Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
16. apr 2009

ahojte kocky tak dnes nam ide ordinacia 😀

ankam
16. apr 2009

jasne tesim sa 🙂

lusinda2000
16. apr 2009

čaute kočky,tiež "žeriem"ordináciu, smiem sa pridať??
neskoro som vás tu našla,smola...ale niečo,čo som nevedela,som sa tu dočítala, napr. aj dej troch časti popredu.

marse
autor
16. apr 2009

ja by somtoho davida bila hlava nehlava keby sa ku mne spraval ako k Alzbetke.... fuuu ten by dostal 😀

sasiki
16. apr 2009

no, David je viac zakomlexovany, než je v norme zrejme.

helenkasabinka
16. apr 2009

ahojte
lusinda ahojky

marse mas pravdu treba ho asi vyfackat 😝 😀

eva7780
16. apr 2009

minulu čast som ani nevidela ☹
kto je Dávid,ako si si neviem spomenúť? 😕

bzuco
16. apr 2009

ten na vozíčku

eva7780
16. apr 2009

jáj,ked moj mažel si ich volá po svojom a ja potom strácam prehlad 😠

biela
16. apr 2009

včera bol v teleráne ten dlhovlasý rasťo, v skutočnosti mi pripadá tiež taký arogantný mulo....
som zvedavá, ako to dopadne s tou pani mináčovou, chuderka, je mi jej ľúto, aj tej jej dcérky. prečo jej nevymysleli lepší osud? však už si v tom seriáli toľko vytrpela...
to sa o pálenikovej nedá povedať. síce jej umrel muž, no teraz sa o ňu bijú dvaja muži, z toho jeden sympatický mlaďúšik 😀 jej aj serenády spieva pod oknom.

ankam
16. apr 2009

a co je s tou pani minacovou?este je v nemocnici?chuderka

sasiki
16. apr 2009

minacova je szidi tobias (či ako sa to píše)? Rasťo by mal dnes konečne dostať po papuli 😝 No neviem, byť Pálenikovou, tak sa hanbím za tie mlaďasove serenády 😅

mirrinka
16. apr 2009

wow,ten úder bol super 😉 😀

mirrinka
16. apr 2009

reklamáááááááááááááááááá...kde ste závislačky 😉

kotenko
16. apr 2009

miririnka, tu som, tu som.... 😀

sasiki
16. apr 2009

tak ako sa vám dnes páčilo??? úder bol super - aj keď v realite nie som zástancom násila 😀 , ale copáč si zaslúžil......

ukmima
16. apr 2009

dnes to bolo celkom fajn, Nela je v nejakom spolku?myslela som, ze usla s fetakmi...ale maju vypocuvat Milcika....a ten nieco taji..

bubba
16. apr 2009

palenikova sa nehanbi evidentne jej tie serenady robili dos t dobre...a ja byt na jej mieste tak som este pysna ze jaky mlady frkan celom fesny co moze mat bab na kazdy prst desat chodi vyspevovat prave mne,starej slobodnej a smutnej fuchtli 😀 😀 😀

lusinda2000
17. apr 2009

tak kočky, včera bola ordinácia celkom fajne, čo poviete? kamilka je konečne doma, môže si užívať dcérku. nelu celkom nechápem, robí ostatným len starosti. čo sa týka páleníkovej, tak asi ešte nevie čo chce. a je mi ľúto inak aj fabiánovej, viktor má akési nešťastie na ženy.

ankam
17. apr 2009

joj nela by sa uz ani nemusela vratit-uz ma znervoznuje

lusinda2000
17. apr 2009

mňe je hrozne ľúto inak malého synátora doktora michala gregora....už by konečne mohli byť so zuzanou spolu aby bola kompletná rodina.

biela
17. apr 2009

na to, že kamila mala predčasný pôrod má nejaké veľké dieťa, nie? aj ju rýchlo pustili z nemocky. však normálne to viacej trvá,nie?
bubba 😀 no v tom bare vyzerala presne ako hovoríš, ako tam pila ten koňačik.
mne strašne vadí, už som to tu aj písala, tá sestrička z ordinácie - brčatá, je ukričaná a arogantná. 😠

helenkasabinka
17. apr 2009

ahojte kocky ja som vas vcera zasa zanedbala...ale ten uder bol suprovy 😉

ankam
17. apr 2009

biela ja som bola mesiac s predcasne narodenou dcerkou 😀 keby tyzden tak to by bolo super 🙂

lusinda2000
17. apr 2009

biela, ktorá sestrička ti to vadí?

biela
17. apr 2009

lusi, mne vypadlo jej meno... včera popíjala s páleníkovou.

ankam
17. apr 2009

majka 😉

mikalove
17. apr 2009

my ju už vždy volame pipina 😀 včera bola dobra časť,ten doktor z urgentu ma potešil ked vrazil tomu debilovi,som zvedavá ako sa ho laura zbaví 😕

ankam
17. apr 2009

zacne si zo Stefanom a Stefan sa ho zbavi 😀