Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
16. dec 2010

cinkota - pučo 😀 😀

pipka
16. dec 2010

a ta zuzanina mega LIDL taska...no trapne zase 😅 😀

murinka
16. dec 2010

tota zuzana jak ,,zamarznuta,, 😝

murinka
16. dec 2010

zuzana ze jake divadlo a vzdychanie 😝

heni79
16. dec 2010

Baby, rozumiete tomu? Veď Cinkota tam hral nejakého otecka, riaditeľa vo´dární, ktorému s malo vtedy narodiť dieťa. A teraz je to akože čo?

pipka
16. dec 2010

no to som sa tu aj ja uz pytala...som zvedava ako nam to vysvetlia 😅 😝 😕

murinka
16. dec 2010

joj,ze nema co ponuknut rodicom 😕 😅

danka.k
16. dec 2010

@murinka nestihla nakupit.. mala ine veci na robote 😀 😀 😀

murinka
16. dec 2010

jeminacku,to co mala studenkova za okuliare?????????????????????????

danka.k
16. dec 2010

@murinka nadherna je vsak 😀 😀 😀

danka.k
16. dec 2010

kto to ma rakovinu???

helenkasabinka
16. dec 2010

@danka.k Kamila si myslela,ze Daniela ma rakovinu,lebo ich oklamala ,ze ide na operaciu,tak Peter musel strazit maleho Adamka a nakoniec zistili,ze ich klamala a isla do zahranicia 😅

danka.k
16. dec 2010

@helenkasabinka jaaaaaaaaaaaaaaaaaj ved sa mi to hned akosi nezdalo

helenkasabinka
16. dec 2010

@heni79 ved pisali,ze Zuzana sa o nom dozvie zarazajucu spravu,tak uvidime 😅 😉 😉

helenkasabinka
16. dec 2010

@danka.k 😉

helenkasabinka
16. dec 2010

@pipka ja zasnem ake veci si vsimate,ze lidl taska,ja som na take detaily slepa 😅 😀

danka.k
16. dec 2010

aj cokoladu mali Milku 😀 😀 😀

danka.k
16. dec 2010

@helenkasabinka a to kolko takych detailov este nevidime 😀 😀

danka.k
16. dec 2010

cinkimu sa pri zuzane zapacilo 😀 😀

helenkasabinka
16. dec 2010

@danka.k 😀 😀

murinka
16. dec 2010

peter:,,že sa na mňa podobá?koľlo pije,, 😀 😀

mikailla
16. dec 2010

Baby napiste mi co bolo s tou neviem ako sa vola ale Petrov syn Adamko tak z jeho mamou,neviem o co islo,Cobejova myslela ze je chora ale nie je myslim ??????

danka.k
16. dec 2010

@mikailla elenka mi to pisala --- helenkasabinka - danka.k Kamila si myslela,ze Daniela ma rakovinu,lebo ich oklamala ,ze ide na operaciu,tak Peter musel strazit maleho Adamka a nakoniec zistili,ze ich klamala a isla do zahranicia

murinka
16. dec 2010

@danka.k a kto hra tu adamkovu mamu 😕 😅

danka.k
16. dec 2010

@murinka chaaaaaaaaa viem ale nespomeniem si... ta co hra aj v odsudenych, aj sestricku Silvinku v Panelaku

mikailla
16. dec 2010

@danka.k ahaa dakujem,a nevraveli nic viac o tom? ze co tam robi a tak,ci sa vrati ? no idem to precitat na net,dufam,ze tam bude o tom,

Boze ale ja po dnesnej casti zboznujem Kalmanku,taaak perfektne to hra!!! tu opitu ako hrala,no aj tu mrchu ide jej to 😀

murinka
16. dec 2010

@danka.k jaj,viem uz 😉

danka.k
16. dec 2010

@danka.k kristina turjanova sa tusim vola

pipka
16. dec 2010

a facebook ich tiez sponzoruje? ze ho tolko spominaju 😅 😝

nadhera
17. dec 2010

@pipka a poradska kava tiez. Stale maju salky vytocene s napisom do kamery. 😀

Vcera som sice nepozerala /siel moj oblubeny Poirot/, ale v predchadzajucich dieloch bola reklama na Hyundai, to ked pan riaditel kupil auto svojej zene a este vzapati 5 ludi spomenulo tuto znacku. 😀 😀 😀

petal
17. dec 2010

Caute, baby nezda sa vam, ze ta nova sestricka Vera uz hrala v jednej epizode manzelku toho Luciinho byvaleho, toho futbalistu. Rodila cisarskym a po porode zomrela, mala daco so zrazanlivostou krvi. Alebo sa mi to zda?