Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

janka_a
3. sep 2010

@aloacik19 skopirovat tieto diskusie a poslat na e-mail markizy 😝 mozno by sa uvedomili a zacali s tym nieco robit lebo takymto tempom mozu zacat uvazovat o zruseni serialu

janka_a
3. sep 2010

@marcelkatt aj hodina je mozno vela...a pcoas tej hodiny niektore sceny ktore su fakt umele a nevydarene..ach jaj..

marcelkatt
3. sep 2010

@janka_a asi áno..

janinah
3. sep 2010

strašne mi vadí,že pred Ordináciu vtrepali tú otrasnú talentmániu,ráno potrebujem vstávať do práce a byť vyspatá a oni posunú Ordináciu a ešte sto reklám tam dajú...asi som s ňou skončila 😒

janka_a
3. sep 2010

@janinah ved prave este aj toto znizi sledovanost malokto vydrzi tie nudne reklamy a tiche pasaze pozerat do 11a este ked clovek rano potrebuje vstavat..

marcelkatt
3. sep 2010

@janinah veru súhlasím, nemuseli to posunúť. No to asi iba tento týždeň dúfam, počas ich kastingov či čo. Alebo aj budúci ešte? Ja som síce na MD, ale tiež mi ten čas vadí posunutý ☹

aloacik19
3. sep 2010

určite týmto všetkým prídu o veľkú sledovanosť.... 😲

janka_a
3. sep 2010

@marcelkatt mam pocit ze talentmania chodi 5krat do tyzdna len teraz pcoas kastingov-teda dufajme v to..

mikailla
3. sep 2010

Podla mna sa to rozbehne,Zuzana ide do prace,tak som rada,ze ju nevyradia z ordinacii aj napriek tomu ze Michal zomrel a Jancova sa bude snazit zbavt Lucii,vyhlasi na jej miesto konkurz,tak Lucu by mohli stiahnnut dole !!!! ,mna osobne vooobec nebavia sceny s Robom a Mazarom,tak sa mi pacil ich vztah so Studenkovou a teraz sa idu v kazdej casti zase vadit koli Marte ☹ naozaj ako to tu uz pisala jedna baba,ako keby niekto novy scenar pisal

lussy23
4. sep 2010

@janinah . Myslím, že nabudúci týždeň to už bude normálne o ôsmej.

Diely čo som videla ma bavili, ale podľa mňa to prehnali s tým smútkom.

marcelkatt
4. sep 2010

@janka_a aspoň tak

depecko
6. sep 2010

ahojte,niekde som zachytila že Lucia teda Zuzka K ide do Ameriky,tak ako Kostelný ,takže asi aj postava Lucie "odcestuje".Iste to zakomponujú do scenára,teraz to Lucii dobre padne zmeniť prostredie.. 🙂

mikailla
6. sep 2010

@depecko - noo moze byt, ja som citala,ze ju z nemocnici vyhodia ( jancova bez jej vedomia vyhlasi konkurz na jej miesto) takze moze byt,ze ju poslu dakam a Zuzana Vlkova pojde namiesto nej do nemocnice. 😀 Som rada,ze si oddychneme od Lucie. 🙂 ak to tak bude

depecko
7. sep 2010

hej,Lucia je stále taká divná,aj keď teraz ten "smútok" za Michalom zahrala najlepšie.-podľa mňa.Žiadne šklabenie nasilu ako Studenková,Radeva,Čobejová..... 😒 😒 😒 😒

mikailla
7. sep 2010

Tak to ano depecko suhlasim, slzy mi do oci vytisla lucia so zuzanou. Dnes Luciu an neukazovali,ci som nepostrehla? Baby ale dnes ma celkom ti praktikanti pobavili 😀 😀 hlavne ten jeden co siel k porodu :D :D :D

murinka
7. sep 2010

tak na tu studenkovu uz mam nervu-je taka protivna a nesympaticka 😝 a ten mlady co skolaboval pri porode 😀 neviem ci ste si vsimli tu slecnu ktora isla rodit a ten novy praktikant jej dvihol postel a ako sa jej zarezala nocna kosela-bolo uplne vidno ze tam ma len nejaky vankus 😝

murinka
7. sep 2010

inac dnes nic moc 😒 nic ma nezaujalo...no hadam este ten na chirurgii-chrasta-kliest 😀 😀 😀

jalao
7. sep 2010

@mikailla ja plánujem v sobotu tiramizu 😀
No...ale k téme 😝 , dnes dosť nudné...Som čakala, či dačo Zuzana nepovie Laure o Burgerovi a Miške, ale uhrali to klasicky nemasno-neslano... No a tie deti, co sa mihajú v kaviarni so svojimi otcami, resp. hrajú na zemi s kockami, to je tiež vcelku nereálne podľa mňa... 😒 Stále dúfam, že sa tam nejaké zápletky už roztočia...medici to nevytrhnú...

mikailla
7. sep 2010

@murinka- no tak to bolo total amatersky urobene s tym bruchom ! ved mala cele brucho dokrcene ako keby tam mala naozaj vankus,asi sa im jedina hereca vypchavka stratila 😀 Mna to dnes celkom bavilo oproti minulej casti,len by to chcelo trosku viac humoru ako ked tam bola polnisova... A s tou studenkovou sa to bude vliect este dlhsie dokonca to bude horsie. Akurat som si docitala,ze zase idu byt prieky zuzany a lucii koli miestu v nemocnic, och. 😖 😖
@jalao - tMnam,tak to by som si hned dala ! musim kupit lepsi mixer a aj ja ju skusit poprve 😀

depecko
8. sep 2010

ahojte,presne s tým "vankúšom" pod tričkom som si všimla aj ja,to pototo maskérky.... 😀 amatérske..ale ten "pôrod" bol dobrý,dnes už niekde v novinách písali že Ordinácia" pritvrdzuje" tak toto sa zdá tvrdé,veď to je život,to že každý deň v ktoromkoľvek čase ide v tv strielačky,zabíjačky to je OK... 😠 😠 🙂

zuzanakarolinka
8. sep 2010

neviem, či je toto najväčší problém, pre mňa rozhodne nie, vysielajú iné brutality, toto bol podľa mňa len slabý odvar

marcelkatt
8. sep 2010

Baby, mne ten pôrod teraz až tak nevadil. No keď som rodila v r 2007, bol štvrtok a večer ordinácia. Nemohla som to pozerať, prišlo mi zle a vypla som to, Asi preto, že som mala pár hodín po mojom pôrode a ten nebol najľahší veru.

kukulka21
8. sep 2010

Ahojte baby ani mne ten porod az tak nevadi skor mojmu manzelovi,ja si tiez myslim ze vysielaju horsie veci

mexx
9. sep 2010

Nezda sa vam, ze Kalman - odkedy je primarom - ostal nejaky divny? 😅 Taky je stale odmerany a ako keby nastvany...

miranda04
9. sep 2010

@mexx tiez sa mi zda 😒 akysi protivny je...

murinka
9. sep 2010

mne sa pacila veronika s kamilou ako si vsetko poctivo zapisovali 😀

helenkasabinka
9. sep 2010

Kamila sa mi zda byt uz taka lepsia v tej ordinacii 😉

ale ta Zuzana ked place mi vadi,ze ani slzy nema 😅

murinka
9. sep 2010

stefan sa skoro prezradil 😝

zuzanakarolinka
9. sep 2010

ale naťahujú to s tým priznávaním jak gate mojej babky, malé deti do riti