Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marcovka
4. máj 2011

@ela2710 no presne Seherezadu preco nezrusili??? 😝 tiez ju mali vypnut aspon na mesiac 😀 😠

ela2710
4. máj 2011

@marcovka aj na dlhsie ako mesiac by mohli 😀 ale ja naozaj nechapem, ako ja som hokejovy fanusik, ale tak som si sem vecer o jedenastej sadla, ze kuknem do archivu - a tam ziadna nova cast 😢

kukulka21
4. máj 2011

no super ☹

lussy23
5. máj 2011

Niečo sa s tou markízou deje 😒 Nielen že v utorok zrušili ordináciu, ale včera odvysielali Modré z neba, ktoré bolo asi minulý rok...

monika_123
5. máj 2011

@lussy23 ale to je všetko kvoli hokeju 😉 ved sa to vrati do normalnych kolaji

strelka11
5. máj 2011

ale dneska bude Ordinácia,teda dívala somsa na teletext a aj na internete na Markizáckej stranke,takze teste sa dievcence 😅

pipka
5. máj 2011

ano ano, prave kukam, ze dnes nie je zrusena...sak preco aj, ked hokej sa nehra 😅 😀

strelka11
5. máj 2011

@pipka myslim,ze v utorok to bolo kvoli tomu ze sme hrali mi a dneska nehrame mi hokej

pipka
5. máj 2011

no ved jasne...ak by bola ordinacia zajtra, ked my budeme hrat s Cechmi, tak aj zajtra ju zrusia 😝 😅

marcovka
6. máj 2011

ahojte no včera riešili Puškača??? ale je trápny podla mna 😖 a Zuza nemam slov 😝 Kalmanka tolko hučí do nej že akeho ma frajera a ona stale skončí v posteli 😀 aby to snou ešte nedopadlo zle jak mu da kopačky 😝 😅

ela2710
6. máj 2011

Baby a ja som bola v tom, ze nebola 😒 tak idem rychlo do archivu kuknut 🙂

marcovka
6. máj 2011

@ela2710 ja som tiež bola v tom,ale ked končili spravy tak zahlasil,že ide turkyna a ordinacia 😀

pipka
6. máj 2011

no veru, ten puskac ...riadny grc 😝 🙄
ale sak aj takí ludia su 😅 a ta zuzana...no sex jej na mozog udrel asi 😅 😀 🙄

cele sa nam to zamota a kalmanka sa ani nestihne rozviest a vrati sa k nej manzel 😅 😀 😅

bebebrumik
9. máj 2011

dievčata, neviete čo bude v ordinacii nasledujuce diely?

tinesa
9. máj 2011

@bebebrumik toto bude od stvrtku 🙂
Dlhý popis
"Na hrane"
Kalmanovej stav je naďalej vážny. Utápa sa vo výčitkách svedomia a ako pacientka pôsobí tak bezbranne, že ani Kalman nedokáže ostať úplne chladným.
Kamila má plné zuby naťahovania sa s Petrom a rozhodne sa zistiť, či na ňu ešte dokáže žiarliť. Kvôli odpovedi na túto otázku strávi noc s iným mužom...
Majka na chvíľu uverila, že pochybenie s liekmi nebude mať pre jej kariéru tragické vyústenie. Na druhý deň ráno v pošte nachádza trestné oznámenie.
Skúška osudu"
Zničená Kalmanová sa stále viac utieka k svojmu manželovi. Všetko nasvedčuje tomu, že pre jej zdravotný stav by bolo najlepšie, keby sa k nej Kalman na istý čas vrátil...
Kamilina fingovaná nevera na Petra zapôsobí úplne inak, ako Kamila očakávala. Peter si nechce nechať nič vysvetliť a Ľuboš sa ocitne v ohrození života.
Prípravy na svadbu vrcholia, ale Páleníková sa v úlohe budúcej nevesty cíti čoraz horšie. Jej vnútorná kríza ju doženie až k bolestivému rozhodnutiu.
"Rameno, o ktoré sa opriem"
Majka v ťažkých chvíľach nachádza priateľskú oporu v medikovi Ľubošovi. Ich vzťah natoľko irituje Fabiána, až Majke ponúkne čosi, čo by od neho nikdy nečakala...
Laura je odhodlaná nenechať sa psychicky labilnou Kalmanovou terorizovať. Keď majú s Kalmanom konečne večer pre seba, spácha malý ale veľmi nebezpečný prehrešok...
Rezák sa zúfalo pokúša ochrániť Ninino zdravie - v záujme čo najlepšej starostlivosti dokonca ponúkne Kalmanovi úplatok.

tinesa
9. máj 2011

zajtrajsi diel
Kolaps

Samo je v kritickom stave a Miša Kalmanová nečakane skolabuje. Hospitalizujú ju na psychiatrii. Docentka Kamenická má pre ňu oveľa horšie prognózy, akoby ktokoľvek čakal...

