Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
13. máj 2009

no len skoda ze prave tych dobrych hercov davaju prec.....ako bola aj Fialova a teraz aj Slavik????a Jasova moze ist......

mikalove
13. máj 2009

slavik zomrie? chudera edita ked ho najde ☹ myslíte že si lucia začne s novym riaditelom?

mirela
13. máj 2009

ja si myslim, ze bude nieco medzi Luciou a riaditelom 😒, on je celkom fesak, nie je taky prvoplanovy, ale ma nieco do seba 😝

sasiki
13. máj 2009

Veru, Fialova sa mi páčila 😒

lusinda2000
14. máj 2009

no kočky,dnes nám to zasa vypukne, sa teším.
fialová sa páčila aj mňe,bola super,ale ona je perfekná herečka v každom seriály,stále usmievavá ženská,super je.

slávik by teda ozaj nemusel "odísť" z placu,veď on je tam "doma". ak ozaj vypadne nebude to ono. a počet postáv sa mi páči,keď zatiaľ ešte viem o koho ide.

lucaska
14. máj 2009

ahojte, tak dnes vecer ordinujeme,..........................editka si to bude asi vycitat, ked slavik zomrie..........a lucia si myslim ze bude mat nejaky romanik s riaditelom ,je celkom fesak.......... 😝

silvia123
14. máj 2009

Tá Lucia je podľa mňa strašná! O nikoho sa nezaujíma len o seba a svoje starosti a keď sa niekomu niečo stane, potom by sa už starala a vyčítala si to a neviem...proste len aby ju ľutovali, že čo sa jej chúdatku prihodilo, ale také typy ľudí poznám, preto sa mi to nepáči. Hrá to inak fakt dobre, len z nej robia dosť prelietavú ženu.

kotenko
14. máj 2009

no pan riaditel sa aj mne paci, sympatak je to 🙂 taky zrely muz. joooooj 😝
na dnesnu cast sa netesim, nechcem aby Slavik zomrel. dufam, ze ho nenechaju zomriet, ved "ordinacia v ruvoje zahrade" je vlastne JEHO ordinacia.. aj ked ten film by som nazvala momentalne "skrachovana nemocnica bez zahrady" 😀

sasiki
14. máj 2009

kotenko 😀

lusinda2000
14. máj 2009

tak kočky,zachvíľu nám to ide,ja zasa nestihnem napínavý začiatok☹,lebo idem do sprchy....
potom mi to musíte /kotenko-tebe to ide super/ podrobne popísať.
ale tak dúfam,že aspoň niečo si jedným očkom kuknem🙂

pripravme sa, pohodlne s ausaďte a čakajte na "našu" Ordináciu v ružovej záhrade🙂

kotenko
14. máj 2009

Ahojte, no tak ja som online a pripavena zasahovat a robit "rekaputilaciu" 🙂

kotenko
14. máj 2009

Jozef lezi na dlazke.. prichadzaju edita a Mirek. meraju tep a tlak, volaju zachranku. slavik dycha spontanne

kotenko
14. máj 2009

kocky, dnes nebude rekapitulacia 😢

miska001
14. máj 2009

kotenko dnes ordinujes sama...... 😕

kotenko
14. máj 2009

no ja neviem kde su vsetky....

miska001
14. máj 2009

asi všetci spia z toho počka... 😉

miska001
14. máj 2009

už nech skončí ta reklama........ 😠

kotenko
14. máj 2009

no ako ta reklama bola otrasna!!! natahovali to ako trenky na gatiach

miska001
14. máj 2009

no aspon ze ten slavik tam zostava..... 😉

eva7780
14. máj 2009

dobrá akcia 😀 😀 😀

kotenko
14. máj 2009

to hej 😀 vino dat pivkarom, ved to by ich zabilo 😀 joooj, ale ja by som prisla na tu akciu 😀

eva7780
14. máj 2009

kotenko aj ja 😉 ale slováci za polovicu zoberú aj to,ved na druhý den sa vyspia 😀

miska001
14. máj 2009

pivo za vinko nevymenia..... 😀

lenkove
14. máj 2009

no ja som zvedava ci ich naozaj prestahuju.. to by takto prisli o nejake postavy.. ale zase ine by prisli.. a Laura a Stefan by tiez zmizli a neriesli by brusko.. 🙄

miska001
14. máj 2009

v kaviarničke aka divočina ...ked je za polovičnu cenu tak do nemoty.................. 😀 😀 😀

eva7780
14. máj 2009

a bude bejby 😉 načase

bzuco
14. máj 2009

aaaaaaaaaa...bude bábo 😉 😀 😀

miska001
14. máj 2009

lenkove prave to riešia ...... 😝

lucaska
14. máj 2009

uz je o dietatko postarane 😝

lucaska
14. máj 2009

no pekne,chuuuuuuuuuuuda alzbenka