Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bzuco
1. sep 2011

@vieraj
aj som si myslela...dakujem

helenkasabinka
6. sep 2011

dnes zaciname 😀 😀 😀 😵 😵 😵

vieraj
7. sep 2011

dnes som videla v reflexe Alžbetkina - Maťa - ako priznal, ze prisiel o pracu v ordinácii kvoli zavislovsti na marihuane...

vieraj
8. sep 2011

moze prebiehat rozvod na mestskom urade? Kalmanovci odtial vychadzali...

pipka
9. sep 2011

podla mna jedine , ze by na MU mali sudnu sien 😅

ale my sme sa tu vcera pozastavovali nad inym...ze ani jedna postava okrem zuzany nedava deti varovat babkam, vsetci maju opatrovatelky 😕 😒 to nikto v celom seriali nema niekde babku alebo svokru? ani kalman ani kalmanova? ani laura ani burger... 😝

ilona3
11. sep 2011

Mozem sa pridať? Práve som Vás objavila 🙂
@bzuco odkiaľ mas takéto super info?

bzuco
11. sep 2011
ilona3
11. sep 2011

@bzuco diky neskôr to pozriem 🙂

pipka
13. sep 2011

fuuuu ale ake napinave to dnes bolo 😕 no koonecne ze aj nejake pripady v nemocnici tam riesia 😉 a nie len vztahy 😅

dadka1010
15. sep 2011

Čaute baby závisláčky na Ordinácii 😀 . Ani som nevedela, že takáto téme tu existuje 😉

venita
15. sep 2011

caaute, prosim vas... akoze sa tu hadam s mng..... v ktorom meste sa to vsetko odohrava? 🙂

magimary
15. sep 2011

@venita v našom (krásnom) Pezinku 😅 😉 😵

venita
15. sep 2011

@magimary dakujem, takze som mala pravdu 🙂

pipka
16. sep 2011

@venita ale oficialne sa to odohrava v NEMENOVANOM malom meste blizko Bratislavy (v Pezinku sa to len filmuje) v seriali nikdy nepadol nazov mesta, kde sa to odohrava...vzdy hovoria len male mesto blizko Bratislavy...a ŠPZ maju SY 😅 😉

kukulka21
22. sep 2011

Ahojte konecne som sa sem dostala 🙂 citam a citam

mikailla
27. sep 2011

Ahojte,tak tu to tak nefachci ako kedysi len Pipka tu ostala 😀 😀 😀 Co poviete na karin hajdu v relacii Bez servitky ? mne pride ze je naozaj taka ako vo filme,len sa to strasne snazi zahrat ze je uplne ina 😅

pancake
27. sep 2011

aj mne pripadá ta Karin taká istá ako ju hrá. ved ked Heni obhorela tá kabelka, tak vyhlásila: no moja by nezhorela (ako že jej kabelka je originál z kože 😝 😝 )

bambola
27. sep 2011

@mikailla ja som si vzdy hovorila, ze nemoze byt tak dobra herecka, ze isto je taka aj normalne 😀
ja som sice bezservitky nekukala ale videla som kusok a nieco o pikantnom sa bavili a tusim ona zahlasila, ze ju pikantne stipe, ja som myslela, ze zdochnem z tej vety 😀 😀 😀

mikailla
27. sep 2011

@pancake no mne sa ratala hlaska,ze leco s cviklou a mrkvou este nejedla,take arogantne to bolo, stale mlela o leci,aj ked si to ten herec nazval gulasom zeleninovym,tak mi prisla taka protivna.
@bambola to som ani ja nepochopila tu jej vetu 😀 ale zda sa mi ze vsade kde vystupuje, sa snazi hrat tak milu super zienku a vetkych presviedca ze je presny opak kalmanovej,no aj som si myslela,ze je tak dobra herecka a ze super ju hra 😅

metlonka
27. sep 2011

no ja som ju parkrat stretla na Strkovci aj s dcerkou...a moj dojem bol tiez taky...Kalmanova je aj v sukromi Kalmanova 😉 Minule bola aj v Adela show a tam sa niekolko krat preriekla a povedala nieco zakerne a potom sa to snazila nejako obkecat 😉

mimikyky
28. sep 2011

my máme možnosť dosť často vidieť natáčanie ordišky, a veru ona je protiva aj mimo kamier, napr. na kávičke a pod. 😉

pipka
29. sep 2011

no ja ju nemusim poznat ani v sukromi a je mi z jej vystupovania mimo natacania jasne, ze je to pretvarka jak svina 😝 🙄 🙄
a ked kukam teraz bez servitky tak sa v tom veru len utvrdzujem 😅

inak ked sa v minulom diely dosli k Laure a Kalmanovi okupat, tak to som sa fakt pobavila 😀 😀 😀

vieraj
29. sep 2011

a preco nechodi ten cesky doktor s mladou medickou? ani nevysvetlia a ni nic...

pipka
29. sep 2011

na urgent prave nastupila nova sila...a vola sa ako moja mama 😀 😅 😀

pipka
29. sep 2011

@vieraj no ukazali len, ze prisiel za nou do kaviarne a ona tam bola s kamaratmi a akoze nemala o neho zaujem...ale preco spolu nie su, nikto nevysvetlil 😕 😅 😒 😝

mikailla
29. sep 2011

dnes som nevidela zahradu,prisla som o daco ??? 😎

pipka
29. sep 2011

@mikailla este neskoncila, este mas sancu 😀

mikailla
29. sep 2011

@pipka mam prepnute akurat od reklami ale zatial len trapna scenka na urgente 😖 asi si len obsah precitam 😀

pipka
29. sep 2011

boze snad si ta Lucia nevezme Burgera za muza 😅 😕 😅