Incident so Samom má ďalekosiahle dôsledky aj pre Juraja Puškáča.

V celom prípade sa vŕta polícia, čo sa nepáči jeho obchodným kumpánom.

Katarína s Ľubom majú kvôli Samovi výčitky svedomia. Katarína ale vo svojom žiali nájde pochopenie u niekoho, kto jej bol už dávno tajne sympatický...

bebebrumik
9. máj 2011

Dakujem dievčata... bude to napinak...som zvedava, čo u Kalmanky bude za diagnoza...

mirka414
9. máj 2011

@tinesa myslim ze Kalmanka je resp.bude konecne na mieste kde pravom patri 😀

tinesa
9. máj 2011

no bude to predovsetkym zaujimave 🙂

marcovka
11. máj 2011

ahojte dievčata 😉 tak ja som včera normalne zabudla že ide ordinacia ja tapa... 😀 🙄 vobec neviem co sa odohravalo,len z uputavky som zachytila cosi 😖 Samo a Kalmanka su natom zle?? ☹ 😕

janinah
11. máj 2011

ja som sa pobavila na tej scéne z operácie mozgu,vyzeralo tak jednoducho,skoro na chodbe akoby to robili...v reáli je to úplne inak

helenkasabinka
11. máj 2011

@janinah tak ta scenka aj mna pobavila,bolo to trapne spravene 🙄

ela2710
11. máj 2011

@marcovka kukni si na www.markiza.sk archiv tv markiza a tam mas aj ordinaciu v ruzovej zahrade, tak to pozeravam ja, ked nestihnem v telke 🙂

A baby, uz mi tam lezie na nervy ta Zuza s Puskacom...ved je to trapne...
Ale zas paci sa mi, ze Kraus sa dava dokopy s tou sestrickou 🙂

kukulka21
12. máj 2011

no ten Puskac brr ....a Kraus by sa mohol dat dokopi s tou medickou Katou...tusim ona este s nikym nespala....a Lubosko ma l troch a ofinu pristrihnutu 🙂 alebo sa mi to len zdalo?

monkka21
19. máj 2011

prave pozeram ordinaciu.a nechapem ako jedna normalna matka moze dovlit hrat takemu malemu dievcatku v takej scene ako bola ta ako ked misa prisla zo zachvatom do nemocnice.chudatko dievcatko ako plakalo.a urcite ten plac nehrala.☹normalne sa mi chcelo plakat ked som to videla tak mi jej bolo luto

pipka
19. máj 2011

tiez som sa presne nad touto scenou pozastavila 😒

inak neviete co je s dr. Suchym? sak ten sa tam uz dlho neukazal a zrazu je Kamenicka naspat v nemocnici...ci mi nieco uslo? 😕

bambola
20. máj 2011

no ja vidim asi kazdy piaty diel aj to max 20 minut 😀
ale ta operacia mozgu, to boli realne zabery, akurat, ze o dost skratene, a prestrihane, ale ta scena okolo, vsak v divadle to mohla robit 😀 a este tam aj kroner ci kto nakukal len tak cez otvorene dvere 😀 😀

a s ktorou sestrou sa dava kraus dokopy? s verou?

pipka
20. máj 2011

@bambola nie s verou, ale s tou katkou, medičkou blondinkou, co ma dvojca Zuzu v kaviarni 😉

bambola
21. máj 2011

@pipka jaj, lebo ela hore pisala , ze sa dava dokopy s nejakou sestrickou tak zato som sa divila 😉

mikailla
21. máj 2011

ahojte ,tak ja som tu nebola snad sto rokov 😀 ale presnejsie pol roka 🙂 no musim precitat vase nazory na Ordinaciu,ale mne sa to zacalo straaasne lubit,paradny dej.Citam,ze ste spominali operaciu mozgu,faakt riadne zabery, konecne aj nieco ukazuju z nemocnice,uz to nie je stale len o Lucii a Michalovi,ci budu spolu alebo nie 😀 😀 😀