Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

elise
18. sep 2008

mne bola sympatická petrova dcéra ktorá potom šla do ameriky naspäť k mame mohla by sa tam zjaviť ale neako sa riešia vzťahy a málo sa tam rodí a robí s bábätkami 😀 😀

michalag
18. sep 2008

baby a co myslite bude nieco medzi Vlkom a Luciou?

zrzulka
18. sep 2008

Pripajam sa do klubu priazdnivcov ordinacie. je to "moj" serial este od doby ked som bola tehulka🙂 Skoda len ze tieto nove casti su uz neni tie co byvali na zaciatku. Vtedy sa mi to viac pacilo. postupne vsetkych hercov nahradia novi:(
Inak nepozeravam ine serialy a telku len malo ale na utorky a stvrtky sa tesime spolu s manzelom🙂

anjelinka
18. sep 2008

michalka, ano, budu nejake techtle mechle...

elise
18. sep 2008

myslím že chce sa vlk pomstiť vlkovej a asi tam niečo krátke bude ale skôr ju asi využije ved má získať zákazku v nemocnici 😉

marse
autor
18. sep 2008

podla mna medzi nimi nic nebude, snad neni lucioa na starych playboyov, podla mna ho odmietne a on ju posle kade lahsie

leva
18. sep 2008

Aj ja si myslim ze vlk nieco pripravuje a uz len stoho dovodu ze michal mal volakedy daco s jeho zuzou,tak na oplatku sa mu chce pomstit.Alebo ako pise elise pomstit sa zuze.2 muchy jednou ranou
😀

elise
18. sep 2008

dúfam že laurinho brata niekam dajú preč neznášam ho tam 😠

deina
18. sep 2008

Tak toho by sa mohli dako zbavit. 😝 Hrozny chlap.

jaduska
18. sep 2008

Ahojte, tiež sa pridávam k pozerajúcim....Niežeby som bola na tomto seriály životne závislá, ale nejak ma to núti stále si pozrieť, čo bude nové...
Mne je najsympatickejšia Nela a samozrejme jej babka, Havranová bola spočiatku fajn, ale odkedy sa stala primárkou a nasáčkovala sa Gregorovi do postele, tak ju nemusím...to bolo dosť umelé. Inak mi ku Gregorovi nesadla ani Lucia, tak nejako ich nasilu dali dokopy a tak čudne rozdelili...čo už...hádam sa to ešte dáko vyvinie...
Zuza Fialová mi do úlohy lekárky moc nesadla, ani ako mama tínedžerky, ale chýba tam, lebo ona je taká živelná, škoda, že jej rola "zomrela"...

A ten Laurin brat - súhlasím, hroznáááááááá povaha

elise
18. sep 2008

ozaj babulky a ako skončilo pátranie po tom kto zbil petrovičovú? neako mi tých pár dielov ušlo veronika sa dala dokopy stým vyšetrovateľom. to ju zbil ten čo bil jej pacientku?
ešte by mohla dostať priestor kamenická 😉

jaduska
18. sep 2008

Určite ju zbil ten, čo bil aj tú pacientku, ale priznám sa, že nepamätám ako to skončilo. Veď on už bol v base za to ,že bil ženu, tak mu asi prišili aj to...fakt nepamätám, možno si niekto lepšie spomenie 😕

anjelinka
18. sep 2008

jaduska, uplne suhlasim, mne tiez Lucia nepasovala k Michalovi, ale zasa ani Laura tam nepasuje. a moj manzel mi stale vravi, ze ziadna by mi k nemu nepasovala, ze to kazda zena je z neho paf
😀

elise
18. sep 2008

nespomeňem si na to ako sa volá michalova sestra ale škoda že z nej spravili sestru hodila by sa k nemu ako partnerka 😀 😉

anjelinka
18. sep 2008

hmm, tereza 😉

jaduska
18. sep 2008

anjelinka - mali z neho urobiť asi sukničkára, čo by striedal baby, že? 😀 😀 😀

anjelinka
18. sep 2008

jaduska, napriklad 😀 😀 😀 ...ked ja priznavam, kamilu by som mu dopriala. ale ked si spominate, tak v prvej serii bolo par takych casti, kde to vyzeralo nahnuto medzi michalom a kamilou, som si myslela, ze sa oni daju dokopy.

jaduska
18. sep 2008

no ja som tiež myslela, že na tých nočných službách v nemocke niečo poriešia 🤐 😝

anjelinka
18. sep 2008

jaduska 😀 😀 😀 , ved tak nejako, no... 😅 😅 😅

marse
autor
18. sep 2008

mne sa hlavne nepacilo to Luciine chovanie, ked chodila s Romanom tak potom odisla a myslela si ze na nu bude cakat, potom odisla od Michala tiez cakala ze bude sam....take trapne mi to pride, ze odide ale pritom chce aby ten druhy cakal 😒

noe
18. sep 2008

Tiez sme v zahranici a tento serial milujem. 🙂 Martin a Nela su podarieni, nato ako su mladi to hraju skvele 😉

Marse, neviem, ale ved Michal si chcel Luciu vziat a ze by tak rychlo vytriezvel a zamiloval sa do inej. Ved Lucia nebola az tak dlho prec. To by aj mna zararilo a poriadne, kebyze po par tyzdnoch uz chodi s inou 😠

Ale co mne chyba, ze uz neukazuju deticky, Tadeaska, Vlkovho syna....

jaduska
18. sep 2008

Inak s tou Luciou to trošku prehnali, že sa jej 2x stalo to isté, raz jej frajera prebrala sestra a druhýkrát Havranová, mohli už aj iný spôsob vymyslieť,nie?

leva
18. sep 2008

noe ale lucia sa tiez nechovala normalne,bola pred odchodom protivna,ziaden zaujem,tak asi preto,ale brala mi viac ako havranova.

michalag
18. sep 2008

ja som zvedava kedy Kamila v serialy otehotnie 😅
A Laurinho brata nemusim, mne nesadol uz na zaciatku ku Alzbetke

bubba
18. sep 2008

no akoze laurin brat je naozaj neznesitelny ale ked sa tak nad tym zamyslim,tak z psychologickeho hladiska je tato postava asi najlepsie navrhnuta,.lebo keby ja som bola taka fesna a potom zrazu je zomna mrzak asi by som sa takisto spravala ako on.asi by som bola podrazdena pri kazdom pohlade ci uz sucitnom alebo vysmesnom ...
takze pan reziser,klobuk dole,tato postava sa vydarila 😉 😉 na rozdiel od danielinej
a inak ani cobejovu moc nemusim ta je horzne slaba herecka nadavam na nu od zaciatku...
ale rozhodujem sa,ci som viac zavisla od MK alebo od OVZ 😀 😀 😀

renika
18. sep 2008

laurin brat hrá aj v reklame na pivo, všimli ste si? 🙂

mirrinka
18. sep 2008

baby,o chvíľu to začína 😉

renika
18. sep 2008

mirrinka, potom daj vedieť,keď pôjde začiatok. Nemám tu telku pri pc, pôjdem zapnúť až keď napíšeš, ok? Spolieham sa 😉

mirrinka
18. sep 2008

😉

mirrinka
18. sep 2008

oni so začiatkami vždy meškajú...na program sa netreba spoliehať....ja som už normálne napätá...len nech sa mi malá nezobudí 🙂