Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

zelmirka1
12. feb 2010

inak ten vztah Lucie a Gregora fakt dost motaju, akoby scenaristi nevedeli ako z toho von, lebo nechat Gregora
len tak so Zuzanou ako stastny parik by bolo moc jednoduche a nezaujimave a zase keby sa rozisli tak to by bolo smiesne ze 2x za sebou to dopadlo rovnako a Norisova si zase nezahra 😀 😀 😀

inak pamatate si ze Fabian bol na zaciatku velmi negativna postava ? a zrazu uz je celkom v pohode...
a som zvedava ako Polnisovu vyradia z hry ked bude mat babo lebo zeby aj tretia hrala v ordinacii popri materskej dovolenke ?

zuzkalenka
12. feb 2010

zelmirka 1 ja si myslím že Polnišová bude hrať v ordinácii aj s bábom vieš materská je malá a peniaze treba určite si to nenechá újsť

a čo sa týka Lucie a Michala je to už také dopletené že už mi je to jedno ako to dopadne 🙂

depecko
16. feb 2010

dneska ordinujeme? 😉

emily333
16. feb 2010

ahojte ja by som takeho majstra ako noga asi prizabila 😠

zelmirka1
17. feb 2010

sa mi zda ze s tym Nogom to uz prehanaju...ozaj nevidela som ako dopadol koncert Vondrackovej ?
a Kramara riadne odpisali, vyoperovat oblicku...hm hm kto vie ako to bude dalej.

Inak som laik ale ta operacia sa mi moc nepacila, ta mlada zazracna doktorka sa hned sustredila na pacienta aj ked dobehla s kocikom, vyzeralo to akoby operovala samotna a ostatni len kukali na nu a obcas nieco podali, ved taka operacia musi byt velmi narocna a s velkym tymom ci nie a tiez ked ho odvazali ziadne pristroje, hadicky nic...
Ale je fakt ze ma to spad 😉

bzuco
17. feb 2010

no ten Noga - mne tam vôbec nesedí...už dávno by som takého majstra nakopala do r... 😝

a na koncert vondráčkovej sa ani nedostlai, lebo peter chcel zaparkovať niekde inde, aby nemusel platiť parkovné a vlítnul s autom do nejakej jamy, takže vyžahovali auto namiesto koncertu

weja
17. feb 2010

ahojte, včera sa mi zdala trochu nuda.... 😒 a tá Mičkovicová ako skúsená odborníčka mi teda vôbec nesedela 😀

obsah ďalších častí 😉 :

Rivali a rivalky

Doktorka Páleníková má profesný spor s novým kolegom Pavlom Kuzmom pri stanovení diagnózy malej Vanesy, Kuzmovej netere. Pavol napokon za dramatických okolností malú pacientku operuje - počas zákroku všetkých pozitívne prekvapí a zachráni Vanese život. Páleníková sa mu musí ospravedlniť a zagratuluje mu.

Fabián sa po operácii preberá v súkromnej nemocnici - Majka aj Kveta Jancová sa zaujímajú o jeho stav a prichádzajú ho navštíviť.

Lucia oznamuje Petrovi, že sa rozhodla rekonštruovať vilu - peniaze na rekonštrukciu jej požičia Tomáš Svoboda...

Milenci a milenky

Filip prichádza na víkend domov z Prahy - neostane však doma u mamy, ale u Pavla. Páleníková sa zato na Filipa nahnevá a urazí ho invektívami. Mažár presviedča Páleníkovú, aby sa s Filipom zmierila - rovnako ako Pavol presviedča Filipa, aby sa s matkou ešte porozprával. Obidvaja to najprv zaťato odmietajú, napokon však Filip za mamou príde a ona spraví ústretové gesto.

Po nemocnici sa rozširujú klebety, že má doktorka Páleníková pomer s Pavlom Kuzmom...

mexx
17. feb 2010

No tiez som sa vcera pobavila, ako proficky zmakli tu operaciu. 😀 Pacient masivne krvacal skoro stale, na nich ani kvapka krvi, Kaufmannova pri tej operacii stale smrkala a fucala, som z nej bola normalne nervozna. 😅 A ked im akoze "odchadzal", tak ho len tak otocili, akoby ani nebol rozparany zozadu, proste uplna malina. A tiez by som rada videla, ci naozajstnych pacientov po operacii obliciek tiez tak ledabolo prehodia z postele na postel, ako Fabiana vcera, ked ho uz preniesli na izbu. 😅 😀

No ale aspon to nebolo take lekvarove ako inokedy... 🙂

feuer
17. feb 2010

no to je teda pravda tiez som si vsimla to prenasanie fabiana na lozko po operacii... a hned som si povedala ze no neviem ci by tak prekladali pacienta ktory ma prave zasivane na chrbte...no toho nogu by som fakt posala ja bych mu dala ze dam si cajicek, a dam si kavicku a za ten cas si precitam ten vas preklad... no pockaj tak by letel ze by sa hanbil mi ukazat na oci... drzan jeden.. no a fabian hrajuci na dve strany dufam ze tie dve budu rozumne a sancu mu neda ani jedna lebo si nezasluzi ani jednu ani druhu... kreten je to.

