Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eaka
4. nov 2010

no, tak nakoniec tehotná ani nie je... ale ani anorexia sa mi k nej nehodí... tam nemôže byť jeden pár, čo funguje ani jeden jediný človek, čo funguje v pohode!

janinah
4. nov 2010

kto má mať anorexiu?

mikailla
4. nov 2010

@janinah Klara Kaufmanova... 😉 idu jej trosku postavu zapliest do problemov. 😒

vieraj
4. nov 2010

juricek bol zase vykoseny. a potom uz nie, su trapni, myslia si, ze sme slepe?

eaka
4. nov 2010

tiež som si to všimla, chvíľu to má a chvíľu nie... no to je úroveň...

vieraj
4. nov 2010

a tak klara mi lezie na nervy. nepaci sa mi aka je karieristka a este vonkoncom sa mi nepaci ak ovsetky matky hodia deti malicke babysiterkam a podobne. to uz aky priklad nam davaju? alebo ked mas nemanzelske decko, chodi na potrat a je to.
mm ked videl mokreho, tak vravi, henten harry poter tam co robi, ved vyzera ako z basy vypusteny.. 😀 😀 😝
inak skutocne vyzera priserne...a este ma sere ta kancelaria aktivistov. traposi, z coho akoze ziju???a chuda nelka nema doma co robt...sak nech ide robit, peter by jej miesto casnicky vybavil 😀 😀 😀 😀
a uz je rozlusknute kto vari v kaviarni-Hirsch 😀 😀 😀 😀 😕

natassa
4. nov 2010

ahojte, baby, a kde je vlastne Tomeček - Veronikin muž??akosi mi to ušlo 😉

helenkasabinka
5. nov 2010

@vieraj a kto tam vari? som to nejako nezaregistrovala 😕

depecko
5. nov 2010

ahojte,tak včera trochu vzrúšo,Bellová trápna riadne, 😝 som sa hanbila aj za ňu, 😔 🙂 ,Kalman ma riadne sklamal,sa mohol inak zachovať,Hamburger-ten ma teda nesklamal-slaboch veľký, 😒 Kalmanová ma prekvapila,aká troska z nej,potrebovala len počuť že si to dieťa má nechať,aspoň od jedného 😖 .Na ostatné sa nepamatám. 😀 😀 😀

bmmz
5. nov 2010

mne sa fcera pacila kamila ako prisla nahodena kratka sukna vystrih hehe komu sa chce pacit petrovi ci lubosovi
.. a peter zaperlil ... chod sa obliect prechladnes hehehehe
pozerala som len druhu cast takze zakrok som nevidela a mozno som aj rada lebo to je strasne takto sa zbavit babatka .. och och och

bmmz
5. nov 2010

a este veronika to co sa ulet bol v tej restike hehe 😀

eaka
5. nov 2010

na jednej strane zase máte pravdu, že tam sú všetky baby ako z reťaze utrhnuté...akonáhle porodia, rýchlo šup späť do práce, doma sa nudia... holt..na druhej strane..keď majú po boku takých neverných chlapov, ktorá si môže v kľude doma užívať materstvo?? mňa štvala kamila, ako sa hrabala späť na miesto sestričky...aj laura (ale obe viď, neverný muž), ale Klárin kariérizmus mi žily netrhá, ona má ozajstnú kariéru a tam by som nemala absolútne nič proti, keby ostal doma s Klárkou Sýkora...

