Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

blumchen
14. okt 2008

ano, to uz vieme 😀 ale nakoniec lucia odide od neho z firmy, aj zo zivota....

asitka
14. okt 2008

a neviete prečo príde tá kristína vypovedať??? to som nejak nepochopila 😕

minkak
14. okt 2008

asitka ja teda netusim,ale len tak odhadom nechce konecne udat toho chlapa...co ju zbil...

asitka
14. okt 2008

aha...to ma veru nenapadlo...lebo dlho ju neukazovali....tak som veru netušila prečo vlastne ju tam zas ťahajú...a zas sa dá dokopy s palenikovej synom...bude ho utešovať zo smrti otca...joj...dúfam, že nie...

minkak...jeeemine...my sme iné maniačky na seriály tuším... 😀 ale keď ja si aspoň pri nich troch oddýchnem od deťúreniec.... 😀

bubba
14. okt 2008

noooooooooo co zavislacky,uz ste navarili makovicoveho odvaru pre vase ratolesti a s ovladacmi v ruke a nohymi vyklozenymi na manzelovom chrbte cakate aby ste nezmeskali ani sekundu???? 😀 😀

leva
14. okt 2008

uz je to tady,pc konci 😀

eva7780
14. okt 2008

aspon nachvilku 😀 😀 😀

julia225
14. okt 2008

no co...ako to ide dopadnut???

minkak
14. okt 2008

asitka tak som sa trafila 😅 inak dnes to teda bolo huste 😒 chuda nela 😖 len nechapem preco nic nepovedala... 😖

asitka
14. okt 2008

nesledovala som to celé....minka....tú nelu ten dotyčný znásilnil??? či išla sama??? už som len videla keď sa prebrala kdesi....

bubba---kiež by to bolo také jednoduché ako píšeš-...

minkak
14. okt 2008

no asitka maniacka 😅 😉 dal jej nieco do dzusu...aj chcela ujst ale uz sa jej to nepodarilo ☹
prebrala sa to unho v kancli,nalakal ju tam ,ze idu podpisovat zmluvu...a fotograf ju predtym-aj pred nim varoval...ona povedala,ze to bude mudiet risknut ☹

muriel293
14. okt 2008

baby ja ordináciu fakt nemusím,dla mňa je to dosť ťažký seriál plný všelijakých problémov-presne taký ako život,ja si radšej pozriem panelák,ten je predsa len uvoľnenejší a viac si pri ňom oddýchnem,ale fanynky teraz ne že ma zožeriete! 😅 😅 😅

yasminelle
15. okt 2008

Ja som včera nevidela, mali sme návštevu.
Čo tá Laura? Už bola u lekára? Nejako sa tam riešilo to jej tehotenstvo?

asitka
15. okt 2008

ja som tiež včera nejak len útržkovite sledovala... minka...vďaka... 😀

muriel..no na markize beží ordinácia...a je taká ako píšeš...keby som prepla na joj...je tam kriminálka...a vražda za vraždou...dám primu...túšim tam idú VKV...a tam je to ešte ťažšie ako v ordinácii....dám stv...a tam netuším 😀 ono je to aj tak furt o tom istom... 😀

ankam
15. okt 2008

baby a viete co mi este ide na nervy???ti dvaja udrzbari 😠 😠 😠 ich by som vyhodila z okna a nech skoncia 😝 😝 😝

Laura nebola u lekara.....

julia225
15. okt 2008

chuda nela, este ze sa vratil mato zo zelandu... 😵

centik
15. okt 2008

Laura bola u lekara asi minule, lebo uz ma tehotensku knizku

bzuco
15. okt 2008

juli...čo z toho, že sa vrátil, ked ona ho už nebude chcieť ☹

centik
15. okt 2008

bzuco co ty vies? v ordinacii si nikdy nemozes byt ista kto sa s kym zapletie 😀

sstefi
15. okt 2008

centik, ale ked si prečitač obsah nasledujucich častí,tak vieš. samozrejme, v dalekej buducnosti, t.j. 2-3 týždne zase može byť všetko naopak 😀

sstefi
15. okt 2008

tak to fakt, ten novy udržbar je ešte vačší pako jak Vilo 🙄
ale tehu knižka sa nedá kupiť v papiernictve, či áno? 😉 😀

ikke
15. okt 2008

v reale myslim nemoze byt az taky problem pre pediatricku si zaobstarat tehu knizku...
v reale sa mi zda ale prudko nepravdepodobne, aby v nevelkom meste (kde sa vsetci stretavaju v tej istej kaviarni) nevedel o laurinom tehotenstve ziaden z piatich gyndosov (pardon, jeden to vlastne UZ vie)... ozaj, kolko v takom mestecku maju ludi s tymto povolanim? 😝 a vobec...nejake je to nedomyslene

slnieckova
15. okt 2008

kazdy serial podobneho razu je nedomysleny 😀 😅

monkula
15. okt 2008

no, ja mám hneď niekoľko nedomyslených postrehov:
1* Nela ešte nemá osemnásť, však? takže podobné zmluvy by namiesto nej musel podpisovať jej zákonný zástupca-otec
2* Ak by mňa niekto rozumnejší a skúsenejší na podobného pána upozornil, tak tam nejdem sama ani keby čo bolo....
3*bolo by mi vrcholne podozrivé, keby mi niekto stále hovoril no napi sa, napi.....

slnieckova
15. okt 2008

monkula autor zrejme ocakava, ze mu divak bude vsetko zrat aj s navijakom 😉 Tym divakom by vsak musela byt iba storocna babka... 😅

monkula
15. okt 2008

no, ja som dosť veľký detailista, takže mňa tieto naivné predstavy slečien scenáristiek doť odrádzajú od celej ordinácie....

slnieckova
15. okt 2008

ono by to bolo celkom pozeratelne, keby nekopirovali mexicke a argentinske telenovely, kde sa clovek za desat casti nedozvie, preco dotycna uz desat casti reve.... a pod. hlody....

monkula
15. okt 2008

jeden dom, strom... jedena kaviareň, stále tie isté ksichty a ako podotkla ikke, plná nemocnica gyndošov 😀

slnieckova
15. okt 2008

😀 😀

elise
15. okt 2008

včera to bolo trápne že nela bola taká blbá a nešla na políciu alebo že lucia nezavolala lekára alebo políciu ked nela došla v takom stave domou. 😠 😠 😠