Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

vieraj
20. nov 2009

no pri mojom nemal nikto rušku , teda aspon si tak matne spominam, lebo bol hrooozny frmol. a doktor povedal, ze si nenavlecie rukavice č.6, ze su mu male a ja som akoze medzicasom mohla aj umriet. 😖

mravcica
24. nov 2009

ahojte babenky, pridam sa aj ja ku vam, teda ak mozem 😀

marcca, babeno malo okrem zlomenej klucnej kosti aj parezu brachialneho plexu, co je dost zavazna diagnoza . babatko s rucickou vobec nemoze hybat. Viem to velmi dobre, lebo mam presne tuto istu skusenost spred 1/2 roka pri mojom mladsom syncekovi. Akurat, ze moj maly nemal zlomenu klucnu kost. Ale to je ten lepsi, kvoli klucnej kosti by nikto nealarmoval UDZS. Nam sa to stalo ale inak, nie ako v seriali. Dost vela informacii som si zistovala ohladom tejto parezy, aj ohladom porodov, pri ktorych to vznika, a tam Mazar podla mna tiez neurobil ziadnu chybu. Porod rozbehnuty, dieta zostupene - bud alebo. Vtedy sa uz dieta zachranuje a nikto sa nediva, ci mu poskodia klucnu kost, alebo nervy. Ale podla mojich info 95% tychto parez sa rozhybe, aj ked trvale poskodenie tam uz ostava navzdy - dieta nehyba rucickou tak akoby malo, pouziva nahradne svaly a pod., ale hlavne ze hybe.Tato cast ma velmi zaujimala kvoli mojej osobnej skusenosti.
ou, ale som sa rozpisala 😉

murcos
24. nov 2009

baby vidim, ze vy ten serial totalne prezivate 🙂
ja ho sledujem s muzom z rakuska cez net a celkom sa zabavame na "viktorovom" vykone. Vsimate si aj detaily? napr. ako sa jozkovi allias mazarovi podari obcas sadnut s "prehodenim si" neexistujucej ofiny.
inak vsimli ste si, ze serial robia min. 3 scenaristi? doteraz vyhrava jednoznacne gurka. jeden umelec urobi prevedenie na zaspanie...(zial som si nezapamatala jeho meno) ale gurka je fakt dobry, tie hefty....

diddi
24. nov 2009

scenar robi 8 scenaristov 😉 ....a gurka je najhorsi 😉

murcos
24. nov 2009

diddi to myslis vazne. ja neviem, ale zda sa mi, ze pri jeho dialogoch sa clovek aspon zasmeje...
zacnem si tie mena poriadne vsimat.....

zelmirka1
24. nov 2009

baby prosim vas co sa stalo medzi riaditelom a Luciou v Tatrach ???? nevidela som to.

murcos
24. nov 2009

zelmirka vsetky diely najdes na www.markiza.sk
pod serialy...len si nalistovat pod cervenou sipkou v pravo, ktory si nevidela

zelmirka1
24. nov 2009

ja viem len nemam kedy to cele sledovat, chcela som len vediet tuto konkretnu situaciu....

nadhera
24. nov 2009

zelmirka,pockaj do skoncenie dnesnych casti,potom snad niekto napise ;- mozno aj ja
len teraz ordinujem .

lucaska
24. nov 2009

zelmirka, to by aj mna zaujmalo som to nekuk vtedy a akosi sa stale okolo toho tocia, tak asi nieco vazne.... 😝

junovka
24. nov 2009

Lucia sa stretla v Tatrach s byvalym kamosom-homosexualom, tak sa tam s nim zabavala , opili sa spolu a Tomasa to nastvalo a na rano odcestoval domov a Lucia tam zostala. 🙂

junovka
24. nov 2009

zelka, ono to ani vlastne neukazovali co sa odohralo v Tatrach, len v dnesnej casti to rozoberal Tomas s Luciou 😀

lucaska
24. nov 2009

tak uz som aspom v obraze.....xixixi

zelmirka1
25. nov 2009

junovka diky som nevedela a napadlo ma ze on chcel napr. sa milovat a ona ho odmietla alebo nieco podobne,
diky som vo obraze, sa mi zda ze je tam akosi dost setricky Nory a jej setry, je fajn ale ostatne akoby isli do uzadia co poviete? pozeram ordinaciu od zaciatku a uz sa ma obcas aj prestava bavit, neviem cim to je mozno by stacil jeden diel 2x do tyzdna a nenatahovat to nasilu.