kukulka21
5. nov 2010

@bmmz no ta Kamila nemala chybu Peter nechapal ale myslim ze ani Kamila ked jej to Peter povedal...
a Veronika bola trapna stale chcela tancovat so Slavikom....ale mna aj potesilO ze sa tam objavila Editka ona je podarena

vieraj
5. nov 2010

@helenkasabinka Hirsch vari, vcera mu to povedala ta trapka sucheho mama- ze takeho kuchara ako on nie je siroko daleko

helenkasabinka
5. nov 2010

@vieraj ahaaaa takze Hirsch 😀 😝

helenkasabinka
5. nov 2010

no Veronika vcera bola bohovska 😀 😀

na sucheho mame som sa akoze vobec nebavila,trapna bola riadne 😝 😝

kamila? no nemam slov aka je unesena z Luboska 🙄

bmmz
5. nov 2010

ale nahodou kamila vyzerala celkom dobre taky mlady look jej pristal 😀 😀 😀 😀 😝 juriček neplati za elektriku vo vile 😀 😀 😀 😀 😀

v utorok sa tesime na
„V očakávaní najhoršieho“
Sestra Veronika si stále namýšľa, že Slávik by o ňu mohol mať záujem. Vymyslí si ďalší fingovaný dôvod, aby ho mohla navštíviť.
Michaela Kalmanová aj ďalej, napriek riziku prezradenia, neohrozene nosí šperky od manžela, aj od Štefana, ktoré dostala ako bolestné za potrat.
Klára Kaufmanová sa cíti čoraz horšie, ale doktor Sýkora kvôli trhlinám v ich vzťahu nedokáže čítať vážne varovné signály o jej stave. Klára odpadne priamo na ulici...

„Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať!“
Klára sa dostala so nemocnice, ale nikto nevie určiť jej diagnózu. Eva Páleníková má podozrenie, že jej problém nemusí byť fyzického charakteru...
Kalmanová sa s Burgerom dohodne na spoločnej taktike: budú všetko zatĺkať, kým sa dá. Michaela sa potom pokúsi ujsť z nemocnice...
Laura urobí zásadné rozhodnutie: žiada Kalmana, aby povedali svojim partnerom pravdu o ich vzťahu.
Vo vile Vaškovcov hrozí odpojenie od elektriky, lebo Juríčkovci nezaplatili nájom a opustená Nela si s domácnosťou vôbec nevie poradiť.

lussy23
5. nov 2010

Slávi je otec Michala?

vieraj
5. nov 2010

@lussy23 nie, otec michala je neznamy tusim...

danka.k
5. nov 2010

nie slavik nie je jeho otec..... niekto iny ale toho neukazali nikdy

vcera mi muz hovori, ze naco kukam ordinaciu ked sa nad tym rozculujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. nov 2010

danka presne to iste hovorieva aj moj muz mne 😀 😀 😀 ale inak posledne mesiace poctivo kuka so mnou 😀 a rozculuje sa tu rovnako ako ja 😀 😀 😀

lussy23 otec michala je tusim mrtvy, ale toho nikdy ani nespominali, jeho mama je editka a ona sa az na stare kolena vydala za slavika 😉 tak sa vlastne Michalov kolega stal jeho otcimom 😅

danka.k
6. nov 2010

@pipka moj so mnou pozeral teraz prvy krat a stale sa ma pytal ze kto s kym... tak mu vravim ze kazdy s kazdym 😀 😀 😀 😀 😀

eaka
6. nov 2010

@danka.k stručné a trefné 😉

pipka
6. nov 2010

@danka.k velmi dobre si mu to zhrnula 😀 😀 😀
kludne moze uz teraz pozerat a ani mu nebude vadit, ze prve tri serie nevidel 😀

danka.k
6. nov 2010

@pipka jasne ze mu to nebude chybat.... a myslim ked bude teraz najblizsie pozerat az o rok tak bude vediet stale vsetko 😀 😀 😀

pipka
6. nov 2010

@danka.k presne presne 😀 😀 😀

kukulka21
6. nov 2010

@danka.k to je dobre aj moj muz je presne taky isty...zaspi a na konci sa zobudi a opyta sa ze kto s kym a ja mu odpoviem presne co ty ze kazdy s kazdym 😀 😀

bmmz
6. nov 2010

hej zvrhlo sa to telenovela šuvix 😖

danka.k
9. nov 2010

zachvilku zaciname 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
9. nov 2010

kamila aka trapna.. ako ho hladka vo vlasoch