Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lalupa
28. máj 2009

mne pripada tazko sexy a nemozem si pomoct 😅 , a ani neviem, aky ma poriadne uces 😀 , a mozno je to jeho rolou...

eva7780
28. máj 2009

ale preco si štefan nastahuje aj byvalu? 😕 😕 😕 syna pochopim,ale.........

lucaska
28. máj 2009

lalupa asi tak.............. :- 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
no som zvedava co ta betka................... a som aj zvedava ako zareaguje stefan, ze laura je tehu... 😝

majcik
28. máj 2009

Eva - asi kvoli tomu, ze ten je sucasny partner pije a nevplyva to dobre na Dodka.

asitka
28. máj 2009

prosím vás prezradí mi niekto prečo je alžbetka taká celá bez seba...z toho tehotnestva??? ona sa s tým sanitárom aj vyspala??? ja som myslela, že sa len bozkávali....

majcik
28. máj 2009

Asitka - vyspali sa, praveze ... tak asi preto ...

asitka
28. máj 2009

majcik...dakujem...to som nevedela..ja som tú časť prespala....tak už tomu rozumieeem....noo...nezávideniahodná situácia.... 😕

majcik
28. máj 2009

Hm... to ano

kotenko
28. máj 2009

dobra cast dnes bola veru.. chuda alzbetka.... a chuda Nela..... musi sa citit hrozne... uz by sa jej mohlo zacat darit, eurovizia ju zmenila, radsej mohli povedat, ze sla zo skoly do "skoly v prirode" 😉

petusaaa
29. máj 2009

baby, ale ved betka robila aj na gynekologii na zaciatku 😕
a ako to, ze akoforum tam nebol kon ale rodinka 😲 😲 😲 😠 😠 😠

lenkove
29. máj 2009

baby
mne sa tak vidi, ze so Stefanom a Laurou to nebude take jednoduche.. Simona bude chciet Stefana zbalit, pre istotu kvoli synovi, ked sucasny partner sa tak vyvrbil.. Laura nic nepovie.. a nepovie.. az z toho bude telenovela.. 😨

lenkove
29. máj 2009

a hovorte si co chcete, novy riaditel ma smrnc 😎 mne paci 😅 😀

chulieta
29. máj 2009

lenkove. ten sa paci aj mne. 🙂
ale to s tym stefanom a laurou som neak nazaregistrovala, neviem ci som si tiez nezdriemla ked o tom neviem, ze si chce stefan nastahovat dodka aj s maminou. nooooooo som zvedava na dalsiu cast, len skoda ze je to len dvakrat do tyzdna, od toho stvrtka do utorka je hrozne dlha doba, mohli to davat kludne aj v sobotu 😀 😀 😀 😀

kotenko
29. máj 2009

no, pre mna by mohli davat ordinaciu aj kazdy den 😀
riaditel je uzasny, som z neho zakazdym mimo, asi som sa platonicky zamilovala 😝 zlaty chlap, dobrosrdecny... inak riadne dvori Licke 😀 chuda, preco ho posiela "do prec?"?
petusaaa, no... oni v prvom rade hovorili to, ze je to stranka pre postihnute deticky, tak som si myslela, ze to bude INFODOM - ....radost.sk... bola som v soku, ked som videla nieco ine.....

kotenko
29. máj 2009

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-498594-aj-la...
a je to tu, tehotensky virus sa v orcinacii nejako rychlo siri 😀 TTTTTTT

petusaaa
29. máj 2009

kotenko, no to je jasne, ze aj laura musi byt tehotna, ked je aj monika hilmerova tehu 😉

ozaj, neviete, kedy ma ordinacia koncit?

kotenko
29. máj 2009

jooj, asi bude prestavka cez letne prazdniny, ako vzdy... ale dufam, ze neskoncia nikdy 😉

petusaaa
30. máj 2009

len mne sa zda, ze ordinacia ma koncit uuuplne 😕

helenkasabinka
30. máj 2009

petusaaa to si kde pocula-jaj ha len nech nekonci pomooooc jeden konecne normalny slovensky -slovenska 😀 telenovela 😀 a ma to koncit ☹

petusaaa
30. máj 2009

heli, mozno si to s niecim pletiem. preto sa pytam, ci neviete 😉

petusaaa
30. máj 2009
diddi
30. máj 2009

tak to je blbost

petusaaa
30. máj 2009

akurat pozeram, ze poznamka na zaver 1.april 😅 no, tak ja pevne dufam, ze ordinacia tak lahko neskonci. a ak tu o tom nic neviete, tak to asi tak nebude 😝 😉 citame sa v utorok. 🙂

bejbypd
30. máj 2009

somarina...

petusaaa
30. máj 2009

ospravedlnujem sa za sirenie poplasnej spravy 😅 😀 😝

bejbypd
30. máj 2009

😀 😀 😎 ale na zaciatku som takmer uverila 😀 😀 😀

sasiki
31. máj 2009

petusaaa ty za to nemôžeš 😉

kotenko
31. máj 2009

no tak dufam, ze nebude koniec, ordinaciu som si velmi oblubila a som na nej zavislaaaaaa 😝

nadhera
31. máj 2009

kocky,ordinacia je "cesky vyrobok" a kedze tam este bezi, tak snad par dielov este vyrobia aj u nas. 🙂