marcca
25. nov 2009

mravcica, dík za vysvetlenie 😉 ...už som v obraze, tá pareza mi nejak unikla... 😅

no včera nuda poriadna, koho už len zaujíma sestrička v prechode...a kukám, že u Gregorovcov zavládla domáca idylka...hoci taká neprirodzená, umelá 😝 ... ktovie dokedy?... 😀 😀

auriane
25. nov 2009

Inak niekto tu spomínal, že Maštalír chce odísť zo seriálu. Ale včera ukazovali prvý raz ich byt. A pochybujem, že tvorcovia by vrážali do kulís /lebo oni šetria, kde sa dá, až je to trápne/, keby neplánovali nejaký ďalší vývoj u nich doma. Alebo možno sa k nim niekto do bytu potom nasťahuje, ako to bolo v prípade Nory, kt. sa nasťahovala k Vajdovi, aby nemuseli robiť kulisy nové. Trápne 🙂

katrin21
25. nov 2009

auriane.. ten byt urcite neukazovali prvýkrat.. uz som ho videla velakrat.. asi ti to uslo 🙂

jalao
25. nov 2009

Ale o tej idylke u Michala pri teplej veceri mas pravdu marcca... 😀 😀 😀 😀
Nora je tam ozivenie, to je fakt, ale pride mi ako pekna potvora... 😅 😅

murcos
25. nov 2009

mne hovorila svokra, ze zo serialu chce odist kostelny, vraj do statov - ma udajne plne zuby hrania trtkov radostnych.
ale nechajme sa prekvapit, reci sa hovoria......
posledny diel som nevidela, idem kuknut, hovorite nuda? tak to asi nerobil gurka...

veronika13
25. nov 2009

za potvoru tam je skôr Veronika, Nora sa len bráni...
Lucia mi už ide pekne na nervy... sa mi páči, ako sa Michal s Tomášom spojili, keď sa tam opili 😀 a riešili Luciu...

simka9122008
26. nov 2009

Nádherný koniec 😵 😵 😵

zelmirka1
26. nov 2009

tak to nemalo chybu...ze idem na Bali !!!!! 😀 😀 😀 nuz tak jej treba ked nevie co chce....

ivmila
26. nov 2009

Veronika je cool!!!!!!!!!!!!!!! to je teda herecka ta Tana Radeva - pop...vka

helenkasabinka
27. nov 2009

juj a ten Miro Noga 😒 😒 😒 😒 😒 odkial ho vyhrabali 😅

depecko
27. nov 2009

Miro Noga je riadne zostarnutý.Keď sa tam s Adym Hajdu rehnil bol ako vysušená slivka 😔 .Čo je chorý?Kamila včera zahviezdila 🙂

depecko
27. nov 2009

a ja som zas vyžehlila kopec prádla. 😉 nech žije ordinácia! 😀

helenkasabinka
27. nov 2009

depecko veru je riadne zostarnuty-az bol chudak hrozny 😅 to scenaristi nevidieli ze ako vyzera ked sa smial? juj ha 😒

alusha
27. nov 2009

baby, co bolo vcera zaujimave v ordinacii? nepozerala som a nechce sa mi kukat na nete 🙂 diik

helenkasabinka
27. nov 2009

alusha čOBEJOVA rodila susedu u seba doma bez pomoci lekarov....lebo na susedu prisli porodne bolesti a aj jej odtiekla plodova voda a zavolali sanitku,ale ta po ceste k nim havarovala,tak ju musela Kamila doma sama odrodit 😉

ema.nz
27. nov 2009

ahojte...tak vcera zase o nicom 😝 som sa nasmiala na tom domacom porode 😀 😀 😀 len skoda,ze realita je uplne ina....super koniec sa mi topacilo,jak ju odfajcil 😀 a kostelny naozaj odchadza davali to asi pred dvomi tyzdnami v nejakej relacii 😉