Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

matullienka
8. okt 2008

maryah: mne len nejde do hlavy ze nebola este na vysetrenie aby jej to potvrdili

bzuco
8. okt 2008

ak jej mešká 3 dni a test je //...na sone aj tak málokedy niečo vidno 😀

bubba
8. okt 2008

chudak vlk tak chcu poukazat aj na jeho lepsie stranky a vy takto..a lucia sa tak divne ksichtila voci jeho osobe dobrych par dielov,takze si nemyslim,ze to bude len za pomstu michalovi...a inak hej laure to par dni meska a uz robi ceremonie 😀 😀 ja som iba laik ale na druhy den som kupila test a na treti isla nagyndu 😀 😀

elise
8. okt 2008

laura chce dostať do chomúta gregora aby jej ho neprebrala lucia 😀 😀 😀 tak si asi tehotenstvo vymaslela äv čo dúfam a rozídu sa konečene natrvalo 😵 😉 😉 )

matullienka
8. okt 2008

bubba: ale ved to spravi kazda normalna zena ked jej meska kupi test a ide na gyndu a nie vsade bude roztrubovat ze je tehotna a nema to potvrdene.

elise
8. okt 2008

mohla aspon vyrukovať na michala s testom // aspon by to bolo dôverihodné

maryah
8. okt 2008

ak to bude pravda, ze si to laura vymyslela, ze je tehotna tak gregor sa s nou urcite rizide... potom to bude plne emocii, plakania, otazok a na koniec sa lucia da dokopy s gregorom a upravi sa jej zdravotny stav a ona s gregorom otehotnie 🙂

maryah
8. okt 2008

laura sa mi zdala sympatickejsia ked este len prisla do ordinacie, bola taka tajomna a rozumna, teraz je taka zvlastna... neiem, uz mi tak nesedi

maryah
8. okt 2008

elise, presne... mohla aspon ukazat ten test ked uz to naznacila, ze je tehotna. ona mu to len povedala, ale nikto nikde nevidel dokaz...
vlastne mozno, vcerajsi diel som nevidela lebo ja to sledujem cez internet, pozriem si to dnes vecer ked pridem z prace

elise
8. okt 2008

maryah práveže včera už plánovali svadbu a michalova mama ju vypusinkovala o testoch nič ani náznak aspon som si nič nevšimla 😉

matullienka
8. okt 2008

elise: ale sak ze to anii michala nenapadlo spravit jej vysetrenie aby si to naozaj potvrdili sak sa to aj jeho tyka

elise
8. okt 2008

ja byť michal tak jej poviem že nech príde do ambulancie na druhý deň a že sa spolu kukneme na sono 😵 😉 a non ako tlk nič a to je odborník 😀

maryah
8. okt 2008

uz svadbu? no pekne. asi jej michal veri a dufam, ze ho laura nesklama lebo tych sklamani mal dost a on si to nezasluzi. podla mna sa aj tak viac hodi k lucii ako ku laure.

elise
8. okt 2008

aj ten laurin brat je otrasny ked tak žiadal tu alžbetku o ruku ved normálne laure závidel 😉

maryah
8. okt 2008

on mi je strasne nesympaticky, stale lauru psychicky vydiera a nenechal ju zit si svoj zivot. niekedy by som mu strelila po papuli 🙂

matullienka
8. okt 2008

baby a co sa jemu vlastne stalo ked je na voziku? za to moze laura ked sa tak k nej sprava?

maryah
8. okt 2008

zevraj zachranil luciu pred niecim, neviem cinejakym muzom alebo padom, neviem presne a miesto nej skoncil on na voziku

maryah
8. okt 2008

a dava jej to najavo a leura vzdy mlci a dava si to za vinu

monkula
8. okt 2008

juuj a som chcela povedať, že mne strašne vadí, ak os Kronerka, vždy pokorne snaží odísť, keď je u Slávika Kocúriková, ako taká chudera.... 😝
no ja by so mje jjasne dala najavo, komu Slávik patrí... 😉

matullienka
8. okt 2008

no mne je kocurikova strasne nesympaticka a pride neskutočne vtierava 😠

maryah
8. okt 2008

je to taka vtierka... slavik by ju mohol jemne upozornit, ze nema sancu a ze nech prestane za nou doliezat... aj kronerova by sa s nim mala o tom otvorene porozpravat a nie sa "odut" ako nejaka teenagerka...

monkula
8. okt 2008

matulienka ,mne Kocúriková neboal sympatická nikdy.... 😝
akurát sme sa minule s MM bavili, že nám lezie na nervy jej účes, sto rokov rovnaký... a stále rovnako trápny 😝

maryah
8. okt 2008

alebo aj tie klebetne sestricky z nemocnice, hlavne ta starsia su mi dost nesympaticke

matullienka
8. okt 2008

no ale s tym ucesom mas pravdu jednoducho hrozny a cela kocurikova mi tam nesedi

monkula
8. okt 2008

keby mala aspoň pekné vlasy, ako Pénelope Crúz 😵 😵
ale henten chemlon, čo má na hlave... a jej dcéra má ten istý účes... 😝

ankam
8. okt 2008

aj podla mna Laura je hlupa-ked sa nevysetri a vykecava a este si myslim ze ani nebude tehotna a nakoniec to prepukne a mozno sa aj Gregor vrati k Vlkovej nemyslite?Bude si mysliet ze Laura ho "oklamala"s tym ze je tehotna a pride Zuzana ze to dieta je jeho........

lencici
8. okt 2008

ankam tak to je dobrá myšlienka........ ja normlane nechápem Gregora že si to nepotvrdí a už svadbu chystajú a každému hovoria že čakajú bábo. Včera sa to dozvedel a dnes to už vie celý svet. Je to hlúposť....Najviac mi je ľúto Lucii tiež si myslím, že by sa s Vlkom nevyspala keby sa nedozvedela že Michal a Laura sa berú.....Robia z nej štetku...

ankam
8. okt 2008

isto ved na nej bolo vidiet ked sa to dozvedela ze sa trapi-akoby ho aj este chcela
A laura aj Gregor mi pripadaju priblbliiiiiiiiiiiiiiiiii-gynekolog a nevysetri ju

depecko
8. okt 2008

včera to bolo zaujímavé.Už aby bol štvrtok.Už aj manžela som na to namotala. 😀 Najskôr chodil nedôverčivo,akože do obývačky a teraz keď vojde,pýta sa kto,s kým?čo sa deje? 😀 Vraj budú nové postavy,vznikne nové oddelenie.Ozaj ten Ďuro Mokrý sa nejako stratil však?Som myslela že tam bude mať väčšiu postavu,keď bolo okolo toho také haló. 😉 ....No nič,dneska je Modré z neba 😀

leva
8. okt 2008

Inak ta Natalia sa pri tom rozhovore s otcom tvarila niak divne,ako keby tam v tej Amerike nemala vybavenu ziadnu pracu,aj ked tvrdila ze ma a isla tam len z dovodo toho ponizenia a mozno zobere vsetko co jej ponuknu.