Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lusinda2000
17. apr 2009

áno, majka. ona mi nejak nevadí. bola by som rada,keby bola laura so Stefanom,hodia sa spolu.

biela
17. apr 2009

štefan je sympaťák 😎

lusinda2000
17. apr 2009

je sympoš,ale nie taký,ako doktor gregor.

mikalove
17. apr 2009

je sympoš podla mna väčší ako doktor gregor 😀 ale fakt by sa s laurou hodili

netmona
17. apr 2009

mikalove suhlasim,,,a ten záver neviem kto umrel??????? 😒 ,,,ale ak som to dobre domyslela tak exx kramarova a frajerka Vajdova?????????....sor ale mena original vo filme neregistrijem 😎

diddi
17. apr 2009

Brigita Fabianova zomrela

mirela
17. apr 2009

netmona ano, ta zomrela, ako pise diddi to je jej serialove meno. Ta zapletka s tou Palenikovou je fakt dost trapna, mohli si ju scenaristi odpustit 😝 ... ved aj v civilnom zivote ma zajacika, myslela si Zdena ze omladne, ale stal sa opak, Branko pri nej zostarol 😝 ... no co uz, mladica uz nikdy nebude, je na case sa s tym zmierit 😀

netmona
17. apr 2009

mirela,,,,jaj,,tak fajn som v obraze,,,,no studenka,,,to ma ťažke, herečka a večne mladá,,?? to nejde my običajne ženy to skôr berieme,,,, 😝 😵 ,,,,,no radšej brať normalne ako vyzerať jak príšera,,vidme tie hooliwodske " 😀 HEREČKY"

ankam
17. apr 2009

palenikova mazarovi?neboli oni uz nahodou spolu?ja uz z toho nevyjdem 😀

lusinda2000
17. apr 2009

áno,boli voľakedy spolu...

ankam
17. apr 2009

juj tak toto bude fakt beverly Hills.aj lucia nakoniec bude spolu s Michalom

lusinda2000
17. apr 2009

no možno máš aj ankam pravdu,ale už by sa to nemuselo až tak zamotať🙂

jona74
18. apr 2009

caute aj mne to uz zacina pripadat ako Beverly Hils a obcas sa ten dej tak neprirodzene natahuje.neviem preco ale ten urgentny zatial ziadna velka zapletka okrem bezdomovca a bitky.Ale uvidime mozno bude vacsia zabava ked pride MISKA Cobejova s malou.Inak Miska je aj v skutocnosti velmi mila a citliva a nemam pocit ze by sa pretvarovala uz sa tesim na tu malu. 🙂

lusinda2000
18. apr 2009

jona 74,ty sa poznáš s nimi osobne? som tu krátko,tak vás ešte nepoznám☹

bzuco
18. apr 2009

lusinda...jonin tomáško je seriálový adamko 😉

monca4ever
18. apr 2009

Mikalove by ma zaujímalo ako to urobia s čobejovou ved na je ozaj tehotná a aspon mesiac potrebuje oddychovať po porode kam ju v seriale odpracú ako to zdôvodnia?

lusinda2000
18. apr 2009

čože? tak to už tu je aj seriálová hviezdička? no krása... ale sa divím,že malý tak poslúcha,keď neni pri maminke.

monca,s tou kamilkou-teda miškou to zaujíma aj mňa.

jona74
18. apr 2009

Nic nove neprezradim niekde som to citala ze Kamila pojde na neake liecenie.Priznam sa ze neviem nic blizsie uz sme tam davno neboli 😕 a vidim ze aj by sa nam to sem hodilo aspon by sme mali o com kecat. 😀
Ozaj kocky nezda sa vam ze keby sme my pisali scenare bolo by to teda zaujimave 😵 Skoda ze nevyhlasia neaku vyzvu na scenar alebo zapletky zda sa mi ze zivot s nasimi drobcami je sam na serial.Co vy na to.

lucindela
18. apr 2009

jona74:to by bolo super... 😀

jona74
18. apr 2009

halooo je tu este niekto asi ani nie necudujem sa sobota vecer a ja v praci 😝 skoda ze nie je s kym pokecat ale chapem urcite mate toho dost cely den s nasimi deturencami ktore su ako na baterky teda ten moj urcite

helenkasabinka
19. apr 2009

ahojte jona no veru pisat by sme to mohli my-bolo by to eno-nuno 😀 to by boli pariky a zapletky 😀

lusinda2000
19. apr 2009

jona a aký je seriálový adamko v skutočnosti? je fakt zlatý a v seriáli mu to veľmi sekne, poslúcha.

lucindela
19. apr 2009

no,to by aj mna zaujimalo...lebo v seriali vyzera byt taky pokojny... 🙂

diddi
19. apr 2009

jona, ako to bude s jancovou? 😨

lusinda2000
20. apr 2009

zajtra nám to vypukne,kočky, pôjde náš obľúbený seriálik🙂

bubba
20. apr 2009

kukali ste vcera "ako som prezil"????stanko aky tvrdas ale bohovsky to zahral som na neho pysna ze nielen debilka vie zahrat ale aj ozrana a tyrana..dobry herec..este keby tak trochu lepsie vyzeral...hmmmm....

ukmima
20. apr 2009

Ahojte, zase nahnevm par zeniciek, ale pre ostatne co sa nenahnevaju:utorok 28.04.-Editu musia odviest do nemocnice.simona nedoveruje Stefanovi o zblizenie so synom.Vlkova sa snazi vyhnut sudnemu procesu pre Vlkove dedicstvo.Laura a Stefan su si stale blizsi.Milcik konecne spolupracuje pri hladani Nely.Vlado presviedca Palenikovu, aby sa tajne stretavali.Za Milkou prichadza otec....
30.04.-Hrabaca vysetruju pre zabitie Fialu.Jancova veri v jeho nevinu.Zuzana Vlkova sa rozhodne prestahovat k Michalovi.Editin pobyt v nemocnici umozni objavit spolocne zaujmy s doktorom Mirekom.stefan sa Rastovi verejne ospravedlni.Peter s Matom spoznavaju uskalia upratovacej firmy....
Vsetko, dufam, ze aspon niekto sa potesil...papapa

martina46
20. apr 2009

Ja som sa potešila 😉
A teším sa na Milkinho otca, to zaváňa nejakou tvrdou zápletkou 😀 🤐

ankam
20. apr 2009

a kto je Milka??? 😅