda ze to nemozem dopozerat...musim letiet po malu do skolky...asi si to tiez pozriem na nete 😉

pipka
16. feb 2011

@mmonika no bisťu...a ja som sa bola natiahnut, kym deti spia a ludskeho som prespala 😅 😀 neva...este stale je tu archiv 😎

inak aj mne sa prreeesne zda, ze kopiruju hausa 😅 len barla mu chyba 😀

maryah
16. feb 2011

ahojte, máte prosím vás Ordináciu v archíve na nete?

sanym
16. feb 2011

@maryah nie, posledná časť je tam ešte z decembra 😠

mirka414
16. feb 2011

@sanym veru uz by mohla naskocit do archivu 😠 ..

sanym
16. feb 2011

Kočky, nemôžte niektorá dať stručné zhrnutie včerajšej časti? 🙂

vieraj
16. feb 2011

otras,, ja si myslim, ze tam nic nove neukazali. a reklamy boli cca 27 min. takze sme pozerali cca 35 min. hroza....

bekyna9
16. feb 2011

Ukázali Kalmana s Laurou ako sú v jej novom byte v posteli 🙂 romantikuš atmosferuš :D , potom Lucii povedal konečne ten chalan pravdu že si začal aj s nelou . Najprv sa na Nelu hnevala ale potom si to vysvetlili. A Nora sa odstahovala už od Lucie a spol, dokoncili dom. A este do nemocnice prisiel nejaký nový lekár, s ktorým su nejaké ofuky. A tiež Michaela začala pracovať na rozvode vyživnom a všetkom cim by rozvod Kalmanovi zťažila

zuzula25
17. feb 2011

v archive je uz aj ta cast co ma byt dnes,oni to tam dali dokopy obidve casti 😉

depecko
18. feb 2011

ahojte,pozerali ste včera? Ja len tak do polovice,potom som zaspala.No ide to dolu vodou.A vraj od marca končí ako produkčná Adriana Kronerová a niekde sa vyjadrila že nevie čo bude s Ordináciou.Takže znova zmena tímu,určite to pocítime.Chýba mi Janko Kroner,prečo ho vykopli?No a najväčší gól je tá nová sestrička Sláviková,-bývalá Miss,aká nesympatická!!!!!A hlas ako chlap 😠 Hrá tak odmerane,vôbec sa mi nepáči. 😖