Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

matullienka
22. okt 2008

a michal s luciou sa maju nejak k sebe?

ankam
22. okt 2008

tak ze vraj mu da najavo ze jej na nom zalezi........ci nejak tak pisala sillas

matullienka
22. okt 2008

tak to som zvedava ako to bude

leva
23. okt 2008

Vcera v Reflexe bolo povedane,ze Michal a Laura sa budu brat 😝 Vraj bude krasna vianocna cast.

ankam
23. okt 2008

No zbohom-uz mam po Vianociach 😀 😀 😀 😀

ankam
23. okt 2008

teda po vianocnej nalade 😀 😀 😀 😀

leva
23. okt 2008

😀 😀

ankam
23. okt 2008

a co este bolo v reflexe??lebo mi nevysiel cas na pozeranie 😒

mirka_mt
23. okt 2008

Leva, a ja som myslela, že začnú mať problémy a rozídu sa, ked Laura Michalovi v upútavke vyčítala situáciu s bývaním 😒
Chcela som pozerať Reflex, ale nevydalo...

ankam
23. okt 2008

jaaaaaaaaj baby kade chodim ked ja som este ani uputavku nevidela 😀 😀 😀 😀
o to viacej budem, prakvapena vecer 😀 😀 😀

leva
23. okt 2008

kolko hercov sa vystriadalo doposial,kolko nezn.ludi tam hralo,potom ze na vsetko dohliada skoleny personal,porody a podobne,potom si robila lekarka srandu ze ked vidi ako behaju ty herci po brusku s ultrazvukom a vravia mamicke ze vidia babetko a ona ze okkrem criev tam nic nieje vidiet,kedze tak neodborne tam stym pobehuju(vsetko v ramci srandy) 😀 Potom spomenuli tu svadbu Tomasa Mastalira a Lauri.A este ako sa stale preraba zakulisie,kde sa nataca,ako ten autoservis a podobne.

leva
23. okt 2008

ozaj ale dnes by mala byt repriza vcerajsieho reflexu na vecer,teraz ma napadlo 😉 hned 1 prispevok 🙂

leva
23. okt 2008

nie na vecer doobeda,uz asi bola,to som ale doplietla 😀 😀 😀

ankam
23. okt 2008

leva dobreeeeee to s tymi cievami 😀 😀 😀 😀 😀
presne som chcela vediet ci tam naozaj nieco ukazuju-ze co vobec na to hovoria ozajstni lekari by ma zaujimalo 😉 😉 😉

bubba
23. okt 2008

mne tam strasne chyba Cyriiiiiiiiiiiiil ten bol cool 🙂 🙂

mirka_mt
23. okt 2008

Bubba, ten sa už asi nevráti. Teraz som zvedavá na Kamilu (Magálovú)

bubba
23. okt 2008

mirka 😀 😀 no sak uz je to "krimi"moze to zacat aj v science fiction verzii nie 😀 😀 ?magalova je dobra herecka a este sa aj narodila v tom znamemi ktore je take strasne oblubene 😀 😀 skorpionik 😀

mirka_mt
23. okt 2008

Bubba 😀 😀 scifi nemusím 😒

bubba
23. okt 2008

mirka ale teba sa nikto pytat enbude..sci fi,krimi,vrazdy su teraz najpopularnejsie serialy 😀 😀 co tak nasa ordinacia zmoze oproti "krimi Las vegas,miami,kosti a podobne hnacky 😠 co napriklad preferuju deti a mladez nez by mali kukat nejaku trapnu ordinaciu... 😉

mirka_mt
23. okt 2008

Bubba 😀 jasné, jedna diváčka hore dole 😀

mirka_mt
23. okt 2008

Ale niekedy mám pcit, ako keby vás tu scenáristi čítali. Len s tým vzťahom Laury a Michala vás ešte nevyslyšali 😒

ankam
23. okt 2008

bubba a kto je cyril????ja uz som nejako pozabudlaaaaa 😉

eva7780
23. okt 2008

http://video.markiza.sk/tv-archiv/reflex/19257 vcera som to nevidela,ale ta svadba bude,ale je mozne ze neskor aj rozvod(to len ja tipujem)

ankam
23. okt 2008

rozvod musi byt 😀 😀 😀 😀

bubba
23. okt 2008

anka cyril bol michalovej mamy priatel ten co zomrel ten bezdomovec co hral na trubke 😀 😀

bimky
23. okt 2008

Zdravím Vás!!!

Aj ja sa pridávam k tejto téme a k Vám. Strašne sa mi ten seriál páči! Aj to nahrávam a pozerám aj 3krát.

petka_s
23. okt 2008

a dnes bude konecne dalsia cast 🙂

ankam
23. okt 2008

jaaaaaaaaaaj Cyril-na neho som uz uplne zabudla
Hlas mal superacky-este z rozpravok sa mi pacil 😉

bubba
23. okt 2008

bimky vitaj v klube zavislacok 😀 😀 😀 podla toho co si napisala by si mala prebrat velenie druzstva 😀 😀

ankam
23. okt 2008

petka_s ja uz sa tiez od rana tesiiim 😀 az nakoniec mi mala bude behat po dome a nebudem mat z toho nic 😀 😀 😀