Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
7. okt 2008

no práve, šak ja by od zvedavosti asi aj dvojčata čakala 😅 😵 😀 😀

sstefi
7. okt 2008

ja len mám z toho furt taký pocit, že to nevyjde a že už každému vykecajú tie svoje tajomstvá, no a potom zase každému všetko "prekecať" že to predsalen nie je tak. to by ma na ich mieste nas.alo 😅 😀

diddi
7. okt 2008

laura bude tehotna

sstefi
7. okt 2008

no aspon možem isť kludne spať. super, si ma potešila diddi 🙂

diddi
7. okt 2008

🙂

veronika13
7. okt 2008

no čaute, ako na vás pôsobil Bubán? na mňa nič moc, naučený text vysypal z rukáva 😀

bzuco
8. okt 2008

veronika...presneeeeeeeeeeeee....strašne trápny mi pripadal...doslova to odmoderoval a nie odohral 😝

matullienka
8. okt 2008

baby a co hovorite na ten stankov vystup s tou nadou? podla mna to bolo strasne trapne teda aspon mne sa to tak videlo ta jeho reakcia aj ked som presvihla to co mu ona spravila

bzuco
8. okt 2008

hej...divné to bolo...taký výbuch by človek od neho nečakal 😝

matullienka
8. okt 2008

bzuco: ale uz som zistila preco tak vyletel a trochu ho aj chapem

bzuco
8. okt 2008

aj ja chápem...ale on vždy taký kľuďas...a teraz sa rozčertiiiiiiiiiiiiiiil 😅

lekno
8. okt 2008

No ja sa mu ani nedivím 😀 Keďže Naďu tam nikto nevolal a ona k Stanovi dofrčala ako bláznivá stíhačka a začala pred tým druhým doktorom že: No ty si hrozný Stanko, tak ja ti tu zháňam baby a ty sa ani neozveš Marike, Marika mi stále vyvoláva a trepala a trepala a nedala dsa vôbec zastaviť 😀

sstefi
8. okt 2008

no ja na jeho mieste jej možno jednu aj vylepim a to som ich fanynka 😅 😀

sstefi
8. okt 2008

no a Bubán to fakt odrecitoval a padal, inú možnosť nemal 😅 😝 😀

lekno
8. okt 2008

Presne Sstefi, ja som tiež chcela napísať, že na jeho mieste by som ju asi vyfliaskala 😀

sstefi
8. okt 2008

ale bála si sa, lebo všetky vieme, že chlap to žene nikdy nesmie urobiť, že? aj ja, ale našla som odvahu 😨 😝 😀 😀 😀 😀

matullienka
8. okt 2008

no tak to som ja prepasla ked tam k nemu dorazila ja som uz potom videla iba ked sa tam hadali ale ja tu nadu mo nemusim mne pride taka strasna drbna 😅

lekno
8. okt 2008

Nebála, ja som už zažila všeličo, takže toto by ma asi neprekvapilo 😉 😝 😀

lekno
8. okt 2008

No to je aj s tou starou ježibabou v okuliaroch 😝 😀

matullienka
8. okt 2008

lekno: a to myslis ktoru?

bzuco
8. okt 2008

asi tú starú sestričku, čo spolu robia

matullienka
8. okt 2008

jaj uz viem tiez tu klepnu vsak?

lekno
8. okt 2008

Hej hej, presne tú 😉

matullienka
8. okt 2008

tak ta je nesympaticka ale pacil sa mi herecky vykon veroniky a ela

sstefi
8. okt 2008

aj kronerova sa pekne tešila z tajomstiev michala a laury 😵 🙂

sstefi
8. okt 2008

zaujimavé je, že v kaviarni, kde sa stretli laura-michal a betka a david, práve neobsluhovala Tereza. tá zvykla byť vždy prítomná, ked sa niečo zaujimavé v kaviarni rieši 😕 🙂

sstefi
8. okt 2008

a ešte im v tom prípade aj daruje najlepšie vino, ktore maju na sklade. no, asi mala dovolenku alebo neplatené 😉 😀

matullienka
8. okt 2008

no vidis to som si ani ja nevsimla ja si stejne myslim ze laura tehotna nebude aj ked u michala uz jedno dieta je. podla mna bude mat nejaky gynekologicky problem 😅

sstefi
8. okt 2008

a daniele by som včera na petrovom mieste tiež jednu vylepila. ona robí paniku, že on nemá prácu ako keby za to mohol 🙄 (teda može, lebo je taky ťuťo, ale to je už o inom 😅 😀 )
ale adamko sa mi pačil, ako na nich urobil kukuč, ked sa akože zobudil 😵 😵 😀

sstefi
8. okt 2008

som si prečitala obsah zajtrajšej časti 😕