Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jankamamka
22. okt 2010

dievcata na interupciu sa da ist do 12 tt

mikailla
22. okt 2010

@pipka usetri sa na sampone 😀 tak som uviedla mylnu info ked baby vravia ze do 12tt sa da ist na potrat tak nam ostava zahadou preco tak gulali tymi okalmi.....No ale mozno vo filme sa da do 8tt 🙂

heni79
22. okt 2010

@murinka
Ja si myslím, že to "gúlenie očami" malo evokovať premýšľanie. Nad potencionálnym otcom. Že ktorý to tak pred 8 týždňami bol? Hm? 😨 😨 😨
Aspoň ja som to tak pochopila. Ale je pravdou, že som to sledovala tak okrajovo.
A navyše, ak to naozaj malo byť tak, ako si myslím, tak sa zase raz "sekli", lebo to plynutie času je u nich akési divné.
Na jednej strane ho neuvádzajú vôbec a na druhej strane by chceli, aby sme vytušili, čo sa "kedy" odohralo? 😕

danka.k
22. okt 2010

aj ja si myslim ze do 12 tt sa da ist...

idem pisat inzerat: vymenim šampon za okuliare slnecne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. okt 2010

@danka.k 😀 😀 😀 😀 😀 len aby tam tych inzeratov teraz nebolo viac 😀 😝

lussy23 no ja veru netusim ani ze tam hrala nejaka pesnicka 😅 nie este aka... 😕 😅 ja som uz len cakala, kedy kalmanova sebou sekne 😀 😀 😀

bmmz
22. okt 2010

no nahodou mna tak bolelo ucho ten tyzden ze som bola presne Matusov efekt maskovania ... mastne vlasy okuliare ale nosila som baretu hehe.... podla mna lucia a matus ... nebudu par ... mna by z takeho chlapa kleplo...

fakt nechapem kalmanku ked sa jej Slavik pytal kedy mala poslednýkrát mrchu tak povedala tak pred 2,5mesiacmi... tak to sedi ze je priblizne 8T v tom... no neviem asi jej je jasne ze s muzom 8T nic nemali tak bude musiet priznat tutulimutuli s burgerom 😀

majjka0806
23. okt 2010

Ahojte baby. Ja si myslim, že Kalmanová to dieta potrati. 😒

danka.k
23. okt 2010

no idem ja na zabavu... hlava mastna takze beriem len okuliare 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
23. okt 2010

inak mna tak napadlo, ze preco Jurickovci nejdu byvat do toho bytu, kde byvala Editka s Michalom, sak ona sa prestahovala k Slavikovi a co s tym bytom? Snad ho nepredala 😅 a Tereza tam predsa nebyva, ved ta uz byvala sama s malym, nie?... 😒 😕

nejako ti scenaristi zabudaju na niektore fakty 😝

vieraj
23. okt 2010

ten byt uz urcite rozrobili a casti niekde pouzili, ale nic sa neriesilo. oni si myslia, ze serial pre matky na materskej s materskou demenciou mozu dohovadit ako sa im zachce 😲 😝

vieraj
23. okt 2010

inak prenajmou je tolko, ze keby chcu, uz su davno ubytovani s dvoma malymi detmi. je to trapne aj ich cele stahovanie. a ten medik samo ma zuby ako kon velke. to uz fakt nie je hercov, a vobec vsetci medici su nanic

mikailla
23. okt 2010

@danka.k tak ako ? mala si uspech medzi ludmi ? 😀 ja pojdem v stredu medzi ludi tak si tiez nezmyjem do vtedy 😀
@pipka mne sa vidi,ze ten byt predali ked si michal kupoval ten novy,nie? lebo mal tam ostat byvat a zuzana vtedy stale pindala ze je maly,tak predali a dolozili na novy.....

Inak je to trapne,lebo kto by chodil po kamaratoch a po domoch s dvomi detmi prespavat? Kto zijuci v zahranci sa neozve vobec znamym na SR ze sa vracia ... ? toto im tam uslo uplne mimo reality.....

pipka
24. okt 2010

@mikailla no nepamatam sa, ci ho predali 😅 ale o co bol mensi ako tento 😅 😕 sak dve izby a kuchyna spojena s obyvkou ako tu 😝
ale ved to je jedno...asi len potrebovali zmenit priestor na nakrucanie, IKEA mala podmienku, ze musia vziat novy nabytok, inak nebudu sponzorovat 😀 😅 😀

mexx
24. okt 2010

Tak podla mna bol Editin byt urcite vacsi ako ten, v ktorom byvaju teraz. 😕 Ved toto je taky kumbalik, od vchodovych dveri rovno ku kuchynskej linke, maly gauc, telka, stolik a stolicky, a koniec. Tie dve izby ani neratam, ked to moc neukazuju. Tam to vyzeralo take priestrannejsie, aj ked tiez male. 😕
Sak mohla Kamila ponuknut, nech sa Jurickovci nastahuju do ich bytu, a ona s Petrom pojde do vily. Aj ked neviem, kto by ju tam strpel. 😀
Je pravda, ze sa tolko tocia okolo takej blbosti ako je podnajom, akoby nemali uz co ine vymysliet. 🙄 Jurickovci tiez dost tupi, ja keby idem z Kanady naspat na SK, tak si xy krat overim, ci sa mam kam vratit, a nie ze som zabudla, lebo som kojila. 😝

