Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
12. okt 2008

má 38 😉
ja som to nevidela, ale nikto nemladne nie? a ked hej, tak ja ja chcem, hej? 😎 😕 😀 😀 😀

titinkaa
13. okt 2008

baby čitala som novú televíziu a tam píšu UTOROK: Richard vezme spravodlivosť do vlastných rúk a pomstí Nelu. Vlk dostane srdcový záchvat. Martin je nešťastný že sa mu odcudzila Nela. Alžbeta s Davidom navštívia jej rodinu. Milčík udobrí Magdu s Radom. ŠTVRTOK: Lucia odchádza z Vlkovej firmy aj z jeho života. Peter nezvláda starostlivosť o dve rodiny, Kamila mu dohodí opatrovatelku. Martin žiarli na Nelu, Páleníková na Fabianovú, ktorá trávi vela času s Mažárom. Lauru navštívi Rasťo.
Dúfam že to patrične okomentujete? 🙂

sstefi
13. okt 2008

no ja mám hned jeden dotaz, richard je kto? a aku spravodlivosť chce vziať do vl. rúk? 😕 žeby ten fotograf? ten tutko, čo "kupil" nelu jz obtažoval? alebo...?
zajtra zistim, ked mi neodpoviete 😠 😀 😀 😀

mirrinka
13. okt 2008

sstefi,to by aj mňa zaujímalo,že akú spravodlivosť 😕 😨

bubba
13. okt 2008

😀 😀 zavislacky uz sa neviete dockat co???? 😀 😀
a co drankate od titinkyy spravodlivost,chudiatko,sak ona len na pisala co pisali v novinach 😀 😀 😀 dakujeme znie to zaujimavo.ja zasa nemam pary o tom,kto je rasto...nejakly jej byvaly 😅 😅 ?

titinkaa
13. okt 2008

neviem ani ja kto je Richard, myslím že ten fotograf sa volá
Andrej, ale fakt neviem. V upútavke bola Nela vyrevaná, žeby ju dakto znásilnil alebo?

titinkaa
13. okt 2008

Rasto je asi ten típek čo sa s ním Laura rozišla, lepšie povedané odišla od neho a prišla robiť do nemocnice.
Bubba závisláčky veru sme, teda ja by som nebola keby som doma mala Maštalíra! 😀 😀

bubba
13. okt 2008

baby co mate furt s tym mastalirom????pomooooc to som fakt jedina komu sa tento chlap vooooobec nepaci?sak takeho najdem hocikde na dedine,trosku strih vlasov,trosku pudra.....a novy sexsymbol na sevte 😀 😀
ocuaj,mastalir,ak to citas...sorry 😀 musis sa naucit prijmat aj kritiku 😀 😀

titinkaa
13. okt 2008

Mastalír v telke vyzera super, naživo neviem. A moja polovička bohovsky naneho žiarli ked kukam ordináciu. 😀
Chcela by som vydiet tú dedinu kde taký chlapi rastú, lebo väčšinou je to baranica na hlave a mobil za opaskom. 😀

bubba
13. okt 2008

😀 😀 😀 na dedine kde som sa prestahovala je mastalirov dooooooost...a vo vrecku sa uz nosi I-Pod alebo rovno laptop v kufriku 😀 😀 len my nosime zatial len mobily 😀 😀
ze baranica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to uz nosia len stari ozrani,ti zachvilu pokapu a nebude jednej baranice 😲

eva7780
13. okt 2008

mne sa zda ze richard je nelin otec 😉 aspon si to tak pamatam

titinkaa
13. okt 2008

Eva 7780 myslím že sa dobre pamatáš.

Bubba bavím sa, si dobrá 😀

minkak
13. okt 2008

no bubba 😀 😀 😀 dobreeee 😀
eva7780 ano aj mam pocit ,ze richard je jej otec 😉

ankam
13. okt 2008

baby Richard je predsa nelin otec-----ale mne nejde do hlavy ze co Fabianova?Vrati sa??Lebo ved ona je prec odkedy sa rozviedli 😨

minkak
13. okt 2008

ankam ano ja uz som to tu aj raz pisala,ze ukazovali ako natacaju(tusim v telerane to bolo) a mazar sa tam k nej veeeelmi mal 😉

bubba
13. okt 2008

sak oni sa k sebe mali uz ked navstivovala jeho poradnu 😉 😉

eva7780
14. okt 2008

akurat som videla v telke ukazku na dnes,tak mam pocit ze sa vracaju tý co tam uz dlho neboli

matullienka
14. okt 2008

baby tak som zvedava co tam s tym porobia lebo uz sa to tam riadne zamotava a co sa stalo nele?

blumchen
14. okt 2008

bubba 😀 😀 😀 Ani ja nepovazujem Mastalira za svoj sexsymbol 😎

matullienka
14. okt 2008

baby no tak ale nieco do seba ma ved nemusi byt hned sexsymbol ale je to fesak 😀

blumchen
14. okt 2008

Takze Lucia a Vlk koniec ???? Hmmmm....

matullienka
14. okt 2008

ale ved oni sa k sebe vobec nehodia ale podla mna bude za nou vlk doliezat

blumchen
14. okt 2008

No, nehodia, ale tesila som sa, ako sa to vyvinie s nimi, a vyvijaniu je asi koniec 😀

matullienka
14. okt 2008

no to asi ano ale clovek nikdy nevie mozno za nou pojde a povie ze nechcel slavikovu vilu a ona mu odpusti a vrati sa k nemu 😀

blumchen
14. okt 2008

jaaaaj, si ma potesila 😀 😀 mozes ist pisat scenare 🙂

matullienka
14. okt 2008

no ale ja by som radsej chcela vlk nech sa vrati k vlkovej, laura sa da znova dokopy s tym rastom a lucia sa vrati k michalovi a podari sa jej otehotniet. a michal zisti ze laura potratila a mu to zatajila preto sa aj vrati k lucii a laura k rastovi. 😀

leva
14. okt 2008

matullienka,to by som aj ja rada vedela kde bola,aby to bolo zaujimavejsie tak ju tam zasa dali,no ja ju tiez moc nemusim uz od zaciatku,taka preafektovana vzdy bola.

matullienka
14. okt 2008

leva: kto kde bol?

leva
14. okt 2008

ja viem odpisala som az po dvoch dnoch na tu Kristinu, co si sa pytala kde bola prepac som ta zmiatla.

vesi
14. okt 2008

ja som čítala obsah v televízii a vraj bude vlk ochotný vzdať sa svojich podnikateľských plánov kvôli lucii...