Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

zuzana355
10. sep 2009

jaj kočky ja som dnes ordináciu nepozerala zabudla som uplne že ide 😕 ach jaj
ale ako vás čítam tak ani nepozriem v archíve lebo aj tak by som len revala jak šalená a muž by len kukal čo somnou 🙄 😢
a to vážne ukázali normálne babatko mrtvé 😔 to som z toho v šoku

majcik
10. sep 2009

Zuzana - neviem, ci ukazali skutocne babatko ... ale vyzeralo dost hodnoverne ☹

sasiki
11. sep 2009

aj tá reklama tesne pred tým, ako mali oznámiť Laure a jej bratovi zlú správu - tak to bol gól 🙄

danona
11. sep 2009

no kocky, vcerajsia cast bola zo vsetkych, neviem ani ako to najvystiznejsie nazvat, asi tak ze... pocitovo najagresivnejsia... ☹ tiez mi bolo do placu, stalo sa vela veci naraz, do toho tie strihy zo svadby, vidiet mrtve babenko... ☹ no nemam slov, vecer som nebola oddychnuty, ale psychicky hotova... 😢

danona
11. sep 2009

oprava.. oddychnuta, pisem auz ako talian.. 😀

laurinkadanielka
11. sep 2009

ahojte aj ja som včera pozerala aj som si poplakala ☹ to bola ale smutna časť myslim že to dieťa bolo skutočne babo ani zaspať som nemohla ☹

grettka
11. sep 2009

neviem, ale myslim, to nemohlo byt realne mrtve dieta,.. skor "namaskovane" zive-spiace.. keby to bolo realne mrtve, tak by to bolo asi od tvorcov velmi neeticke, nie?

sue
11. sep 2009

Grettka, ja tajne dúfam, že to bola len figurína... ktorá z nás by prepožičala svoje dieťa do filmu, kde by malo hrať mŕtvolku? 😕 🤐

grettka
11. sep 2009

sue, jasne.. tiez myslim, ze dnes vo filmovom priemysle uz vedia vyrobit figuriny-modely... a ked sa to namaskuje, je to ako z realu ... (tiez viem rozcitliviet nad filmami a to poriadne, ale vzdy si musim opakovat "je to iba film")

ankam
11. sep 2009

ahojte
tak ta svadba bola teda...som sa nasmiala ako Slunce seno 😀

No ale taky koniec som necakala-to som sa zase narevala 😢 Preco vlastne to tak urobili aby zomreli obaja?Uz nechcela betka hrat alebo co?

ankam
11. sep 2009

Mna sa to takisto dotklo,lebo som rodila cisarskym 2 mesiace skor a takisto sme boli obe v ohrozeni zivota.A ked som si predstavila ze by sme mohli aj takto skoncit-nemohla som ani vecer zaspat.......Ach ze je to len serial

mirustek1
11. sep 2009

baby-to vcera bolo hrozne,az ma prekvapili teda ako to tam vsetko ukazali,riadne pritvrdili,myslim ze to dieta ked vybrali bolo ozajstne,no potom radsej nechcem ani vediet.Plakala som ako male decko,a nemohla som ani spat,mala som to pred ocami.
este s chcem spytat,uslo mi este vtedy par casti,ona vedela kto je nakoniec otec dietata,ci ostala len z rozhodnutia s muzom?

ankam
11. sep 2009

Nie nevedela kto je otcom,ostala s Davidom a dufala že je jeho.....Ale ma prekvapila ukažka ako ten sanitar vravel Davidovi o synovi....To neviem

mirustek1
11. sep 2009

Takze David ani nevie ze ho Betka podviedla s tym sanitarom?toto som nevidela

a nemyslite si ze sa da Mastalir,teda primar zas dokopy s Luciou,ja by som to velmi chcela

ankam
11. sep 2009

Urcite sa daju dokopy.......ked to tak medzi nimi iskri 😉

ankam
11. sep 2009

z toho sa uz zacina vykluvat nejaky triller ci co.A nie pokojny serial na vecer........

wild.horses
11. sep 2009

ja som z toho bola tiez mimo. Takze myslite, ze to nebolo realne babatko- to akoze mrtve?
Dokelu, lebo naozaj vyzeralo ako mrtve real baby!!! Az mi zle prislo! 😕

monikka22
11. sep 2009

ahojte pridam sa k vam... vcera to bolo naozaj brutal.. k babatku myslim ze ukazali ozajstny cisarsky ale potom to bola iba realne vypracovana figurina babatka.. nemozu mat real babo bolo by to neeticke a nemyslim si ze by to niekto spravil,,,betka mi bude chybat bola fajn

maminkamajka
11. sep 2009

Ahojte chcela by som sa sopýtať či neviete kde na nete sa dá pozrieť včerajšia ordinaćia?Ďakujem

bubba
11. sep 2009

sak v archive tv markiza 😉

maminkamajka
11. sep 2009

🙂 A kde tam hodíš mi prosím link?Ja som sa už snažila to nájsť len som nejaka spomalená 😅

maminkamajka
11. sep 2009

Ďakujem krásne 🙂

bubba
11. sep 2009

cc ukana 😀 😀

ukana
11. sep 2009

sorry, som si nevsimla, ze si ma predbehla 😀 😝 😀

bubba
11. sep 2009

chichi a ja som si myslela ze chces byt lepsia 😀

helenkasabinka
11. sep 2009

ahojte kocky mozem sa pridat?????

ta vcerajsia cast bola vazne brutal...a to babo? no nekomentujem lebo som to musela predychavat aby som nerevala ☹

magimary
11. sep 2009

veru, helenka, ja presne tak isto ako ty... 😔
bolo mi z toho fakt ťažko...
tiež som do poslednej chvíle verila, že ostane aspoň bábätko (keďže o Betke som si tu čítala už dávnejšie, že to má "zrátané" 🙄 , nechápem tiež prečo... ☹ ) a ani ono... 😢
tiež si človek povie, že je to len film, ale keď si potom predstavím, že aj realita býva taká... 😔