pipka
24. okt 2010

@mexx sak kamila to aj ponukla 😅 ...len jej ema patricne vysvetlila, ze je vo vile neziaduca 😝 😀 😀 😀

pipka
24. okt 2010

inak ja by som uz asi radsej do hotel 🙄 a isla...a nie sa s dvomi detmi kazdy tyzden stahovat 😝 😅

mexx
24. okt 2010

Jaaj, som nevedela, ze Kamila ponukla. Som posledne dva tyzdne nevidela skoro nic, lebo som to sice mala pustene, ale nevnimala som. Tak len tak okrajovo. 🙂

danka.k
24. okt 2010

@mikailla no riadny uspech som mala.. normalne prisiel jeden chlapik ku mne a vravi mi ake mam krasne vlasy 😀 😀 😀 😀 som sa inak zacala rehotat.. ale rano som ich uz zmyla 😀 😀 😀 😀 😀

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj mne sa zda ze ten byt predali kvoli zuze ze pindala....

pipka
24. okt 2010

@danka.k no ja mam ist zajtra do mesta co to povybavovat...hlava mastna...len kua mala mi niekam odtafarila slnecne okuliare...neviem co urobim 😅 😝 😀

danka.k
24. okt 2010

@pipka ja som vcera bola bez nich.. mozes aj ty 😀 😀 😀 😀

bmmz
24. okt 2010

ok možno fakt kalmanka potrati ale hlavne nech sa prezradia s burgerom hamburgerom 😀

veronkaj
25. okt 2010

ahojte,

práve som čítala, že bude zaujímavé pokračovanie

- Kalmanová pôjde na interupciuu a bude mať aj nejaké komplikácie a od oboch dostane bolestné kúpené v tom istom zlatníctve.

bmmz
25. okt 2010

@veronkaj ..ta to fakt len mrche sa moze stat

veronkaj
25. okt 2010

tak to áno

aj by som sem napísala to porekadlo ale to by mi všetci vymazali lebo také slová sa sem nehodia.
ale tuším aké to je

danka.k
25. okt 2010

@veronkaj to fakt?? no svina kalmanka.... by som sa o nu ani neobtrela fuuuuuuj

veronkaj
25. okt 2010

čítala som to v novinkách na stránke ordinácie,

obaja budú mať výčitky a aj Laura, lebo chodí z kalmanom, ak môžem tak to sem skúsim dať:
Bolestné“ Kalmanová podstupuje interupciu. Situáciu veľmi prežívajú Kalman aj Štefan Burger - zrazu obaja plní výčitiek... Správa o Michaelinom zákroku sa dotkne aj Laury, ktorá je zásadne proti interrupciám a kvôli svojmu vzťahu s Kalmanom sa cíti spoluvinná. Po zákroku sa navyše objaví vážna komplikácia... Operná diva Bellová pozve primára Sýkoru na večeru do kaviarne – z pôvodne nevinnej večere sa stane veselý večierok a mnohí majú na druhý deň doma čo vysvetľovať. Nela sa cíti osamelá a čoraz viac sa motá okolo Matúšovho občianskeho združenia. Možno by sa rada viac zblížila aj so samotným Matúšom... „Osamelosť“ Kalmanová všetkých vystrašila, ale jej stav je stabilizovaný. Od svojho muža, aj od Štefana Burgera dostáva bolestné - zhodou okolností ho obaja vybrali v jednom klenotníctve. Veronika pozve profesora Slávika na večeru – tá ale vôbec nedopadne podľa jej predstáv. Uprostred večere do kaviarne prichádza Edita, ktorá sa vrátila zo sanatória... Nela trávi svoj voľný čas v Matúšovej blízkosti, ten si ju však drží od tela.

tak hádam nám to admini nevymažú ved sa to týka ordinácie

danka.k
25. okt 2010

@veronkaj nemaju dovod to vymazat 😉

Laura bude teraz zavidiet ze Mrcha dostane dva darceky zo zlatnictva a ona nic 😀 😀 😀
a Nela nech si radsej strazi uzaver plynu alebo hlada robotu ako sa okolo mastneho okuliarnika obsmieta.... 😀

no a akurat ma aj napadlo ze Editka je nejako dlho prec

mexx
25. okt 2010

A s tym Veronikinym manzelom sa co stalo? Toho uz tak dlho nespominali... 😕 Alebo to mi len zas nejak uniklo? 😅

danka.k
25. okt 2010

@mexx to ani ja netusim kde je...... bud to aj mne uniklo, alebo na neho jednoducho zabudli

bmmz
25. okt 2010

v anotaciach si mozete precitat co bude v ordinacii momentalne je tam strucny opis do 11.11 😝