Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

catjob22
19. nov 2008

Ja som tiez nepostrehla nejaky rozchod so Zdenou, tak neviem neviem. Popravde som cakala, ze ich tam nacape 🙂

emilyz
19. nov 2008

Hej, ved minule sa rozpravali, ze to je uz medzi nimi len kamaratstvo
Dajak sa mi ale ta zena po jeho boku nepaci... daco nedobre z nej ide, uvidime, ako to dopadne.

emilyz
19. nov 2008

inac Stankovi drzim palce
Co sa tyka tej Jassovej, tak sa bojim, ze sa da s tym Emilom? ci ako sa vola dokopy...hm...

bubba
19. nov 2008

hej sak jej naznacil mazar ze oni boli vzdy len dobri priatelia a ona to pochopila ako spravna a hrda zena 😎

ankam
19. nov 2008

oooooooooo Stano a Nada-mala vcera vlasy jak......... 😀

eva7780
20. nov 2008

dnes som citala novy sarm,tak tam je rozhovor s tou co hra riaditelku nemocnice,tak na konci pise,ze v seriali bude chciet zviest michala,to sa dalo cakat

pipka
20. nov 2008

evi to fakt? Dufam , ze sa ten truhlik nenecha 😅 😠 😀

eva7780
20. nov 2008

pipka dufam aj ja 😉 snad skonci s Luciou 😵

elise
20. nov 2008

prečo robia tomu michalovi zle ved sa konečne zbavil laury tak nech ide k lucii a nie niekde inde. a tá nela tiež vraj si otca poštve proti sebe a pochopenie nájde u fotografa a pritom otcovi zavarila to trestné oznámenie od fialu. 😠 😠 robia z toho telenovelu. 😠 daniela by sa mohla dať dokopy stým čabom a mohlo by výjsť že dieťa nieje petrovo ved tuším testy nerobili 😕 😅

bubba
20. nov 2008

elise ved ona petra opustila az potom ako sa maly narodil a csaba prisiel na scenu az ...pak 😀

elise
20. nov 2008

buba to viem ale to by mohol byť danielin tajný vzťah na dve strany 😀

pipka
20. nov 2008

musia to nejak zamotavat, aby si zvysili sledovanost 😀 keby to slo hladko, tak jak si predstavujeme my...ani pozerat by sme nemuseli 😀 😀

pipka
20. nov 2008

aj tak si myslim, ze Laura vycuva zo serialu uplne, ani na konkurz nejde...asi odide do Bratislavy s tym byvalym kolegom 😅 😎

berni
20. nov 2008

pipka nech ide, mne chybat nebude 😠

minkak
20. nov 2008

tak dnes zase bez bobra 😖 😅 😀

katrin21
21. nov 2008

baby, ani mne Laura chybat nebude... to skor som sa zdesila, ze v Poistovni stesti idu " zabit" Aničku,lebo zas otehotnela.... bez nej to bude o nicommmmm !!!!!!

elise
21. nov 2008

mne sa nepáči ten oliver mohli by ho odtial neako vyšachovať taký nesympatický a v tej scéne ked chytil malého a nosil ho na rukách tak to bolo také neprirodzené normálne mi pripadal ako úchyl. 😠 ved už tereze môžu dať niekoho normálneho a nech pridajú ženu gynekologyčku do nemocnice hodila by sa tam.

ankam
21. nov 2008

csaba vcera strasne vyzeral...............bleeeeeeee 😝 😝 😝
Laura asi fakt uz nebude ucinovat ked odide do BA.

mexx
21. nov 2008

Ja som vcera pozerala len asi poslednych dvadsat minut, ale najviac ma pobavilo, ako Kamila "prisla" ku gynekologovi. Isla som sa usulat z komentu mojho otca: "No dyg, hentaaa, uz ma brucho zarovno nosom a gynekolog si ani nevsimol, ze by mohla byt tehotna...". 😀 Ale som sa na tom aj ja zabavala, ze brucho ma uz dobre okate a oni nikto nic... 🙂

janka900
21. nov 2008

aj ja by som bola veľmi rada keby Laura odišla do BA a Michal sa dal konečne dokopy s Luciou 🙂 😉

loveforever
21. nov 2008

Jeeej...dobre vediet ze niesom sama ktora sa tesi kazdy utorok a stvrtok na ordinaciu.. 😀 😀 aj s vami to pozeraju aj muzikovia?? 🙂

mexx
21. nov 2008

Mojho z toho poraza. 😀

mirrinka
21. nov 2008

môj je rád,že sa aspoň nachvíľu vzdialim od počítača 😉

bambusko
21. nov 2008

loveforever, ako vtip dobre 😀

janka900
21. nov 2008

aj ten moj to so mnou pozera, ale netvavi sa pri tom boh vie ako 😝

bubba
21. nov 2008

minikaaaaaaaak, bobor bol ked sa v nemocnici rozpraval ten policajt s tym synom toho co zabil a aj s jeho matkou tak vtedy sa tam zjavil 😀 😀 inac ma to nebavilo take trapne to bolo este aj nelka,rozmaznane mile dievcatko zacina byt harpija,aj martin zacina byt blbec,reakcia petra nad tehotenstvom daniely 😅 😅 😅 ja by som ho asi niekam kopla keby mne takto chlap zareaguje..ale zasa som sa zasmiala,ked povedal ze nemoze pit pivo 😀 😀

ten moj tvrdi,ze je to trapne a cojaviem co ale zato som zistila uplnou nahodou,ze to s chlapmi pozeravaju na byte(chodi na tyzdnovky)a odvtedy sa mu zato smejem 😀 😀 😀

mirrinka
21. nov 2008

bubba,reakcia petra nad tehotenstvom kamily,nie daniely - no,aj majster kat sa občas sekne 😀 😀 😀

emilyz
21. nov 2008

holky ak sa smiem opytat, tak co sa vcera stalo v Ordinacii, lebo mne to vcera nechcelo pustit cez net a telka nie je...dik staci v skratke

matullienka
21. nov 2008

buba: a tehotna je kamila nie daniela :o)