mexx
17. feb 2010

Akurat by ma zaujimalo, ze ktoru z nich si teda vybral, ked vravel, ze uz je rozhodnuty. Podla mna to uz asi nepovedia... 😕

feuer
17. feb 2010

ak aj nie tak si myslim ze to je asi majka.

monkula
17. feb 2010

ja to nepozerám, ale už tam napchali aj Nogu? To namiesto šaša Kristíny? 😀

helenkasabinka
17. feb 2010

23.februara bude:
Hirsch ide s Emou do Bavorska,Peter ho zastupuje v kaviarni.
Martin zo ziarlivosti urobi podraz na Roba.Da mu do tasky vrecuska s bielym praskom a zavola na policiu.
Ivana Kubovca privezu do nemocnice po pokuse o samovrazdu.
Kamenicka to povazuje za svoje zlyhanie a chce odist ....

25.februara bude:
Edita chysta odlavu zivotneho jubilea.
Slavik jej pripravil vylet do Pariza.
Podobny dar jej vybrala aj Zuzana.
Vztah Laury a Stefana balansuje na ostri.
Laura nezvlada emocie ani v praci.
Majka ide navstivit fabiana.V nemocnici sa stretne s kvetou.
David si vezme Jakubka k sebe....

zelmirka1
18. feb 2010

ahojte
ja som nevidela prvy diel, ten priatel Palenikovej syna preco prisiel pracovat ku Palenikovej na oddelenie ?
no neviem co to bol za napad ked jej syn mal predtym priatelky zrazu ma priatela ? zaujiimave
juj baby nedavajte sem tie obsahy potom nemusim pozerat....

helenkasabinka
18. feb 2010

ja si myslim,ze nieco v tom bude ine a nebude ten Filip gay......ved predtym mal same baby a aj zila u neho ta co robila v nemocnici šaša detom a teraz? neverim.... 😅

helenkasabinka
18. feb 2010

jaj a ten hrozny Miro Noga,ja by som ho uz davno vytahala za vlasy z domu 🙄 🙄 🙄 🙄 tak to je uz sila aby este aj jeho manzelka prisla k nim domov ....... 🙄 jaaaaj ha 😒

nadhera
18. feb 2010

a moznoze je bi... 😉

nadhera
18. feb 2010

myslim filipa .
dnes som nevidela, ale pocitam si vas a budem hned vediet co nove. takze piste.

weja
23. feb 2010

kto si chce prečítať obsah dnešných častí 😉 http://ordinacia.markiza.sk/clanok-520319-marti...

helenkasabinka
23. feb 2010

ordinacia bola kedysi perfektna,len ma uz v poslednej dobe zaraza par nedomyslenych veci na nej...

Napriklad Kuzma je teda pediater alebo chirurg? a ako doktorka na materskej si len tak mohla odskocit na salu a operovat, 🙄 no divne teda 😒

iwusska
23. feb 2010

helenkasabinka Kuzma je detsky chirurg 😉

helenkasabinka
23. feb 2010

iwusska ano to viem len obcas daju take sceny ze sama neviem co vlastne je 😉

iwusska
23. feb 2010

asi to cele musime brat s veeelkou rezervou, mne ako zdravotnikovi obcas vlasy dupkom stavaju, ale vcelku mam tento serial velmi rada, ako prijemnu oddychovku 😵

zelmirka1
23. feb 2010

je fakt ze tie zdravotne sceny su casto uplne mimo, aj laikovi sa zda ze to tak nemoze byt a to uz je co povedat
neviem preco si nedaju viac roboty ked maju poradcom lekarov, ale inak tiez pozeram rada a budem aj dalej.

helenkasabinka
23. feb 2010

aj ja to rada pozeram a tiez aj dalej budem pozerat,aspon si oddychnem a odreagujem sa a aj zasmejem niekedy 😀 len obcas by si mohli dat pozor na niektore sceny 😉 ale na ordinaciu sa vzdy tesim uz od prvej casti ju pozeravam 😉

helenkasabinka
23. feb 2010

za cca hodinku pozerame 😀

chaarliizee
23. feb 2010

ahojte....jak fajn...som si myslela že iba ja som taká maniačka a stále ordinujem 😅 😅 😅

helenkasabinka
23. feb 2010

uz zacala zvucka 😀

helenkasabinka
23. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaj ten Martin 😅 ale nela s Robom-jaj aky boli zlati 🙂 ta scenka sa mi celkom pacila,ake romanticke to bolo 😀

helenkasabinka
23. feb 2010

haloooo nikto? 😕 🙂