Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

titinkaa
16. okt 2008

asitka tak teraz som sa pobavila, ja nechapava, vela hodin tak mi to uz tak nepali. 😀 😀 😀
ja som myslela ze fotograf bude z Nelou

anjelinka
16. okt 2008

este sa o tom nehovorilo v serialy, ze caka, no niekde som citala, ze v oktobrovych castiach sa to ma prevalit, ze Kamila ma otehotniet.

asitka, mne sa zdalo vtedy, ked ju nacapal, ako sa prezlieka v ordinacii, hadzali na seba take pohlady, ale to mozno len chceli namotat divakov 😕 😅

asitka
16. okt 2008

no ale to by bolo fádne... 😀 akože najskôr áno...potom sa tam prišmajchluje lucia...a nela bude vyplakávať na ramene Kamilinho syna (neviem, ako sa volá) 😀 dobre som to vymyslela??? 😀 😀

anjelinka
16. okt 2008

Martin 😀 😀 😀

asitka
16. okt 2008

hej...na martinovom...ináč sa ospravedlňujem, že nepíšem veľké písmená mien...som lenivá 😀

titinkaa
16. okt 2008

užasne si to vymyslela 🙂 dostanes oskara
fakt nepíšeš scenáre?

asitka
16. okt 2008

tinuš....nieeeeee... 😀 😀 😀 bo to sú len chvíľkové moje šialenosti....a to by sme sa daleko nedostali...dve časti a finito 😀 som zhasla 😀

titinkaa
16. okt 2008

tak by sme to dako dokopali spoločnými silami do happyendu 😀

asitka
16. okt 2008

vidíš...môžme dať návrh...že nech čerpajú aj z našich fantázií 😀 a ináč by som sa zasmiala...keby to tak nakoniec bolo 😀 to by bola iná haluz 😀 😀 no nič dievčatá...idem hajať...dobrú noc aj vám 😀

titinkaa
16. okt 2008

dobru nôcku asitka fakt dnes som sa pobavila, idem aj ja hajat. aj tak zacinam rozmyslat ci nebudes mat nakoniec pravdu, zda sa mi to reálne. 😀 😀 😀 pá

bubba
16. okt 2008

babz nebojte sa oni to sem chodia urcite citat 😉

matullienka
17. okt 2008

bubba: tak to by bola ozaj ina haluz 🙂

luciaakubko
17. okt 2008

lucia a michal? 😀 to by bolo, keby bolo 😀 mne je ta hilmerova odjakziva taka nesympaticka... 😝 nikdy nepozeram ord. inak ako na nete, bo v tom case uspavam malu, a dnes im nejako nefunguje stranka, tak mozno neskor si to kuknem 😎

ikke
17. okt 2008

preco by mala sestricka na gynde sledovat MS kalendarik, ked tam napr. dvaja chystaju svadbu a vobec o tom nehovoria, alebo ked "tehotna" pediatricka ani sekundu neuvazuje, ze by mala zmenit pracovnu poziciu (pripadne odist na rizikove)... ved na pediatrii sa urcite nema sancu stretnut s kiahnami, rubeolou, pasovym oparom a tak... 😝
...ach, sorry, zas otravujem s nejakymi detailami 😅 mne pripada, ze scenaristi (nech su akokolvek mladi) by mohli mat aspon zakladne vedomosti, nehovoriac o tom, ze by tam mali mat aspon nejakeho poradcu z lekarskej oblasti 😒
😉 😅

anjelinka
17. okt 2008

ikke, plne s tebou suhlasim, je to tak. niektore zalezitosti tam nie su premyslene, no napriek tomu ten serial mam rada 😎

bambusko
17. okt 2008

hej, ikke, presne to 😀 uz som rozmyslala, ze preco to vlastne pozeram. aspon si cibrim mozog a zistujem, ze este nie je vykojeny 😀

ikke
17. okt 2008

no ved ja mam v podstate tiez rada (alebo teda skor - momentalne nic lepsie v slovencine pozeratelne cez internet nie je... 😉 )
len zacinam mat pocit, ze je tam kvantita na ukor kvality - milion minipribehov na ukor dotiahnutosti pribehov hlavnych postav.

