Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
31. okt 2008

laura včera plakala 1.krát. aspon čo si ja pamatam 😎 😀

sstefi
31. okt 2008

ukana, ale holovská už má chlapa, tak preto ta zmena nemyslíš? 🤐 😵 😀 😀

monkula
31. okt 2008

kacenqa, KOleník hral v seriále Medzi nami mafiána Petra, čo si zobral za ženu tú tmavovlásku - Moniku a dosť ju týral, mám ten pocit...
asitka, že boal naďa trápna, oan je celkovo strašná v tom seriále, ochotníčka z Dolnej Maríkovej by t ozvládla asi lepšie

ankam
31. okt 2008

A Laura to asi ozaj skonci sama s Michalom-lebo bude vidiet ze on je zbabely na ukoncenie vztahu

sstefi
31. okt 2008

nadu domov nepustili, ved tam bola ked došla tá hiv pacientka. až na to, ža ostala na chodbe s jej mamou

monkula
31. okt 2008

a aj tá je jmama, že pomôžte jej od TOHO 😠

ukana
31. okt 2008

monkul, moja starka je z Dolnej Marikovej, moze alternovat za Nadu 😀 😀

steffi 😀 😀

monkula
31. okt 2008

ukana, vidíš? aká náhoda, ja som to len tak trepla... 😀

asitka
31. okt 2008

mon..ja som to už včera písala...že nechápem, prečo ju tam ešte držia...veď to sú tak strašné herecké výkony, že to by som aj ja lepšie zahrala.... 😎 a na jednej strane som to "akože chápala" keď tá mama hovorila, že to dieťatko by na svet prísť nemalo....a na druhej strane...mi to prišlo aj ľúto.... 😒

ankam
31. okt 2008

no tak tu jej mamu by som kopla do riti 😠

ukana
31. okt 2008

zmenime aj obsadenie nielen scenar....chuda moja starka keby tam pochodovala o palicke a hlucha asi by z nej mali radost 😅 😅 ona uz ani telku nepozera, lebo nepocuje, tak by asi nevedela, kto s kym, ako, co , preco 😕 😅

monkula
31. okt 2008

jeej, my má me rovnakú babku? Len tá moja nemá paličku, ale slepá na jedno oko je a aj hluchá.... ☹
ael zvoziť ma za dojčenie ešte dokáže 😀 😀

sstefi
31. okt 2008

ukana, aku postavu by si tam chcela hrat? teda ak ideš menit obsadenie 😉 😀 😀 😀

matullienka
31. okt 2008

baby: mate moj suhlas

ankam
31. okt 2008

monkula presne ako moja babka(s tym dojcenim)ked bola V.mala take este koj.........a teraz???panabeka uz ju nekoj 😖

elise
31. okt 2008

takže obsadzujete nové tváre 😀 😀 😀

ukana
31. okt 2008

tak ja neviem.....ale asi Lauru alebo Luciu, nech si sahnem na Mastalira, toho by som nepreobsadila 😀 😀 teda ak by Brad Pitt mal volny termin tak na 5 rokov a chcel by hrat v ordinacii, nepoviem nie 😝

elise
31. okt 2008

ukana brad pitt keby hral v ordinácii tak by sa markíze zvíšila sledovanosť 😀 😀 😀 😀
ale vymente rozhodne lauru tú by mohli dať preč zo scény niekam do afriky po potrate ako bola petrovičová.

monkula
31. okt 2008

anka, mne moja babka vždy hovorí ,že ak neprestanem dojčiť, tak budem chorá na pľúca 😀 😀
Lebo je jšvagrinej to pred 50-imi rokmi povedal nejaký lekár 😀 😀

elise
31. okt 2008

ja ešte stále kojím a vyhovuje mi to 😉 😉 inak veľmi mi tam chýba v ordinácii popôrodná starostlivosť neaké pokeci rodičiek na izbe, starostlivosť o bábenká, kojenie... 😉

vesi
31. okt 2008

moni,takže dojčenie je životu nebezpečné 😀

ináč ešte k tej 14 ročnej, ako jej matka by som mala dilemu, že je primladá na dieťa, to bez debaty, ale sjedným vaječníkom sa jej v budúcnosti už nemusí podariť otehotnieť...

s tým preiosadením niektorých postáv súhlasím 😀

monkula
31. okt 2008

elise, aj ja ešte dojčím, preto moja babka padá do kolienn keĎ vidí, ako sa jej malá Kristínečka hrabe pod pulóver... 😀
vesi, veru je...

elise
31. okt 2008

ja ked som bola tehotná tak na poradnu chodila jedna 15-tka s matkou a otcom a ten otec si tiež vyhradzoval právo byť pri vyšetrení ale sestička ho vždy spacifikovala že mal byť pri tom ked otehotnela tak snou išla matka ale tiež by som chcela keby si to tá 14-tka nechala vesi má pravdu s jedným vaječníkom je ťažké otehotnieť.

czechzuzana
31. okt 2008

A co udelaji s tou tehotnou Kamilou? To jako ji ted budou davat do zaberu jenom hlavu?

matullienka
31. okt 2008

vesi: tak ale to tam na to asi ani nepomysleli

monkula
31. okt 2008

zuzanka ,aj ja so mnad tým už rozmýšľala ,veď bruco má ako svet, to akože zrazu povedia, že je v piatom mesiaci, či čo? 😀

vesi
31. okt 2008

czechzuzana 😀 😀 😀
možno to spravia ako v telenovele, povie, že je tehu a potom ukážu, že po 5 mesiacoch a ešte len potom sa budeme čudovať čo bolo medzitým kto s kým, kde.... 😀

elise
31. okt 2008

možno budú filmovať kamilu zozadu aby to nebolo vidieť prípadne za stolom 😀 😀 😀 😀 ked dajú že kamila otehotnela s petrom, martinko bude mať súrodenca a daniela vybuchne od zlosti 😀 😀 😀 ozaj mohla by prísť na scénu petrová dcéra z ameriky

vesi
31. okt 2008

matullienka, ved preto tu majú nás, mali by sme im poslať link na túto tému 😀

matullienka
31. okt 2008

vesi: tak to by bol iny serial potom 😀