Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
22. sep 2010

@mirip jaj ona je nechutna zena 🙄

vieraj
22. sep 2010

@iwusska 😀 presne grc bez podprdy a ani nulky nema 😀 😀

vieraj
22. sep 2010

neznasala som laurinho brata ked bol taky ufnukany a trtkovsky, ale teraz ma triezve nazory. no a kalmanka je hnusoba, vycita kalmanovi lauru ale ona zvadza burgera. obycajna stetka. tfuj

strelka11
22. sep 2010

no to je teda pravda,ze Podzamska si mohla dat nejaku Push Upku,lebo takto to vyzeralo dost strasne 😒
mna dost na vcerajsej casti sokol koniec,co ta blondata praktikantka pomahala robit Kamile tabulku,Kamilu ju tam nechala,ze ona odchadza do Kaviarne a za par sekund uz bola v kaviarni aj praktikantka a este k tomu aj ozrata,to nejako rychlo ju presunuli,to bolo take divne,ja som si normalne myslela,ze ci to neni nejaka dvojicka 😅

eaka
22. sep 2010

Kamila sa asi bola doma upraviť 😉

mikailla
22. sep 2010

@strelka11- to nebola ona to bola tej praktikantky dvojca, my totiz zijeme v amerike kde je "bezne zaplietat do deja dvojicky " ta praktikantka je akoze ta dobra a ta druha je jej zle dvojca a na jej obciansky vyberala nejake lieky ci co a potom sa tam bude niekolko dielov tocit o tom ako ju policia chyta, no des 😖 😖 😖

strelka11
22. sep 2010

@mikailla jaaaaj,tak to mi uslo nejako,tak dik za vysvetlenie 🙂 lebo som bola trochu z toho zmatena 😉

eaka
22. sep 2010

@mikailla - no to áno, bola akási divoká a úplne iná ako tá medička... tak ordinácia sa nám ide opičiť po paneláku?? no aká originalita... dobré a zlé dvojča...

mikailla
22. sep 2010

@strelka11 - asi ti to neuslo este,oni to tak sproste urobili tu cast bez vysvetlenia, vysvetlenie daju asi az vo stvrtok ja som to citala na nete 😀 ak chces kukni si obsah : http://tv.sms.cz/televize/Markiza/20091203/1190...

mikailla
22. sep 2010

@eaka - no asi tak, vidis teraz ma napadlo,ze som videla z panelaku asi len zo 3 diely aj to zrovna ked tam nejake zle dvojca robilo hriechy 😠 uz som aj predtym citala nazory nejakych bab ze sa opicia po panelaku aj s hudbou,ci reziou...

strelka11
22. sep 2010

@mikailla tak dik za info,tak teraz mi to je uz jasne,ale dost blbo to potom skoncilo 😖

jalao
23. sep 2010

@mikailla no tak som si to vsetko precitala, nemusim teraz 3 diely dopredu pozerat 😀 😀 😀 Aj tak o nic prevratne tusim nepridem 😉 😉 Pritomnost blondatej medicky na zurke som si aj ja vsimla a krutila som pritom hlavou, ze fiiha, uz su tabulky aj hotove? 😎

depecko
23. sep 2010

veď tá herečka aj má dvojča,Molnárové,tak si asi zahrajú obidve 😝 No originálne zase. 😠

depecko
23. sep 2010

a videli ste upútavku na dnes? len hudba a v pozadí medička s medikom, utekajú po lúke či kadiaľ,pusinky,ako klip na lásku nebeskú 🙂 som nepochopila.

vieraj
23. sep 2010

trapna ordinacia. ale co ma stve viac je ten poondiany RP znizeny 😠

jalao
23. sep 2010

@depecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no toto.! este som to nevidela! Inak...moja mala dcera mi povedala, ze Mami ta teta je aj v tej reklame na ruz! nechapala som, o com hovori..a potom bola reklama...neviem, ci to bol Avon, alebo Oriflame a fakt!! 🙂 🙂
@vieraj asi som nemchapava..aky RP??

vieraj
23. sep 2010

@jalao Rodic. prispevok, ale teba sa netyka, kedze nie si na materskej 🙂

jalao
23. sep 2010

@vieraj 😀 😀 😀 😀 😀 , no to mas pravdu...toto som si uz odkrutila 🙂 Ja som tuto skratku roky pouzivala, ked som odosielala korespondenciu a pod podpisom bola skratka RIADITEL POBOCKY - RP😀 😀

strelka11
23. sep 2010

takze ono naozaj exituje dvojca Katariny? 😕 no to uz riadne zamotavaju,ved som zvedava na dnesne 2casti 🙂

murinka
23. sep 2010

haydu 😠 😠 😠 fuj 😠 😠 😠

murinka
23. sep 2010

peter:,,Som na Ukrajine´´ 😀 😀 😀

jalao
23. sep 2010

baby a kde je pani Kronerová? - Sláviková? to mi nejak uniklo. No a ten Kramár, to je teda káder 😀 😀 😀 😀 😀 tomu už tí scenáristi raz nevedia, koho šuchnúť pod tie pekné obliečky 😝 😝

aloacik19
23. sep 2010

jalao dobrá otázka,aj mňa by to zaujímalo...že kde je.... 😕

murinka
23. sep 2010

ja tiez netusim 😕

mikailla
23. sep 2010

dnesny zapot KRAMARA : POVEDZ JEJ ZE SOM DOSTAL ZAPAL PLUC A ZOMREL. som sa uz pekne daavno nezasmiala pri tom serialy 😀

murinka
23. sep 2010

mna celkom pobavilo ze susedov pes sa zeni 😀 😀 😀

murinka
23. sep 2010

vy este nie ste doktorka?tak laskavo nemachrujte 😀 😀 😀

shupolienka
23. sep 2010

ahojte
inak ste si vsimli v utorok? ked bola ta scenka s Nelou a mladym Kamenickym? co prisiel ku nim domov a hladal Luciu, ked zazvonil Robo tak ukazali Matusa ako schmatol vino a nechal tam prazdne pohare na stole a utekal prec cez okno, a vzapäti Nelu ako caka v obyvacke vo dverach a ked vosiel Robo tak ukazali zaber na stol a tam pekne vino polozene v strede stola a uz aj naliate v poharoch 😀 to trosku posrali ne? 😅

helenkasabinka
23. sep 2010

sandokan ma narodeniny tak mu robii oslavu a sandokan sa urcite potesi ak kramar pride na oslavu 😀 😀 😀

murinka
23. sep 2010

tiez som si vsimla...trosku nedomyslene 😒