Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bambusko
14. máj 2009

mna dnes najviac dorazila reklama, co ste asi nevideli, lebo ste vypisovali. vajda sa tam hra na dr. a odporuca pacientke lactacyd - hotova katastrofa, to kto uz takej reklame uveri, serialovemu dochtorovi??? 😕 😒

lucaska
14. máj 2009

bambusko, ja som tu reklamu videla v utorok , som sa smiala 😅

sasiki
14. máj 2009

bambusko taká istá mi príde reklama na zubnú pastu. Tam účinkuje Ivana Christová 😝
No ja som dnes pozerala až od 20 40h, Betka mohla chvíľu počkať, takto len Karola raní, ak si to potom rozmyslí, on si bude robiť nádej.................
No a na mimi je teda zamiešanééééé 😀

bambusko
14. máj 2009

sasiki, no hej, ale ona tam aspon nie je za odbornicku 😀

kotenko
14. máj 2009

no ja som to tiez videla uz v utorok a aj mimo ordinacie to bezi, no otraaaas. aspon gregora tam mohli dat 🙂

sasiki
15. máj 2009

alebo mohli tú reklamu urobiť najoko vtipne, nie trápne.........a mal to zahrať prirodzenejšie............ 😀

netmona
15. máj 2009

no ja som ani nečumela ordinejšen,,ale eurovižen 😀 ,,,som nahnevana kurňa leb, mali na to ísť dalej,,dúfam že vyhra dáka ukrajinska"pimadona" 😠

jona74
15. máj 2009

No baby ste vy expertky clovek nemusi ani pozerat a je v obraze 😀 Ja som vcera zehlila a akosi som sa na to tak sustredila myslim na to zehlenie 😝 ze mi unikal dej.Akosi sa to trochu natahuje neviem, ci sa mi to len zda? 😉

kotenko
15. máj 2009

ahoj jona, preposlem ti, co sa vcera dialo, vcera som to tu niekomu pisala (vypadol mi nick, prepacte..)

ukmima
17. máj 2009

ahojte, dnes som sa docitala, ze Alzbetka podviedla manzela so sanitarom a ma vycitky...uz cakam, len, ze aj otehotnie..a Milka bali Rasta,ale ten ju zatial odmieta

helenkasabinka
18. máj 2009

no ja som nechapala ked som videla ako zufalo k nemu prisla a hned po neho ta Alzbetka lahla-a dokonca este v nemocnici???? 😕 to je trosku prehnane-no ktovie zasa ani my nevieme co sa deje v nasich nemocniciach 😅

sasiki
19. máj 2009

baby Martin Mňahončák (či ako sa píše) a Monika Hilmerová (Burger a Laura) sú v teleráne 😀

kotenko
19. máj 2009

hej hej, videla som ich. ale boli obaja akysi divni....
Noo, dnes ziadna neordinuje so mnou? 😉

babulka
19. máj 2009

Ja som dnes videla Moniku Hilmerovú u lekárky, je veľmi, veľmi pekná, drobná, a je to krásna tehuľka 😵

chantall33
19. máj 2009

No ja ordináciu žeriem 😵 aj by som si tam chcela zahrať s bábom máte skúsenosť? 🙂

kotenko
19. máj 2009

laura uz ake brucho nahodila...

eva7780
19. máj 2009

všimli ste si,ako s čím si mažar miešal kávu? s ceruzkou s gumkou 😀 musela chutiť 😝

kotenko
19. máj 2009

😀 to som si radsej ani nevsimla.... no sila 😀

kotenko
19. máj 2009

chyba mi tam uz Kamila

kotenko
19. máj 2009

ta ako lahko porodila 😀 aj ja tak chcem, ved ani netlacila... a otvorene oci 😀 no nechapem dnes

lucaska
19. máj 2009

doktorko,aky netrpezlivy..................... 😅 😅 😅 😅 😅

eva7780
19. máj 2009

ozaj tá Kamila je dajako dlho na liečení,že ju nejdú raz za čas kuknúť 😕

kotenko
19. máj 2009

noo, to je aj mne zvlastne, ze jej ani "akoze" nevolaju a taaak....

sasiki
19. máj 2009

no v teleráne boli tajomní - o dieťati prezdradili len to, že matka je istá 😀

sasiki
19. máj 2009

Kramár agresívny 😝
Teda, Lucia bude mať ďalšieho chlapa???

kotenko
19. máj 2009

joo, lucka, daj riaditelovi prilezitost, ja na tvojom mieste by som mu ju dala... uuzasnyy je 😉

eva7780
19. máj 2009

kde teraz tá bývala riaditelka pracuje?riadne sa strieskala 😀 😀

anavila
19. máj 2009

myslite ze Beta sa prizna???? to je teda riadne posrate

lucaska
19. máj 2009

poddla mna ano, lebo je pekne hotova...... 😝