ankam
17. okt 2008

Oni to kamiline tehotenstvo asi prevalia ked uz bude mat brusko a hned v dalsej casti bude uz rodit 😀 😀 😀 na co cakaju?

ikke
17. okt 2008

no kamila bude musiet byt uz rovno minimalne v 4. mesiaci, alebo budu laure musiet nainstalovat nejake brucho, lebo ved ta musi byt uz akoze aspon v nejakom tretom, nie? 😕

ankam
17. okt 2008

oni myslia ze my sme hlupe 😒

bubba
17. okt 2008

akoze ako ste na to prisli ze laura je minimalne v tretom?ved to sa hovori len nejake dva tyzdne a myslim,ze ked to michalovi povedala tak to este nemala ani nijako extra potvrdene...
podla mna aj tak potrati a nic z toho nebude.po poslednej hadke michala s luciou som si uvedomila,ze michal zostane nakoniec sam a lucia dostane niekoho uplne noveho(akoze "bolestne")a michal za trest ze bol taky chrapun k nej 😀 😀
no a s tou kamilou mi to furt nejako nehra.minule som zachytila daco v tv ze je tehotna aj daco o menach tam hovorila,ale tak zmatene ze som to nakoniec nepochopila.ja tomu neverim ze je tehotna.podla mna to zacal bulvar a ona ich a teraz aj nas vsetkych kvalitne vodi za nos 😀 😀

iskrickaa
17. okt 2008

bubba minimalne v tretom musi byt, pretoze tehotenska knizka sa dava po ukoncenom tretom mesiaci, v minulom diely tuto knizku ukazala Michalovi. Michal sam nezostane, s Laurou sa zoberu. Na webstranke Markizy mozes vidiet aktuality ohladom Ordinacie a tam to povedal aj sam dramaturg...
ikke aj mne sa zda, ze vsetci cakame, ako vlastne dopadnu hlavne postavy, ale asi preto, aby to natahovali, do toho montuju tie minipribehy.
bambusko, ved aj v realite, ked ma zena doma jedno-dve deti a je tehotna, aj tak ich dviha...Niekedy sa nad tym zeny tak nezamyslali a nic sa im nestalo, to len teraz su skoro vsetky tehotne na rizikovom. Moja sestra v tretom mesiaci (este nic nebolo vidno) lyzovala...

vesi
17. okt 2008

mne sa zdá, že to tehotenstvo potvrdila v nejakej relácii....

iskrickaa
17. okt 2008

vesi, na nete koluje dost rozhovorov s Cobejovou (videorozhovory) a tam jasne tvrdi, ze tehotna je.

bambusko
17. okt 2008

iskrickaa faaaakt 🙂 mne najstarsiu dvihal zeriav, ked som bola tehotna 😀 jasneze, je to tak ako pises, ale urcite kazda tehoska dviha iba v nutnych pripadoch a nie 3-rocne dieta, co ma mozno aj 15kg. s tymi mensimi je to nevyhnutne, ale su aj lahsie. tak som to myslela. urcite by som nedvihala cudzie dieta, jednak velke a jednak to vobec nebolo nutne. ale to pitveme 😀

monkula
17. okt 2008

ja som mala zakázané dvíhať jarka pri druhom tehu.. ale ja som bola riziková.....

sue
17. okt 2008

Baby, Čobejová je tehotná 100% - po skončení Lets dance bola na začiatku tehotenstva, teraz momentálne môže byť nejakom 5.mesiaci teda... o bábo sa snažili takmer hneď od narodenia prvej dcéry - teda takých 16 rokov... (môj starý otec je veľmi dobrý kamarát jej svokra takže odtiaľ tieto info 😀 )

ankam
18. okt 2008

sue tak zisti ako bude pokracovat ordinacia 😀 😀 😀 ked mas take kontakty 😀 to by bodlo

Ta hadka Michal s Luciou-----bola som sklamana 😖

lencici
18. okt 2008

Tak ja si nemyslím že musí byť minimalne v tretom. Ja som dostala tehu knižku v 6tt... Strašne sa mi páčil Milčík ako sa s Magdou rozprával 😀