Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eva7780
1. jún 2009

riadne to tam plánujú preriediť 😕

helenkasabinka
1. jún 2009

fuha tak to bude potom asi slaby serial ☹

kotenko
1. jún 2009

joooj, to su ale zle spravy... Nadu a ani Alzbetku by nemuseli odtial vyhostit... Ved tie su tam od prvej serie a uz "zijeme" s nimi. jooj, precooooo????

mirela
1. jún 2009

neviem naco rozsirovali serial o ine, nove postavy, napr. cely urgent, ked teraz idu znovu redukovat 🙄 ... ved to nema ani hlavu ani pätu 😢, mohli zostat pri gynde a pediatrii a hotovo 😝

sasiki
1. jún 2009

no ja pevne dúfam, že sú to dr.y nového času..........

kotenko
1. jún 2009

noo, tak to dufam ja ja. preco sa hovori, ze hilmerka odide, ked povedala sama v telerane, ze jej postava bude pokracovat a ze planuje az do porodu nakrucat? jooooj ha... no som z toho trosku mimo, dost ma to nahnevalo

leva
1. jún 2009

boze,vsetky postavy chcu ukoncit umrtim(aspon to tam tak stale spominaju v tom clanku)Normalne by si clovek myslel ze ta nemocnica je prekliata 😅

ankam
1. jún 2009

Leva ked envedia nic ine vymysliet? 😀

liliandax
2. jún 2009

tak vraj alzbetka ma zomriet pri autohavarii ☹

kotenko
2. jún 2009

hadam nie.... 😢

kotenko
2. jún 2009

tak toto uz nekomentujem, ak je to pravda, tak toto je vrchol drzosti do cobejovej...

veronika13
2. jún 2009

no riadne čistky, ak sa to potvrdí, tak to bude asi dosť silná zmena, aby neprišli o divákov...

kotenko
2. jún 2009

no ved to... Alzbetka mi tam bude velmi chybat. a aj Nada...... 😖

elibetka
2. jún 2009

No to bude nuda 🙄

veronika13
2. jún 2009

tiež si myslím 😖 keby ich "odstraňovali" postupne, ale takto naraz je to dosť drsné...

kotenko
2. jún 2009

jaaaaj, normalne mam znechuteny cely den 😠

elibetka
2. jún 2009

Ja sa dnes celý deň teším na Ordináciu a toto mi to znechutilo 😖
Inak všimli ste si,že Betka a Laura su už druhý krát naraz tehotné?
Alebo sa mýlim? 😅

diddi
2. jún 2009

betka uz bola tehotna?

elibetka
2. jún 2009

Mňe sa čosi zdá ale neviem či sa mi snívalo 😅 asi áno 😔

leva
2. jún 2009

No ak tento krat pisu pravdu,som dost znechutena s Cobejovej,som ju mala na zaciatku rada,no uz ked tancovala jej zacali rast rozky,no a teraz toto,ale co,niektore uz nevedia co od roztopasnosti.Je to jej vec,no mne sa osobne nepaci ze tam dotiahla svoju malu,ved ta ledva vyasla na svet a hrrr sa natacat.

kotenko
2. jún 2009

Mne sa zda, ze Betka nebola tehotna este, ale mala podozrenie, pretoze jej mrcham eskala. ale mala vtedy ladviny chytene, ci co to bolo...
uz sa tesim na dnesnu cast

kotenko
2. jún 2009

ahojte, kolko dnes ordinujete?

helenkasabinka
2. jún 2009

jaj ha je mi luto ako robia s ordinaciou ☹ a za chvilku nam zacina 😉

tesim sa co nas dnes v nej caka 😕 😉

kotenko
2. jún 2009

aha, cobejka 😠

monkula
2. jún 2009

kotenko, alergia? 😀 😀 😀 😀

ja som ju nemala rada nikdy, ten jej infantilný smiech "hahasomstrašnevtipná" 😝 😝 😝 😝 a ani herecky, čo ja viem, taká lepšia ochotníčka, ako Naďa 😝

kotenko
2. jún 2009

no ja osm si ju dnes "znenavidela" zato, co som sa tu vyssie docitala...

monkula
2. jún 2009

no, to je tak, keď si h...o myslí, že je kytica kvetov... 😝

kotenko
2. jún 2009

adamkooooooooooooooo, jona, maly je kraaaasnuckyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