Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

veronika13
25. sep 2008

dneska celkom dobre

sstefi
25. sep 2008

taaak, palenikova ma o problem menej 😅 😖

mirka414
25. sep 2008

veronika13 dakujem to bolo vystizne 😀

sstefi
25. sep 2008

vlastne okrem toho, že palenikovej manžel zomrel sa ani nič zvlastne neudialo. akurat michal s laurou idu kupovat byt, lebo tereze poslal Oliver prachy na učet(ten čo ju okradol) 😅

mirka414
25. sep 2008

sstefi dakujem aspon mozem ist spat 😉 dobru nocku...

sstefi
25. sep 2008

chapete načo ide laura kupovat byt, ked michal ho (vraj) bude mať o pár mesiacov hotovy? 😕 ja moc nie 😨
alebo chce laura rychlo investovať, lebo od nov. roka bude euro? 😅 😀 😀 😀

sstefi
25. sep 2008

alebo to je fakt len kvoli tomu, aby sa trošku skomplikoval dej? 😕 😀 😀 😀

asitka
25. sep 2008

a michal sa s laurou dal znova dokopy??? som od prvej reklamy nepozerala...iba kúsok konca som videla...please...... 😕

bambusko
25. sep 2008

hej, ospravedlnil sa jej, ze to robil kvoli nej a ona zase, ze ho ma rada a vie, ze bez motorky by nebol stastny a padli si do narucia

asitka
25. sep 2008

no teeeda.... 😝 a pre peniaze...sa to skoro skončilo...aké morálne ponaučenie z toho vyplýva???? 😀 😀 😀

bambusko
25. sep 2008

ze serialy su mimo reality 😀 chcem vidiet podvodnika, ktory sam od seba vrati peniaze

kwatka
25. sep 2008

pridám sa aj ja. Michal a Laura - take sami to zda troška čudné, najsamprv sa ku nej správa ako keby už na ňu ani nechcel pozerať a teraz že ako to chcel urobiť pre ňu, aby si mohla kúpiť byt, 😅

asitka
25. sep 2008

hej..to ma pobavilo.... 😀 a ona mu časom odpustí...a budú tvoriť krásnu šťastnú rodinu 😀

sstefi
25. sep 2008

joooj baby, šak vy to pokazite 😠 . ale ked oni sa lubia? 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
25. sep 2008

no veru trosku rychlo sa to zbehlo,zase je velka laska....

kwatka
25. sep 2008

Ta Lucia sa mi nejako nepozdava, alebo sa s vlkom vyspí, alebo sa jej zhnusí a odíde z jeho firmy, ale asi to bude skôr to prvé

sstefi
25. sep 2008

keby odišla, tak by to bolo moc jednoduché. tiež si mylsím, že z toho niečo bude. 😅

sstefi
25. sep 2008

no a ona sa dnes ani Vlkovi nepozdávala,nielen nám 😀

asitka
25. sep 2008

ináč...neviem, či som len ja zle pochopila...ale tak nejak som furt mala dojem, že vlk je veľkýýýýýýýýýý podnikateľ...a má firmu jak hrom...a to sa furt len motá so sekretárkou v jednej kancelárii...hm...nefiem teda 😀

kwatka
25. sep 2008

A čo hovoríte na tú sestričku Majku? Akože tomu svojmu manželovi bude ešte pomáhať? Mne sa zdá, že tie manželky v tom seriály stvarňuju ako dajaké chudery, ktoré svojim manželom všetko odpustia /Kamila neveru, Majka to, že jej manžel zobral deti a presťahoval do garsonky, ešte chyba aby Teraz odpustila Oliverovi/ a je to riadne psycho

sstefi
25. sep 2008

no aj ja som z toho ich rozhovoru mala pocit, že sa ešte daju dokopy a všetko bude fajn 😕 😅

kwatka
25. sep 2008

Ale baby čo poviete, nemohol by mať dr. Gregor už zasa nejaku posteľovú scénu? 😉

sstefi
25. sep 2008

a tiež som zvedava, čo najdu dr. Slavikovi z toho uradu. či to vlkovi takto vyjde, či bude musieť niečo nové vymyslieť

sstefi
25. sep 2008

hej u mna v spalni napr. 😅 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
25. sep 2008

samozrejme, bez kamier 😨 😀 😀 😀 😀 😀

kwatka
25. sep 2008

podľa mňa to vlkovi nevyjde, lebo potom názov seriálu by už tu ordináciu nevystihoval

sstefi
25. sep 2008

ale zase, ked sa zamyslím, kolko z vás by mi závidelo.... 😝 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
25. sep 2008

dalšia seria by sa volala vlkovo sanatorium v ružovej zahrade 😀

kwatka
25. sep 2008

no to by sme ti závideli, to hej 😵

sstefi
25. sep 2008

však? 😵 😀