Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

monika_123
2. mar 2011

no ja nemusím,a doslova mám nervy z tej Marty 😠 už je to riadne trápne ako sa tá tam správa...

lussy23
2. mar 2011

Ahhojte, neviem, ako vám, ale ne sa zdá, že Kamila ide po tom Ľubošovi.

zuzanakarolinka
2. mar 2011

@lussy23 ozaj môže len ísť, on si našiel asi inú obeť -Veru

marcovka
3. mar 2011

no ved to,len jedna čast chodí 😒 a kopu reklam na nervy 😠 luboško.... 😀 ked stretnem známych pozeraš "šeherazadu" super film 😠 cele Slovensko to kuka,niet s kym sa porozpravat o ORDINACII hroznééééééééé 😖 😕

marcovka
3. mar 2011

ozaj zabudla som neviem či vete,ale zasa ma nastupit nejaka nova postava 😖,lebo nora oslepne tak asi miesto nej čí? 😲 😢

vieraj
3. mar 2011

utorkovu cast som pozerala na nete, sekalo to, ale nakoniec som to dopozerala. zarazilo ma, ze cela jedna cast ma len 40 minut. v podstate su reklamy celych 20 min. otras....

Marta je hnusna, vyrazila by som ju aj s dverami a Kalmanku by mal niekto asi nakopat do riti.
no a Lubosko? vacsieho trapka som davno nestretla. uces ma desny, spravanie maleho decka a navyse nevie odhadnut, koho moze balit a na oho nema ani zdaleka.....

pipka
3. mar 2011

no veru...ja som uz len cakala, kedy Lubosko este aj jazyk vyplazi a zacne slintat...a potom uz len tie srdiecka v ociach ako v Tom a Jerry 😅 😝 😀 😀 😀

helenkasabinka
3. mar 2011

😀 😀

bambola
3. mar 2011

mne sa dnes ratalo ako opisovali , ze preco na Krausa Kramar ziarli a ked Veronika menovala, ze je slobodny ako jej Vera skocila do reci, ze "On je slobodny?" 😀 😀 no skoro jej gatky spadli 😀 😀

pipka
3. mar 2011

nooo pobavila som sa dnes najma na Kubovcovi 😀 😀 😀 strci do vrecka celu kalmanku aj martu aj Luboska 😀 😀

a ta vera...no commnet 😝

metlonka
4. mar 2011

@bambola no to bola jedina pasaz, ktoru naozaj dobre zahrala 😀 inak je ako spiaca krasavica 😝
@pipka ten Kubovec to tam hra ako v "Particke" 😀
Inak vsimli ste si ze ten serial uz nema vobec nic spolocne so svojim nazvom? Kde sa podela ordinacia ...Slavik...a vsetci co tam byvali?... malo by sa to premenovat ...na Nemocnica na kraji mesta (slovenska verzia) 😀 😀

pipka
4. mar 2011

@metlonka ze? 😀 😀 😀 ja ho tam normalne zerem ake tam podava herecke vykony 😀 kam sa nanho kramar ci vajda hrabu 😅 😀 😀

kukulka21
4. mar 2011

presne tak ten Kubovec je asi najlepsi...nabuduci diel bude stanovat v posilnovni 😀 😀 😀

pipka
4. mar 2011

😀 😀 😀 sa tesim

bzuco
4. mar 2011
helenkasabinka
4. mar 2011

ja som cakala ,ze zo vcerajsieho problemu s pacientkami aj nieco ukaze,a co? jedine to,ze si tam uz len gyndovi ruky umyvali 🙄

helenkasabinka
4. mar 2011

@bzuco ej ha no pestre to tam veru bude 😅 😉

pipka
4. mar 2011

@helenkasabinka no presne, aj ja som cakala, ze aj nieco ukazu...a nic 🙄
asi im uz komparzistky tehule odmietaju pri porodoch a operaciach pozovat, ked im za to nic nedaju 😝 😅

marcovka
4. mar 2011

@metlonka :-tu nemocnicu si to vystihla 😀 😀 😀 a Kubovec super 😀 😀

lussy23
5. mar 2011

@zuzanakarolinka - a zdalo sa, že to bola láska na prvý pohľad. 🙂 Ten Ľuboš sa mi páči, má také jemné rysi tváre.

