Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mimkao
5. dec 2008

Peťka, no hej, ono to je v archíve furt rozdelené na tri časti. Len ma prekvapilo, že ani úvodné titulky tam neboli, takže predsa som začiatok nevidela... ☹

ejusa
5. dec 2008

Ja som vcera zaspala pri ordinacii,videla som to potial ako sa ten vecierok zacal a co bolo potom? 😲

elise
5. dec 2008

ejusa o nič si važne neprišla ide to systémom každý s každým takže ivan sa dáva dokopy s danielou čaba s tou opatrovateľkou adamka.michal je na dobrej ceste do postele s riaditeľkou 😀 😀 😀

ejusa
5. dec 2008

Diky 🙂 Ale aky Ivan,nie Martinov otec? 😲

eva7780
5. dec 2008

dajak mi nepasoval k mažarovi ten ružový sveter,som si myslela že nemocnica robí večierok pre všetkych nie len pre gynekologiu

eva7780
5. dec 2008

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/ordinacia-... ejusa s tou postelou mas asi pravdu 😉

elise
5. dec 2008

ivan je martinov otec 😉

elise
5. dec 2008

eva ved tam bolo aj detské 😀 😀 😀 😀 psychiatria mala prácu ved tam išla jašová 😀

eva7780
5. dec 2008

elise vidis,akosi som prehliadla 😕

biela
5. dec 2008

ten večierok bol teda vážne podarený. keby sme sa stretli baby s našej kancelárie s manželmi, tak nás je aj tak 2x vic 😀 a toto bola celáááá celučkáááá nemocnica. 😀
bolo dobré, keď išla tereza s dvoma taniermi zákuskov, že "ide sa podávať dezert" 😀 😀 😀

bambusko
5. dec 2008

to tu uz niekto predpovedal, ze daniela nech ide na novy zeland s kordiakom 😀 a au-pairka predsa bali csabu, nie? 😕 mne sa riaditelka s tymi vlasmi nepacila, vyzerala staro a tiez nechapem, co ma stale tie tiky s ustami a krkom 😖

biela
5. dec 2008

bambusko to sú manažérske tiky, ako bola dôležitá 😀

mirrinka
5. dec 2008

mne sa náhodou ten jej účes páčil viac ako ten obvykly "pišulový" ako ho tu už niekto takto nazval 😀

biela
5. dec 2008

aj ja niekedy nosím pišulový účes 😀 ani som o tom nevedela 😅

mirrinka
5. dec 2008

no hej,to asi každý...ale ona odkedy prišla do nemocnice,zmenila si účes až včera na ten večierok...ja by som asi nevydržala chodiť vždy rovnako učesaná... ale možno si myslela,že takýto účes je znakom prísnosti 😀 😀 😀

elise
5. dec 2008

ja sa smejen na oblečení lucie stále má bu´d vestu alebo traky 😀 😀 😀

mirrinka
5. dec 2008

to som si to včera tiež všimla...vyzerá ako stará panna,v tej veste a čiernych nohaviciach 😀

ankam
5. dec 2008

vcera asi tiez nic moc co?
a uces ste si vsimli "pisule"??? 😀 😀 😀

biela
5. dec 2008

vlková zase nosí od začiatku čierny kabát s bielym lemovaním... 😀
tá Lucia ale urobila dobrú kariéru, najprv servírka v "kaviarni-reštaurácii", potom vlkova asistentka, ktorá dostala veľké projekty, hneď tam robila rozpočty ako keby to robila už 10 rokov a teraz robí PR nemocnici, ktorá mala na detskom oddelení donedávna len jednu doktorku a primárku v jednej osobe - Lauru 😀

elise
5. dec 2008

mali by premenovať názov na ordináciu v nemocnici lebo v ružovej záhrade u slávika sa točí málo 😀

lucinkaaa
5. dec 2008

eva7780 tak nad tym ruzovym svetrikom co mal Mazar vcera na sebe, som sa pozastavila aj ja, tak to bola trefa poriadne vedla, Vajda a teda aj Mazar aky mohutny a aky suknickar a taky svetricek 😅 vyzeral ako debilko 😅

eva7780
5. dec 2008

lucinkaaa ja som nanho tak čumela ze som nevnimala o čom keca s dcerou 😀 😀 vobec mu ta farba nepasuje k tym svalom

lucinkaaa
5. dec 2008

no pravdupovediac, ja som tiez cumela... a este som to patricne nahlas okomentovala 😀

eva7780
5. dec 2008

😀 😀 😀 😀 ja nie,lebo moj manzel pri tom vzdy zadrieme,este by som ho zobudila 😉

lucinkaaa
5. dec 2008

moj zas vykrikuje z vedlajsej izby kadejake otazky k deju ale vacsinou uplne odveci, lebo vsak on to nikdy nepozera ale prehlad by chcel mat 😀

ejusa
5. dec 2008

Mne je hrozne nesympaticky,ten Alzbetkin manzel,teraz sa uz troska zmenil,ale ajtak.Mazar bodoval,ako cukricek,ktory by niktttoooo nechcel rozbalit.A DAniel a mi paci ako lubi Kristinku 🙂

leva
5. dec 2008

ahojte,no ja som konecne zistila kde je ta kaviaren,kde sa to natacalo,bo sa to cele tocilo v u nas v PK,park,ulice,kulturak a pod..a uz som teda aj tu kaviaren objavila,vdaka vcerajsku,ked Daniela odchadzala odtial,som si vsimla viac.

ankam
5. dec 2008

leva pojdes na kavu?

leva
5. dec 2008

No ked bude najblissia prilezitost odlozit deti,tak urcite zbehnem 😀

mexx
5. dec 2008

Nas kamarat robi v pezinskej nemocnici a minule machroval, ze si zahral nejakeho doktora, este v prvej serii... 😎 Ale tiez vravel, ze ich to strasne rozculuje, lebo vraj vacsinu veci chodia natacat na psychiatricke oddelenia, a to je to posledne, co pacienti potrebuju... 🙄