Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

prettybaby
26. sep 2010

aj ja ficim na ordinacii, tiez zeriem Dr. Kalmana .-)

lussy23
26. sep 2010

@monika_123 - ďakujem. Ordináca má baví, ale je tma priveľa postáv a ja ani neviem, kto je kto. 🙂 A Ten čo tobí v tom bare je Kamilin manžel? Alebo otec toho Roba?

depecko
27. sep 2010

Peter teda Ady Hajdu je Kamilin manžel.Otec Roba je Jožo Vajda.Ale to sa zistilo len teraz. 🙂 Ja sa teším na Peťku Polnišovú aj Kostelného,majú sa vrátiť.A páči sa mi Kalman ale ešte viac Matúš. 😉

lussy23
27. sep 2010

@depecko - Ďakujem. Takto so msi to aj myslela, ale chcela som si to overiť. ja zle vidím a Jožo Vajda a Ady Hajdu sa mi podobajú. 🙂
Jej Peťka sa vráti? No Super.

eaka
27. sep 2010

Ja by som si želala, aby v tej ordinácii aspoň niekto ostal verný svojmu partnerovi! Prečo tak oslavujú neveru? A my máme teraz akože fandiť vzťahu Havranová Kalman, lebo ich polovičky svoj vzťah už preniesli do fyzickej roviny a oni ešte nie a sa tam obímajú v pracovni... Havranová Kalmana riadne uhnala! Ako za ním furt doliezala a hádzala naňho tie svoje očiská, "musela som Ti to povedať! som do Teba zamilovaná! myslela som si, že keď niekoho miluješ, tak si pripravený na všetko!" no mám dosť! Že sa ona rozišla so Štefanom, to je jej problém, ale že dolezie za Kalmanom a hodí mu to do očí a čaká, čo teraz urobí on, tak to ma dojala!!
A Matúš ma tiež dojal, ale v dobrom, tak ako sa mi na začiatku nepáčil, že má taký zrelý a rozumný prístup k vzťahu a neskočí do postele s Luciou len preto, že je teraz nešťastná z Michalovej smrti, všetci ju tlačia jemu do postele, ako by to mala byť terapia na stratu, ktorú zažila a ona sa tiež, trápka, nahodí do minišiat a ide ho baliť, keď jej deň predtým povedal, že na to nie je pripravená, shak tam nejde len o ňu, ale aj oňho, on tých chráni aj seba pred sklamaním. Jeho prístup oceňujem a želala by som si, aby viacerí v seriáli boli radšej vzorovými modelmi pre svoje obecenstvo, ako znázorňovali najnižšie a najhoršie pudy človeka...
Úprimne, tak ako som zo začiatku seriálu žila utorkami a štvrtkami, tak teraz ordináciu bez výčitiek svedomia prespím.. samo, že si ju dodatočne v lepšie vyhovujúcom čase pozriem na nete, ale aj to je v poslednej dobe nepozerateľné, naťahuje dlhšie ako hrá..
No, ale som sa Vám tu rozpísala... myslíte, že si to tu niekedy prečítajú aj nejakí zodpovední z produkcie? 🙂 Prajem všetkým pekný deň a rozprúďte to tu, nech mám celý deň čo čítať 😉

bombulka200
28. sep 2010

@eaka no zase keby tam všetky vzťahy klapali a nikto sa s nikým nerozchádzal prípadne nepodviedol tak by to bolo možno take suché aj ked jasné tej nevery je tam myslím si že dosť vela 😀 a je aj pravda že teraz už nieje ordinácia taká ako bývala aj ja ju občas prespím 😅 😝 ale aj tak to človek pozerá ved nič inak nič iné v tej telke normálne nedávajú ... a neviem no možno že taká polnišová chodí na koníka kedže sa stala maminkou tak možno číta 😀 😀

a luciu som celkom nepochopila ani ja .. myslím že sama nevie čo chce ..som zvedavá či z toho niečo bude ... a nepáči sa mi kalmanova žena že stále mu vyhadzuje na oči že si začal niečo s laurou a pritom ona sa už x milion krát vyspala s burgerom

eaka
28. sep 2010

@bombulka200 no ale začal s tým on... 😉

depecko
28. sep 2010

dnes by už mohol niekto načapať Kalmanku s Hamburgerom 😀 nech sa niečo deje

zlatusik28
28. sep 2010

veruže hej, už by im mohli na to prísť, až mám zimomriavky keď si na to pomyslím 😉

zelmirka1
28. sep 2010

ja sa dnes normalne bavim 😀 😀 😀 Kalman sa sprava ako zmyslov zbaveny, primar a hore dole meni si sluzbu s Kramarom....no a Kubovec nema chybu 😀 😀 😀 ta ziadost o ruku ma dostala. 😉

bombulka200
28. sep 2010

DEPECKO hehe že Hamburger 😀 😀 inak to jeho meno burger mi tiež pripomína slovo hamburger 😝