silvia123
5. mar 2011

Lussy to snáď nie, to fakt sa ti môže Ľuboško páčiť? Povedz mi jednu jedinú vec, ktorá je na ňom pekná 😀.-aha vlasy 😀 😀 Mne idú tí medici na nervy a tento najviac 😀 len sa to naťahuje celé, už ma aj ordinácia prestáva baviť...

vieraj
5. mar 2011

ach veru ide to dolu vodou. nic zaujimave, nijaka diagnoza, nic z ordinacie Slavika..luboško je velmi trapny, a ja doteraz nechapem kde taku maškaradu našli...ako z obdobia pred vojnou-uces, spravanie, gestikulacia.. 😲

silvia123
5. mar 2011

@vieraj presne tak, strašne škaredý herec -ak je to vôbec herec, akože nehovorím je treba aj takých, napríklad veľa krásy nezdedil ani Ady Haydu, ale ten je aspoň niečím zaujímavý, sympatický a zábavný, proste vie hrať, vie zaujať a človeku vizuálne neprekáža, ale tento chlapec je vyslovene trápny, všetko je to silené, nemastné, neslané, "čumí" na každého akoby muchu práve prehltol.....no hrôza

bambola
6. mar 2011

@silvia123 muchu prehltol 😀 😀

marcovka
6. mar 2011

ja to tak vidím, že asi budeme všetci pozerat "šeherezadu" 😀 🙄 Kramar je tiež trápny,tiež mi ide na nervy 😝 on teraz nema žiadnu frajerku či?! 😉

mirip
6. mar 2011

Ahojte neviem ako to vidíte vy ale ja som si tak strašne rada sadala k ordinácii a normálne si pri nej oddých la zo začiatku a teraz aj ked nepozerám šeherezádu /taký tap programu nemusím/ tak ma ordinácia už úplne prestáva baviť stačí ked si prečítam o čom to je a už pár častí ma ani nenapadlo zapnúť telku lebo je to nie len nuda ale v určitých momentoch aj strašne trápne 😒 je smutné že takto scénáristi zhovadili seriál dobrý herci pomaly odchádzajú a dávajú ich postavy do úzadia a nových stále pribúda a pribúda

silvia123
6. mar 2011

@bambola 😀 veď si ho predstav keď pozerá napríklad na Kamilu, hlavu vystrčenú dopredu, oči vypleštené, ústa zavreté, tenké a veľké, úplne mi pripmína žabu, ktorá každú chvíľu vystrkuje jazyk aby muchu chytila 😝

metlonka
8. mar 2011

no dnes to bolo zase o nicom...v podstate sa tam nic neudialo 😒 Ta Kalmanka by sa mohla dat dokopy s tym pravnikom, obaja su taky intrigani 😝
nechapem co stale ta ulizana vychrtlina dolieza za Krausom, ved ju uz niekolkokrat odpisal 😀
cele je to nejake silene...a ti komedianti pod stanom 😀 😀 ako v ochotnickom divadle 😀

sstefi
8. mar 2011

fakt je to čim dalej tym nudnejšie a suchšie. a nechce sa mi čakat do 21:10 cca, kym to začne. a musim napisat, že ma maximalne štve, že kvoli ...šherezade su posunutí slov. herci - slovenský serial na taku neskoru hodinu, Hanba na televiziu, telenovely šli vždy okolo 17-tej a nie v hlavnom vysielacom čase. 😠 😠

monika_123
8. mar 2011

@sstefi no mna by to štvalo,ze seherezada ide o 20:00 keby sa v ordinacia daco dialo,tym myslim nie nejake trapne scenky s ivanom a pod. 😒