ZELMIRKA1 no hej to s tými službami je dnes šialené 😀 aj to s tým odhalením tých dvojičiek bolo dobré 😉

gumkacik
28. sep 2010

@depecko to ano

mikailla
28. sep 2010

Veru zeny mohol by uz niekto prasknut kalmanku a burgera.........alebo ich nacapat ... 😠 😠 😠 a Tito aktivisti joooooooooj ti mi idu na nervy, ved to je take nezazivvne tie ich demonstracie a aktivisticke stretnutia..... 🙄 🙄 🙄

marcca
28. sep 2010

mňa dnes celkom ten kubovec zabáva 😀 😀 najprv vyznanie, teraz kamzík...pobavila som sa i keď mám pocit, že dnes nekukám ordináciu, ale niečo celkom iné... 😝

eaka
28. sep 2010

tak to áno, to sa im podarilo...že o mesiac 😉

shupolienka
28. sep 2010

a kde tam bolo dnes, co bolo v ukazkach ako kalmanka akoze nacapala kalmana s tou medickou???? 😕

mirip
28. sep 2010

no baby videli ste dnes tí medici no hrôza ani hrať to nevedia atie dvojčatá to akože o čom je, na budúce pojde zase rodiť s Kalmanom tá čo neštuduje medicínu, aké trapne skrývanie

eaka
28. sep 2010

tak to ma vytáča...akože, na čo to je dobré, to tajiť? veď si tak sama ubližuje a dostáva sa do oveľa väčších problémov... sestru vytiahne až vtedy, keď jej zavarila a potom to vyzerá velice dôveryhodne... keby vopred všetci vedeli, že má dvojča, tak by ju nemohla tak oj... nie?? no jedno je isté, ako vytočiť mňa, to v produkcii vedia veľmi dobre 😀

vieraj
28. sep 2010

dofrasa a slavikova ordinacia je v prdeli. ani doktori tam nie su, ani pacientky, uz ma to nebavi. mohla by sa vratit Burgerova exmanzelka /neviem ako sa vola/ a konecne zacat ordinovat. no nie?

mirip
28. sep 2010

@vieraj simona, hej normálne veci sa stratili už to nie je ORDINÁCIA ale KTO, KDE, S KÝM A KOLKOKRÁT........

eaka
28. sep 2010

@vieraj no shak to tak vyzerá, že sa vráti, veď dnes vravela, že nad tým uvažuje, že to v Prahe akosi neklape.. a čo tá Lucia, aká žiarlivka, Matúš sa pri bare baví s blondínkou a tá sa vo dverách otočí a ide sa domov celú noc trápiť!!! to bolo o čom!

vieraj
28. sep 2010

jaj a este ten priblbly usmev kamily ked brala policia medikov. trapne

vieraj
28. sep 2010

@eaka aj mne to pride take detinske

mirip
28. sep 2010

@vieraj kamila je celá trápna by ju mohli poriadne priškrtiť teda myslím jej postavu a nie ju pretrčať v každej časti xkrát a ten jej priblblý účes a pomaly šedivá farba vlasov.......inak sa tá maxibiela blond nedá ani nazvať a ešte ked ju výraznejšie nenamalujú vypadá ako zombie 😀

mirip
28. sep 2010

ono tie postavy dosť blbo rozvinuli svoj príbeh:
Michal -ked ešte žil ani sám nevedel čo chce či byť so synom a so Zuzanou alebo s Luciu
Zuzana - stále žiarlivá, plná výčitiek voči Michalovi
Páleníková - stále na niekoho nasratá, na muža čo umrel potom na syna gaya čo nevedela preglgnúť teraz Viktorovho syna
Krámár - stále nejakú babu opaluje stále viac blbšiu a blbšiu
Kalmila stále trápnejšia a trápnejšia......
kalman síce fešík /ved musel nejaký fešák nahradiť Michala/ strále nevie čo chce..
kalmanová - nadržaná hus
Burger - vždy nasratý a náladový
Laura - cicuška čo sa usmieva a chce tváriť ako anjel z neba a už ako tam je druhú sériu opaluje tretieho a tvári sa ako Johanka s Arku
atd.

eaka
28. sep 2010

Laura je téma sama o sebe... "musela som Ti povedať, že som do Teba zamilovaná" a čakám, čo urobíš a chcem sa s Tebou tajne stretávať na lekárskej izbe, no kde sme, koľko máme rokov?? a ešte pomaly urazená, keď sa Kalman spamätal a rozhodol sa to ukončiť... tie očiská vyvaľuje, ako keby bola svätá a pritom je to sebecká mrcha..

vieraj
28. sep 2010

@mirip supiš pupiš. vystizne 😀

mirip
28. sep 2010

@vieraj presne tie starší čo tam sú už ani nie sú.........Slávikovci úplne mimo, Luciina mama atd. hromada ludí odišla a kopec prišlo ako na jednej strane ok ale už sa ich tam sprestriedalo akosi vela a akosi často a v poslednom čase až príliž často...už ani neviem či to pozerám zo záujmu ako predtým alebo len zo zotrvačnosti ale porody akcie na sále, ordinovanie chýba úplne už len akože rozvíjajú vzťahy a aj tak sa tam len pária ako kobilky pomaly to už bude tak že každý s každým niečo mal

timotej
28. sep 2010

ahojte čítam vaše komentáre sú perfektné a vystižné
ale zas mne sa to celkom páči že je to o vzťahoch, ale máte pravdu že sa tam neordinuje vôbec, mali by sme to tvorcom pripomenúť

eaka
28. sep 2010

@mirip Slovenskí herci si potrebujú zarobiť... 😉